Jump to content

Change

suitsetamise põhjus


76 replies to this topic

#41
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Posts:22,022
  • Joined:20 Feb 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

SueBeShe, 20 dets 2009, 15:38, kirjutas:

Hmm, tekkis selline küsimus, et mida muidu arvate sellest kui tüdruk suitsetab? Olen päris vastakaid arvamusi kuulnud. Mõnikord oli päris häbi tunnistada isegi.

Vaata postitust



Täiega läheb peale kusjuures.

-soovid oma reklaami siia?-


#42
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Posts:8,593
  • Joined:08 Aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Mulle meeldib kui tüdruk teeb kvaliteet suitsu,ma ei tea miks mulle ei meeldi siis kui tüdrukud teevad mingit odavat :) Mudiu eriti ei meeldi aga nägu täis kah ei sõima.
Dat is weird !

#43
sitavikat

    isane

  • liige
  • Posts:4,532
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees
arvan, et siinkohal mängib rolli see, et naise sugurakud valmivad juba varakult emaüsas ning juurde neid kunagi ei toodeta. s.t oma tervist rikkudes, rikud ka tulevast järelpõlve. meeste puhul on asi lihtsam, must-valgelt öeldes, peale kolme kuud, taastub suutlikus toota täiesti terveid sugurakke.

#44
UNKLE

    stay frosty

  • liige
  • Posts:3,422
  • Joined:01 Apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mul pole selle vastu midagi, kui tüdruk suitsetab. Kui mina juba teen seda, siis mis seal enam vahet on.
Postitas pildi

#45
Oku

    Liige

  • liige
  • Posts:258
  • Joined:31 Jan 2009
  • Sugu:naine
Ise ei suitseta.
Teised suitsetavad tüdrukud.. kergelt öeldes ei meeldi. Minu arust pole rõvedamat asja olemaski, mida üks neiu teha saab. Lihtsalt ei jõua kohale, kuidas saavad kõik need "tibid", kes enda välimuse eest niivõrd hoolitsevad, oma tervise peale lihtsalt sülitada, seda tahtlikult hävitada.
Ja ma tõesti ei saa aru poistest, kellele meeldib, kui tüdrukul suust suitsuhaisu tuleb. Jah, muidugi vahva ühistegevus küll see koos suitsulkäimine.

Ning ma ei usu, et suitsetavad vanemad kuidagi lapse suitsetamahakkamises süüdi on. On küll kergem neile mitte vahele jääda ja seega pahandustest hoiduda, kuid üldjuhul on siiski sõbrad need, kes pakuvad esimesed tobid.

#46
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Posts:6,930
  • Joined:27 Feb 2008
  • Sugu:mees
mulle ei meeldi kui tüdrukud suitsetavad. vb manti aint, siis saab pulli

Posted Image


#47
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Posts:985
  • Joined:20 Oct 2009
  • Sugu:naine

Oku, 21 dets 2009, 00:22, kirjutas:

Ning ma ei usu, et suitsetavad vanemad kuidagi lapse suitsetamahakkamises süüdi on. On küll kergem neile mitte vahele jääda ja seega pahandustest hoiduda, kuid üldjuhul on siiski sõbrad need, kes pakuvad esimesed tobid.

Vaata postitust




Sa tõsimeeli ei usu, et enne hakkab suitsetama laps, kes on harjunud kodus suitsetavate vanematega, kui laps, kelle vanemad seda ei tee? Ma ei kasutaks väljendit 'süüdi olema', aga vanemate suitsetamine või mitte suitsetamine mõjutab last vähemal või rohkemal määral.

#48
Oku

    Liige

  • liige
  • Posts:258
  • Joined:31 Jan 2009
  • Sugu:naine

SueBeShe, 21 dets 2009, 01:00, kirjutas:

Sa tõsimeeli ei usu, et enne hakkab suitsetama laps, kes on harjunud kodus suitsetavate vanematega, kui laps, kelle vanemad seda ei tee? Ma ei kasutaks väljendit 'süüdi olema', aga vanemate suitsetamine või mitte suitsetamine mõjutab last vähemal või rohkemal määral.

Vaata postitust




Ma vaatan enda tutvusringkonna järgi ja enamus seal olevatest tegelastest on eranditult hakanud suitsetama sõprade kihutusel. Võin näiteks tuua ühe neiu, kes veel mõned aastad tagasi rääkis, et võttis huvi pärast kunagi ühe ema suitsu ja et nii vastik oli, et tema ei hakka elu sees suitsetama. Ja oh üllatust, uude seltskonda sattudes, hakkas suitsetama.

Seda ei saa loomulikult nii üheselt võtta, aga minu optimistlik arvamus on, et tänapäeva noorus ei sõltu niivõrd vanematest.

#49
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Posts:985
  • Joined:20 Oct 2009
  • Sugu:naine
See pole tegelikult eriti vanematest sõltumine ja vaevalt keegi enda vanemaid eeskujuks võtab: "Oh, issi suitsetab, mina tahan ka." Kodus pannakse paika väärtushinnangud ja kui inimene on harjunud suitsuhaisuses keskkonnas olema, tuleb see pahe ka kergemini külge äkki.

#50
Kevin

    Liige

  • liige
  • Posts:5,445
  • Joined:02 Jun 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Heh, minupuhul küll ainult igavusest.
Jood siis ntks vaja mingit tegevust, niisama igav ringi lonkida.
Social smoking, hea tobi kõrval juttu ajada.
Kuigi nüüd ma ei ole jälle paar nädalat suitsetand siis vahepeal peole ostan paki ikka...

#51
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Posts:985
  • Joined:20 Oct 2009
  • Sugu:naine

Kevin, 21 dets 2009, 21:22, kirjutas:

Heh, minupuhul küll ainult igavusest.
Jood siis ntks vaja mingit tegevust, niisama igav ringi lonkida.
Social smoking, hea tobi kõrval juttu ajada.
Kuigi nüüd ma ei ole jälle paar nädalat suitsetand siis vahepeal peole ostan paki ikka...

Vaata postitust




Täpselt sama siin : D

#52
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Posts:8,201
  • Joined:04 Jul 2008
  • Sugu:mees

metsavaras, 20 dets 2009, 23:14, kirjutas:

Täiega läheb peale kusjuures.

Vaata postitust



sa suitsetad ka ju nagu mingi ahi(kui just asi suvest alates muutunud pole siis soz vms) no wonder, et peale läheb. küllap see puhtalt oma kommetes kinni on, mul küll selle vastu pole midagi kuid hea meelega vaatan sellistest naistest mööda, kuigi tutvusringkonnas suitsetavaid naisi on päris mitmeid. :/
/@suebeshe, ma pole eriline suitsetaja ise ja mulle puhtalt suitsu hais juba väga meele peale ei käi, ning ka suitsetamisega kaasnevad asjad nagu sageli esinevad koledad hambad jms on ilmselge turnoff.

Edited by E-THUG, 21 December 2009 - 22:00.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#53
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Posts:985
  • Joined:20 Oct 2009
  • Sugu:naine

E-THUG, 21 dets 2009, 21:36, kirjutas:

sa suitsetad ka ju nagu mingi ahi(kui just asi suvest alates muutunud pole siis soz vms) no wonder, et peale läheb. küllap see puhtalt oma kommetes kinni on, mul küll selle vastu pole midagi kuid hea meelega vaatan sellistest naistest mööda, kuigi tutvusringkonnas suitsetavaid naisi on päris mitmeid. :/

Vaata postitust




Mis põhjusega täpsemalt? Ei meeldi kui tüdruk haiseb suitsu järgi või mõni muu diip põhjus?

#54
Erlend

    Liige

  • liige
  • Posts:704
  • Joined:18 Nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mul vanemad eluaeg suitsetand, aga ise hakkasin alles eelmine aasta kuna kõik sõbrad/tuttavad suitsetavad , hakkasin ise ka proovima ja nüüd teen igapäev ,
Mees ilma kõhuta on sama mis korter ilma rõduta.

#55
MIIŠA!

    1337

  • liige
  • Posts:1,193
  • Joined:05 Jun 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kristiiiiiine

Erlend, 21 dets 2009, 21:55, kirjutas:

Mul vanemad eluaeg suitsetand, aga ise hakkasin alles eelmine aasta kuna kõik sõbrad/tuttavad suitsetavad  , hakkasin ise ka proovima ja nüüd teen  igapäev ,

Vaata postitust



Here comes the failboat. Haha oled lahe nüüd?
Ise suitsetasin paar kuud, siis mõtlesin, et kurat küll ma seda tervist rikun ja jätsin maha, pole siiamaani (kuskil 2,5a) ühtegi suitsu teinud. Alustamis põhjuseks oli vast see, et liiga palju igasuguseid probleeme jne.
Ostraalnekeeks, y0!

#56
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Posts:22,022
  • Joined:20 Feb 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

E-THUG, 21 dets 2009, 21:36, kirjutas:

sa suitsetad ka ju nagu mingi ahi(kui just asi suvest alates muutunud pole siis soz vms) no wonder, et peale läheb. küllap see puhtalt oma kommetes kinni on, mul küll selle vastu pole midagi kuid hea meelega vaatan sellistest naistest mööda, kuigi tutvusringkonnas suitsetavaid naisi on päris mitmeid. :/

Vaata postitust



Ohei, olukord ikka sama, nagu ahi. (:

Eks ikka kommetes kinni ja mingil määral mulle suitsust tulev lõhn ka meeldib, ok, aint selle keskel elamine läheks raskeks jah.

See hammaste teema natuke jah selline. Aga siiski niipalju see ka ei mõjuta seda.

SueBeShe, 21 dets 2009, 21:53, kirjutas:

Mis põhjusega täpsemalt? Ei meeldi kui tüdruk haiseb suitsu järgi või mõni muu diip põhjus?

Vaata postitust



Miks vaadata suitsetavat tüdrukut, kui kõrval on mittesuitsetav poiss?

// Sa suitsetad, Sue?

Edited by metsavaras, 21 December 2009 - 22:55.

-soovid oma reklaami siia?-


#57
Meelepete

    Tsikibäu

  • liige
  • Posts:4,419
  • Joined:29 Dec 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Enda põhjuseks on sõbrad :/

#58
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Posts:985
  • Joined:20 Oct 2009
  • Sugu:naine

metsavaras, 21 dets 2009, 22:54, kirjutas:

Miks vaadata suitsetavat tüdrukut, kui kõrval on mittesuitsetav poiss?

// Sa suitsetad, Sue?

Vaata postitust




Miks mitte, äkki see on seksikas?

Muidu jah

#59
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Posts:11,019
  • Joined:15 Mar 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Amh no eks ta ikka mõjutab jah. Mitmeotsaga asi nagu keegi ütles.
Ise veetsin liiga palju aega nende seltsis, kes kõik tegid ja siis mingi hetk tahtsin ise ka ja nüüd aasta hittisin ära ja väiksed plaanid käivad, et maha jätta aga tuleb tõdeda, et sõltuvus on. Väga ei saa. Kooli vahetundideajalgi ei suuda ilma olla .D

#60
k6q

    mofo

  • liige
  • Posts:1,911
  • Joined:15 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Ostraalnekeeks., 21 dets 2009, 22:02, kirjutas:

Here comes the failboat. Haha oled lahe nüüd?
Ise suitsetasin paar kuud, siis mõtlesin, et kurat küll ma seda tervist rikun ja jätsin maha, pole siiamaani (kuskil 2,5a) ühtegi suitsu teinud. Alustamis põhjuseks oli vast see, et liiga palju igasuguseid probleeme jne.

Vaata postitust



miks failboat ? äkki talle pakuti ja tahtis ära proovida ning see asi läkski. mina näiteks alustasin ka tänu sellele, et küsisin peol proovida. varsti oli endal pakk taskus ja siiamaani.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users