Hüppa postitusele

Change

Iidsed Tulnukad (täispikk film)


Sellel teemal on 158 vastust

#61
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 604
  • Liitus:13 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

timofeie, 25 juuni 2011, 15:51, kirjutas:

Meelis, 25 juuni 2011, 15:48, kirjutas:

Kuule, vanasti oli ühel Võllil miljon orja, mis seal siis ehitada oli?

Vaata postitust



tundub, et sa ei vaadanud seda filmi...

Vaata postitust



Isegi kui ma vaatasin ja hakkasin kah kahtlema juba, kuna on teisi ehitisi mis on ulmelisemad aga siiski jääb õhku 1 asi. Manpower. Kui tõesti oli orje rohkem kui nt algselt arvati vms? Ma muidugi ei tea väga palju seda teemat, pole piisavalt uurinud aga tõesti jääb selline mulje nagu keegi ei arvesta, et orje võis olla nagu kordades rohkem?
Ma ei tea, ma üritan need 2 seasonit veel läbi vaadata, äkki hakkan rohkem kahtlema :D
Suht paljudes asjades leian siiski tavalisi loogilisemaid seletusi aga see film nagu viskab need kõrvale ja sunnivad just tulnukaid peale. Eriti näiteks seal lõuna ameerikas see platoo kus oli nö maandumisrajad ja siis maapinnal need suured loomad tehtud. Äkki need tehti otseselt jumalatele, ehk et neid näeks taevast, mitte lennukist? Koheselt väideti, et spetsiaalselt lennukitele tehti nagu.
Uuh see on suht mindfuck varsti mulle ma kujutan ette.

Postitas pildi


#62
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Huvitav jutt, aga mind seda kõike uskuma ei pannund, liiga heietavalt oli kokku keedetud see kompott, huvitav lähenemine muidugi.
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#63
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

Nightwolf, 25 juuni 2011, 19:21, kirjutas:

timofeie, 25 juuni 2011, 15:51, kirjutas:

Meelis, 25 juuni 2011, 15:48, kirjutas:

Kuule, vanasti oli ühel Võllil miljon orja, mis seal siis ehitada oli?

Vaata postitust



tundub, et sa ei vaadanud seda filmi...

Vaata postitust



Isegi kui ma vaatasin ja hakkasin kah kahtlema juba, kuna on teisi ehitisi mis on ulmelisemad aga siiski jääb õhku 1 asi. Manpower. Kui tõesti oli orje rohkem kui nt algselt arvati vms? Ma muidugi ei tea väga palju seda teemat, pole piisavalt uurinud aga tõesti jääb selline mulje nagu keegi ei arvesta, et orje võis olla nagu kordades rohkem?
Ma ei tea, ma üritan need 2 seasonit veel läbi vaadata, äkki hakkan rohkem kahtlema :D
Suht paljudes asjades leian siiski tavalisi loogilisemaid seletusi aga see film nagu viskab need kõrvale ja sunnivad just tulnukaid peale. Eriti näiteks seal lõuna ameerikas see platoo kus oli nö maandumisrajad ja siis maapinnal need suured loomad tehtud. Äkki need tehti otseselt jumalatele, ehk et neid näeks taevast, mitte lennukist? Koheselt väideti, et spetsiaalselt lennukitele tehti nagu.
Uuh see on suht mindfuck varsti mulle ma kujutan ette.

Vaata postitust



Seal ei surutud midagi peale, seal oletati, et see võis nii olla. Oletus oli see, et taevat laskusidki nad maa peale, tänu nendele märkidele nägid näiteks kuhu maanduda?

#64
Kunral

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 981
  • Liitus:18 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn- Tartu
Ise ka ei jäänud uskuma.
Kui siin oleksid käinud tulnukad, siis nad oleksid meile ka järelikult midagi kõrgtehnoloogilist jätnud, aga mitte horoskoobist arvutit. Ise arvan sellest arvutist nii palju, et sel ajal oligi kõrgelt arenenud astronoomia ja mõni andekas punt leiutaski uue eseme ja kui nad seda tutvustama läksid, juhtus neil õnnetus ja laev uppus (torm vms).

#65
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Augustus, 25 juuni 2011, 22:22, kirjutas:

Ise ka ei jäänud uskuma.
Kui siin oleksid käinud tulnukad, siis nad oleksid meile ka järelikult midagi kõrgtehnoloogilist jätnud, aga mitte horoskoobist arvutit. Ise arvan sellest arvutist nii palju, et sel ajal oligi kõrgelt arenenud astronoomia ja mõni andekas punt leiutaski uue eseme ja kui nad seda tutvustama läksid, juhtus neil õnnetus ja laev uppus (torm vms).

Vaata postitust




midagi kõrgtehnoloogilist oleks liiga keeruline olnud inimeste jaoks. peale tulnukate lahkumist ei suutnud inimesed ise enam elektrit ka toota ja see leiutati uuesti alles tuhandete aastate pärast

Muutis the-21-man, 25 juuni 2011 - 21:41.


#66
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

MaqDaRooster, 25 juuni 2011, 15:10, kirjutas:

See, et Egiptuses olid metsad, on vaid oletus. Keegi ei tea täpselt mis toimus 4000 aastat tagasi ja mitte kuidagi ei ole võimalik ka seda välja seletada. See sama jutt käib ka teiste teooriate kohta, kõik on oletused. Mitte midagi ei suudeta käega katsutavalt ära tõestada, mis toimus mitmeid tuhandeid aastaid tagasi.

Kaubandus koha pealt ma ei vaidle, see muidugi toimus, aga kas see toimus erinevate tsivilisatsioonide vahel? Inimesed ostsid ainult neid asju mida peeti vajalikuks ja minu OLETUS on see, et need kõik vajalikud asjad võisid sama hästi olla ostetud kohaliku turu pealt, niiet samahästi võis kontakt teiste tsivilisatsioonidega täiesti puuduta. Ma võin lolli juttu ajada, aga samas teil pole kuidagi võimalik seda juttu ümber lükkada:)

Samuti to Rassipassi: Kõik mis ma ütlesin on oletus, mina ei ole selles kindel ning samuti ei saa sina olla selles 100% Kindel.

Vaata postitust



:D See, et Egiptuses metsad on ja olid on fakt, samamoodi nagu see, et Eestis on ja olid metsad. Selleks on olemas sellised toredad teadused nagu arheoloogia, geoloogia ja dendroloogia - ühenda need 3 ja sa saad üsna täpselt kaardistada muistseid metsi.

Kui sa oskad ainult umbmääraseid oletusi tuua ja mitte ühtegi fakti, siis ei ole sellel diskussioonil mingit mõtet. Ajaloos on tohutult fakte, mida saab kinnitada nii käega katsutavalt, silmaga nähtavalt kui ka keelega maitses kui sa väga tahad, on säilinud joonised, dokumendid, graveeringud jms. kuidas minevikus asju tehti. Ajalugu ei ole oletuste kogum vaid faktide kogum.

Jah, kaubandus toimus erinevate tsivilisatsioonide vahel, see ongi kogu kaubanduse mõte. Mitte kuskilt egiptuse turult ei saanud sa osta vääriskaupu mida Egiptuses ei leidu kui neid polnud enne mujalt kohale toodud. Loe mu eelmist postitust - kaubandus on see tänu millele üldse tsivilisatsioonid arenesid.

Ma ei hakka vaidlema selle koha pealt kas tegu on faktide või teooriatega, alati on inimesi kes vastu vaidlevad kõigele oma vandenõuteooriatega. Soovitan siiski kõigil kes asjast huvituvad selle raamatu enne läbi lugeda - http://www.scribd.com/doc/52266245/The-Sec...e-Great-Pyramid
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#67
Kunral

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 981
  • Liitus:18 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn- Tartu

the-21-man, 25 juuni 2011, 22:41, kirjutas:

Augustus, 25 juuni 2011, 22:22, kirjutas:

Ise ka ei jäänud uskuma.
Kui siin oleksid käinud tulnukad, siis nad oleksid meile ka järelikult midagi kõrgtehnoloogilist jätnud, aga mitte horoskoobist arvutit. Ise arvan sellest arvutist nii palju, et sel ajal oligi kõrgelt arenenud astronoomia ja mõni andekas punt leiutaski uue eseme ja kui nad seda tutvustama läksid, juhtus neil õnnetus ja laev uppus (torm vms).

Vaata postitust




midagi kõrgtehnoloogilist oleks liiga keeruline olnud inimeste jaoks. peale tulnukate lahkumist ei suutnud inimesed ise enam elektrit ka toota ja see leiutati uuesti alles tuhandete aastate pärast

Vaata postitust



See, et maalingutes oli kujutatud lillede otsas pirne, ei tähenda kohe, et tegu oleks lampidega. Ja see tüüp, kes rääkis, et kui ta käis ise seal maaalustes kohtades ja ei saanud välgumihklit põlema panna, sest hapniku ei olnud piisavalt on ka lausvale, sest siis ei oleks saanud seal ka hingata. Ja üleüldse see tüüp jättis lolli mulje.

#68
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
http://www.luisprada...certa_files.htm

#69
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

XchopperX, 25 juuni 2011, 22:58, kirjutas:

MaqDaRooster, 25 juuni 2011, 15:10, kirjutas:

See, et Egiptuses olid metsad, on vaid oletus. Keegi ei tea täpselt mis toimus 4000 aastat tagasi ja mitte kuidagi ei ole võimalik ka seda välja seletada. See sama jutt käib ka teiste teooriate kohta, kõik on oletused. Mitte midagi ei suudeta käega katsutavalt ära tõestada, mis toimus mitmeid tuhandeid aastaid tagasi.

Kaubandus koha pealt ma ei vaidle, see muidugi toimus, aga kas see toimus erinevate tsivilisatsioonide vahel? Inimesed ostsid ainult neid asju mida peeti vajalikuks ja minu OLETUS on see, et need kõik vajalikud asjad võisid sama hästi olla ostetud kohaliku turu pealt, niiet samahästi võis kontakt teiste tsivilisatsioonidega täiesti puuduta. Ma võin lolli juttu ajada, aga samas teil pole kuidagi võimalik seda juttu ümber lükkada:)

Samuti to Rassipassi: Kõik mis ma ütlesin on oletus, mina ei ole selles kindel ning samuti ei saa sina olla selles 100% Kindel.

Vaata postitust



:D See, et Egiptuses metsad on ja olid on fakt, samamoodi nagu see, et Eestis on ja olid metsad. Selleks on olemas sellised toredad teadused nagu arheoloogia, geoloogia ja dendroloogia - ühenda need 3 ja sa saad üsna täpselt kaardistada muistseid metsi.

Kui sa oskad ainult umbmääraseid oletusi tuua ja mitte ühtegi fakti, siis ei ole sellel diskussioonil mingit mõtet. Ajaloos on tohutult fakte, mida saab kinnitada nii käega katsutavalt, silmaga nähtavalt kui ka keelega maitses kui sa väga tahad, on säilinud joonised, dokumendid, graveeringud jms. kuidas minevikus asju tehti. Ajalugu ei ole oletuste kogum vaid faktide kogum.

Jah, kaubandus toimus erinevate tsivilisatsioonide vahel, see ongi kogu kaubanduse mõte. Mitte kuskilt egiptuse turult ei saanud sa osta vääriskaupu mida Egiptuses ei leidu kui neid polnud enne mujalt kohale toodud. Loe mu eelmist postitust - kaubandus on see tänu millele üldse tsivilisatsioonid arenesid.

Ma ei hakka vaidlema selle koha pealt kas tegu on faktide või teooriatega, alati on inimesi kes vastu vaidlevad kõigele oma vandenõuteooriatega. Soovitan siiski kõigil kes asjast huvituvad selle raamatu enne läbi lugeda - http://www.scribd.com/doc/52266245/The-Sec...e-Great-Pyramid

Vaata postitust




Oleksid nii hea ja tooksid välja kindla fakti või näite, kus on ära näidatud, et 5000 aastat tagasi toimus tsivilisatsioonide vahel kaubandus, või olid egiptuses metsad?

#70
Kehmi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:276
  • Liitus:30 juuni 2008
  • Sugu:mees
see osa mis ta postitas on alles algus . kui huvitab siis vaadake edasi osasi seal igasuguseid tõendeid. ise olen siin neljanda episoodi juures .tundub nii uskumatu kuid siiski loogiline

#71
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

the-21-man, 26 juuni 2011, 00:43, kirjutas:



miks ma pidin seda lugema. kõik on nüüd järku nii loogiline. minu teooria ajamasinaga tulnukinimestest ei pidanud paika. ma olen terve öö unes reptiloide näinud ja olnud täiesti hirmul, vahest karjudes üles ärganud. ma ei suuda vist enam mitte ühtegi võõrast inimest ilma kahtlustava pilguta vaadata. parem oleks kui ma ei tea tõde. ma ei julge isegi välja poodi minna. öö jooksul mitmeid kordi arvasin et tulnukas on mu toas. nad loevad mu mõtteid ja teavad mida ma tean ja viivad mu ära

Muutis the-21-man, 26 juuni 2011 - 08:58.


#72
Kunral

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 981
  • Liitus:18 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn- Tartu

the-21-man, 26 juuni 2011, 09:57, kirjutas:

the-21-man, 26 juuni 2011, 00:43, kirjutas:



miks ma pidin seda lugema. kõik on nüüd järku nii loogiline. minu teooria ajamasinaga tulnukinimestest ei pidanud paika. ma olen terve öö unes reptiloide näinud ja olnud täiesti hirmul, vahest karjudes üles ärganud. ma ei suuda vist enam mitte ühtegi võõrast inimest ilma kahtlustava pilguta vaadata. parem oleks kui ma ei tea tõde. ma ei julge isegi välja poodi minna. öö jooksul mitmeid kordi arvasin et tulnukas on mu toas. nad loevad mu mõtteid ja teavad mida ma tean ja viivad mu ära

Vaata postitust



Kuule poiss sa pead psühholoogia juurde minema ja asjad selgeks tegema. Muidu selline mõttemaailm võib viia lõpuks suitsiidini.
Oleme ausad, sa oled söönud suuremat sorti ajupesu endasse.

#73
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
ma kahtlen ka , et ajas vist tagasi minna oleks suht võimatu, edasi on võimalik teoreetiliselt.Noja, et tulevikus inimimesed pillidest toituvad on ka kahtlane, magu kuivab kokku ja tekivad verejooksud ja muud jamad, kui toitu ei saa. :D Aga iseenesest cool story, bro. Lähed ajas tagasi, paned Egiptuse naisi jne. Ja nende reptiloidide suhtes peab veits ettevaatlik olema... kuskil Iirimaal pidavat igal aastal toimuma rituaalseid vägistamisi ning isegi lasteadadest lähevad käigud, kus viiakse lapsed metsa ning reptiloidid neid vägistavad. Süütut vägistades saab parema energia ja lapsed on puhtad. Räiged asjad toimuvad ...

#74
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
http://www.alienshift.com/id109.html

reptiroid rääkis õigesti et inimesed on geneetiliselt muundatud selliseks et nad ei taju mitte kui midagi, kahtlevas igas väiksemaski asjas ja ei suuda näha ka kõige ilmselgemat. seda tegi humanoidne tulnukrass Illojim kes lootis meid teha oma orjadeks, kuid reptiroidid hakkasid vastu. see tulnukrass aitaski meile püramiide ehitada. on ju tõestatud, et augud olid puuritud kiiremini kui teemantpuur seda võimaldaks. kuid mis ma teile ikka sellest räägin. te olete alamad olendid, kellel pole õrna aimugi mis tegelikult toimub. tallinn on kaameraid täis ja seega ei usu, et siin reptiroide või kedagi 14st liigist siin pesitsevast tulnukast siin liiguks. ja enamusi ei näeks ma nagunii. ma tean et reptiroidid liiguvad vähemalt paarides ja täna tuli imelik paar mulle vastu. aga ma pilgutasin mis oli viga. kunagi kui ma olen palju harjutanud suudan ehk ka mõnda reptiroidi kasvõi enda ümber tajuda kui nad üldse peaksid väiksesse eestisse ära eksima

#75
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

the-21-man, 26 juuni 2011, 12:03, kirjutas:

http://www.alienshift.com/id109.html

reptiroid rääkis õigesti et inimesed on geneetiliselt muundatud selliseks et nad ei taju mitte kui midagi, kahtlevas igas väiksemaski asjas ja ei suuda näha ka kõige ilmselgemat. seda tegi humanoidne tulnukrass Illojim kes lootis meid teha oma orjadeks, kuid reptiroidid hakkasid vastu. see tulnukrass aitaski meile püramiide ehitada. on ju tõestatud, et augud olid puuritud kiiremini kui teemantpuur seda võimaldaks. kuid mis ma teile ikka sellest räägin. te olete alamad olendid, kellel pole õrna aimugi mis tegelikult toimub. tallinn on kaameraid täis ja seega ei usu, et siin reptiroide või kedagi 14st liigist siin pesitsevast tulnukast siin liiguks. ja enamusi ei näeks ma nagunii. ma tean et reptiroidid liiguvad vähemalt paarides ja täna tuli imelik paar mulle vastu. aga ma pilgutasin mis oli viga. kunagi kui ma olen palju harjutanud suudan ehk ka mõnda reptiroidi kasvõi enda ümber tajuda kui nad üldse peaksid väiksesse eestisse ära eksima

Vaata postitust



Shiiiiiit, liiga palju ei saa neid teooriaid korraga vaadata/lugeda, ajab natukesegi mõistuse korrast ära
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#76
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

MaqDaRooster, 26 juuni 2011, 01:16, kirjutas:

Oleksid nii hea ja tooksid välja kindla fakti või näite, kus on ära näidatud, et 5000 aastat tagasi toimus tsivilisatsioonide vahel kaubandus, või olid egiptuses metsad?

Vaata postitust



Väljavõte Egiptuse metsandusministeeriumi aruandest:

Egiptuses olid puud kirjutas:

In ancient ages, Egypt was considered as one of the forest zones, due to the dense tree-cover extended over most of the lands. The production of the said trees was sufficient for pottery industry, plus other small mining industries that prevailed in these times, particularly during the period of the Nile flood on both banks of the river.

There are many justifications supporting this idea, mainly the excavations and the monuments found in Assiut governorate, Saqqara Necropolis and Tel AI-Amarna In Upper Egypt.

Also Sinai peninsula was very rich in its forest cover, and this is justified by the numerous names given to the dry valleys scattered on this desert.

Moreover, the historic records refer to the existence of a developed system for forest management in ancient Egypt, established during the 11th century A.D. to include the governorates of Beni-Swelf, Menya, Suhag and Asswan at the said era, where total area of the forest in the South of the valley exceeded 19 thousand feddans (8 Heetars).

Furtherinore, the said records refer to the fact that the highest rate of forest tree-cutting in Egypt took place during the Ayobeed Era (where more than 12,000 trees were cut down in a rather short time span, of which 9,500 In Qualiobeya governorate alone).


Või teine väljavõte Egiptuse turismiministeeriumi infolehelt

Egiptuses olid puud vol.2 kirjutas:

Egypt's land before the dawn of history was teeming with trees. Of these trees are the petrified forests that are near the Giza pyramids and beside El Mokattam plateau. Egyptian Pharaohs planted trees and took care of them. They brought ebony wood from the Sudan, pine and cedar from Syria.

Also Egyptian Pharaohs planted sant tree, sycamore, lotus fruits and willow. At the time of the Crusades, Egypt had paid more attention to cultivating wood trees, to build marine fleet. There were 20,000 feddans of trees cultivated on both sides of Nile from Gerga to Aswan. The Ayobians planted forests in Upper Egypt from Beni Swif to Assuit. By the end of the Crusades, there were little attention paid for planting wood trees, until Mohamed Ali El Kabeer took the reign of Egypt. He was concerned about planting wood trees to build the Egyptian fleet.


Mis puudutab antiiktsivilisatsioonide kaubandust, siis palun, siin on lühidalt kirjas vajalikult punktid mida ma mõtlesin - http://history-world...ia_compared.htm
Lihtsalt igasugu ebavajalike postituste vältimiseks siis antud artikkel ei ole mingi suvaline kirjutis vaid artikli autor on ülemaailmselt tunnustatud ajaloolane, egiptoloog ja õppejõud ülikoolides.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#77
Jonx

    metal

  • liige
  • Postitusi:611
  • Liitus:18 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kärdla,hiiumaa
Need joonsed seal platool võisid olla ka päikesele pühendatud. Tol ajal austati ju jumalat kui päikest. Veidi teine teema, aga vaadake ka ära Zeitgeist, kes pole näinud. Sama huvitav film mis paneb mõtlema ja imestama.
You are at the heart of non-human arts.

#78
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
meil on siin tohutult tõsisem teema käsil aga te ikka olete alles selle juures kas egiptuses kasvavad puud või mis on kujutatud koopamaalingutel. me peame avama oma silmad kui tahame ellu jääda

#79
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

the-21-man, 26 juuni 2011, 13:21, kirjutas:

meil on siin tohutult tõsisem teema käsil aga te ikka olete alles selle juures kas egiptuses kasvavad puud või mis on kujutatud koopamaalingutel. me peame avama oma silmad kui tahame ellu jääda

Vaata postitust



Ja sina kulla inimene peaksid kriitikameele hankima endale =)

Just saying..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#80
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
kriitikameel on sulle geneetiliselt sisse programmeeritud tulnukate Illojim poolt. ka mul on see olemas kuid ma olen nägijam kui sina või teised. olgu ma õnnistatud





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat