Hüppa postitusele

Change

Iidsed Tulnukad (täispikk film)


Sellel teemal on 158 vastust

#81
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

the-21-man, 26 juuni 2011, 13:27, kirjutas:

kriitikameel on sulle geneetiliselt sisse programmeeritud tulnukate Illojim poolt. ka mul on see olemas kuid ma olen nägijam kui sina või teised. olgu ma õnnistatud

Vaata postitust



Creepy...

#82
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
21-man, ma saan aru, et sa kardad reptiloide... mingi kindel sõna oli, mida nad ei suutnud hääldada, et kui kahtled kas ta on või pole reptiloid, siis lased seda sõna hääldada. (Matrixi lastes oli see sõna välja toodud, ma kahjuks ise ei mäleta seda)

#83
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
ma ei karda reptiloide, ma kardan tulnukaid kes siin maal eksisteerivad ja inimestega salajasi katseid teevad. enamus neist on sõbralikud kuid osad on meie vastu halbade kavatsustega. ja siin pole kedagi meid aitamas. ma oleme kui sipelgapesa neile nagu ütles reptiloid. niikaua kuni reptilioide ennast ei ohustata on neil meist suva ja me peame ise hakkama saama. kuigi nad tahavad meid valgustada õige elu ees, aga me oleme nii pimedad. me keerasime ise ühe tulnukrassiga suhted persse, õigemini nad kasutasid meid ära kuna me oleme nii lollid ja sõda võib olla ukse ees. jaapaniga juba juhtus katastroof

#84
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008

Roey, 25 juuni 2011, 17:59, kirjutas:

seletage ära, kuidas tegid iidsed inimesed siis täpselt päikese süsteemi järgi igast ehitisi ja värke erinevates maailma otsades, kui sellelajal polnud ei lennundust, reisimist jms. Minule toodi sellest filmist liiga palju fakte näiteid ja kõike muud et uskuda, et tulnukad lasid need ehitada.

Vaata postitust




Ou mai gaad, tsivilisatsioonidel olid vaatlejad, kes pikki aastaid jõllitasid taevakehade käitumist ja märkisid selle ära ja ega siis avastatut uuesti avastama ei pidanud. Ega inimesed sel ajal polnud ainult tehnoloogias kinni, et ou, ilma GPS-ita ma liikuma ei hakka vms.
Üldse on siin ikka lambaid, kes usuvad ühte ja kui tuleb keegi teine ja neile miskit muud räägib, on juba tähtsad mehed seletamas. Nagu lambakari ma ütleks.

#85
Jonx

    metal

  • liige
  • Postitusi:611
  • Liitus:18 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kärdla,hiiumaa
the-21-man, ma olengi reptiloid. Mis nüüd teed?
You are at the heart of non-human arts.

#86
Tšurbaan .

    fuck yea!

  • liige
  • Postitusi:822
  • Liitus:24 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

the-21-man, 26 juuni 2011, 13:50, kirjutas:

ma ei karda reptiloide, ma kardan tulnukaid kes siin maal eksisteerivad ja inimestega salajasi katseid teevad. enamus neist on sõbralikud kuid osad on meie vastu halbade kavatsustega. ja siin pole kedagi meid aitamas. ma oleme kui sipelgapesa neile nagu ütles reptiloid. niikaua kuni reptilioide ennast ei ohustata on neil meist suva ja me peame ise hakkama saama. kuigi nad tahavad meid valgustada õige elu ees, aga me oleme nii pimedad. me keerasime ise ühe tulnukrassiga suhted persse, õigemini nad kasutasid meid ära kuna me oleme nii lollid ja sõda võib olla ukse ees. jaapaniga juba juhtus katastroof

Vaata postitust



dude, vaata selline film nagu '' paul '' ära. Siis tunned õigeid tulnukaid tundma.
. Ära mölise!

#87
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
rassipassi, sa oled ise paras lammas.

#88
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008
Põhjenda, paluks jällegi selliseid huvitavaid tõestusi nagu filmiski.
Pole mõtet niisama lahmida.

#89
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Jääge teemasse ja lõpetage see spämmimine ära!Kellel on huvi lugeda, siis allpool on üks pikem tekst.

http://www.hot.ee/v/...dex/aafrika.htm

Muutis Sander, 26 juuni 2011 - 17:07.

Bend if you must, but never brake!

#90
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres
the 21 man võitis selle teema. film oli põnev.
Posted Image

#91
K0Pka

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:39
  • Liitus:16 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru


#92
Imrarakas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:253
  • Liitus:23 dets 2008
  • Sugu:mees
Lugesin veidi selle reptoidi teooria kohta. Selle kohaselt on nemad inimestest kordi paremad, targemad ja on sellel planeedil kauem olnud, kui meie. Kohe tekib küsimus miks elavad nemad kuskil maa all koobastes ja meie naudime väljas päikesepaistet. Kui see välja jätta on see isik, kes selle teooria koostas päris palju vaeva näinud, päris huvitav oli lugeda.

#93
doker

    Muidu asjatundja.

  • liige
  • Postitusi:1 558
  • Liitus:01 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Vaatasin otsast lõpuni huviga.
Väga väärt film, soovitan vaadata, kes vähegi tunneb huvi elu ja olu vastu :D
Cheap ain't badass, badass ain't cheap.

#94
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Et veelgi teema autori entusiasmi kahandada, siis Däniken, kelle "elutööl" see film sisuliselt põhineb on ülemaailmselt kuulus pettur, tema oli see, kes filmis savipotte nööri otsas ufode pähe, mõtles välja salajasi kulda ja metalli täis koopaid, kus ta väidetavalt käinud on, töötles filmilinte ja pilte, et sinna igasugu "huvitavaid" asju peale satuks ja tunnistas ise, et Indias asuv "mitte-roostetav" rauast post, mis tema hinnangul on tõestuseks tulnukatest, tegelikult roostetab ja tegu on lihtsalt PR-võttega, et saada lugejaid.

Soovitan läbi lugeda ka raamatu "Space gods revealed", kus on sisuliselt kõik tema näited ja tõestused kenasti ümber lükatud, näidates millega päriselt tegu on, mida Däniken lihtsalt juurde mõtles asjadele, et neid huvitavaks teha ja mis on lihtsalt lausvale.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#95
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
the-21-man postitatud link, http://www.luisprada...certa_files.htm, on tõesti huvitav. Lugesin esimese osa läbi. Hämmastav.

aga

in your face, kes te arvasite, et inimesed on kõige targemad olendid siin maapeal või universumis (arvate seda veel praegugi arvatavasti). Tahaks näha juba päeva, kui see ufo teema avalikkuse ette tuleb täielikult. Karbid kinni kõigil :D

#96
Imrarakas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:253
  • Liitus:23 dets 2008
  • Sugu:mees

XchopperX, 27 juuni 2011, 18:04, kirjutas:

Et veelgi teema autori entusiasmi kahandada, siis Däniken, kelle "elutööl" see film sisuliselt põhineb on ülemaailmselt kuulus pettur, tema oli see, kes filmis savipotte nööri otsas ufode pähe, mõtles välja salajasi kulda ja metalli täis koopaid, kus ta väidetavalt käinud on, töötles filmilinte ja pilte, et sinna igasugu "huvitavaid" asju peale satuks ja tunnistas ise, et Indias asuv "mitte-roostetav" rauast post, mis tema hinnangul on tõestuseks tulnukatest, tegelikult roostetab ja tegu on lihtsalt PR-võttega, et saada lugejaid.

Soovitan läbi lugeda ka raamatu "Space gods revealed", kus on sisuliselt kõik tema näited ja tõestused kenasti ümber lükatud, näidates millega päriselt tegu on, mida Däniken lihtsalt juurde mõtles asjadele, et neid huvitavaks teha ja mis on lihtsalt lausvale.

Vaata postitust




Tegelikult pole see film, see on 1. episood sarjast. Teistes osades see Dänikeni ümber ei pöörle ja ka tõestatakse teooriaid, mitte lihtsalt ei spekuleerita.

#97
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Postitage need teised episoodid pls
Postitas pildi

#98
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008

Billy Boy, 27 juuni 2011, 19:16, kirjutas:

the-21-man postitatud link, http://www.luisprada...certa_files.htm, on tõesti huvitav. Lugesin esimese osa läbi. Hämmastav.

aga

in your face, kes te arvasite, et inimesed on kõige targemad olendid siin maapeal või universumis (arvate seda veel praegugi arvatavasti). Tahaks näha juba päeva, kui see ufo teema avalikkuse ette tuleb täielikult. Karbid kinni kõigil :D

Vaata postitust




Ainult idioot väidaks, et inimesed on kõige targemad universumis, seda vähemalt mina pole küll öelnud.
Aga ainult idioot väidaks, et inimene pole kõige targem Maa peal.(Loodan, et saad vihjest ilma välja toomata aru)
UFO on muide Uknown Flying Object ja see võib olla ka teadmata päritoluga tuulelohe, mida mõni idioot tulnukateks peab. Aga tulnukad on kindlasti olemas, kuid mina küll nii kindel poleks, et tulnukad maal on käinud. Eriti veel mingeid monumente ehitamas.

#99
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
inimesed on hetkel oma tarkuselt maapeal alles 16. kohal

#100
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008
Su trollimine ei tule ka eriti välja, võiksid ära lõpetada.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat