Hüppa postitusele

Change

Toomas Hendrik Ilves vs Indrek Tarand


Sellel teemal on 57 vastust

Hääletus: Kumba eelistaksid näha presidendina? (186 liiget on hääli andnud)

Kumba eelistaksid näha presidendina?

  1. Toomas Hendrik Ilves (112 häält [60.22%])

    Häälte protsent: 60.22%

  2. Indrek Tarand (74 häält [39.78%])

    Häälte protsent: 39.78%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
Dartgh

    Liige

  • liige
  • Postitusi:431
  • Liitus:27 juuli 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:valga
Mhh.. Ilves. Tarand peaks niigi rahul olema oma hea Brüsseli-palgaga.

#22
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 450
  • Liitus:18 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!
Isiklikult pooldan ka Ilvest. Minu arvates väga sümpaatne ning sobiv isik riigijuhiks.
Postitas pildi

#23
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
mulle meeldib change niiet tarandi poiss saab minu hääle

Posted Image


#24
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Kuna presidendil pole meie riigis mitte mingisugust võimu, siis mul on ükskõik sellest.

Samas Ilves jätab rahvusvaheliselt parema mulje. Kuigi ega tegelikult Tarandil ka midagi viga pole. Kuid ma arvan, et ta peaks end mujal realiseerima.

Muutis Meelis, 25 august 2011 - 23:46.


#25
Rix

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 050
  • Liitus:03 okt 2009
  • Sugu:mees
pohhui ple w kes seal pukis on, elu läheb ikka rohkem perse
:(

#26
Keits

    Liige

  • liige
  • Postitusi:731
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otsida võid võsast
Ma ei tea.. "Targem kui 5b" ei sobi kuidagi presidendiks... seeega hääl Ilvesele.

#27
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

13 Reede, 25 aug 2011, 20:53, kirjutas:

Indrek Tarand kindlasti, väga aruka jutu ning kindla visiooniga mees.

Vaata postitust




Mulle meeldib ka igal kümnel juhul Tarand, sest tundub hakkaja tüüp olema. Kui ta presidendiks saab, siis ehk oleks ka lootust, et midagigigigi hakkab toimuma. Ilves ei meeldi juba oma lollaka ja aeglase jutuga, riietumisreeglid koos Eveliniga (kikilips jms, mis eetikareeglites on keelatud presidendil tegelikult) jnejne
Aitab küll sellest Evelinist..
Iga valimiste aeg peaks ikka uus president olema või siis vähemalt nii, et üle valimiste saab vana president tagasi omale kohale.

Keits, 26 aug 2011, 00:50, kirjutas:

Ma ei tea.. "Targem kui 5b" ei sobi kuidagi presidendiks... seeega hääl Ilvesele.

Vaata postitust




Camooon, see et ta mingi saatejuht oli ei tähenda nüüd küll, et ta ei tohiks president olla..
See pigem näitab, et ta on mitmekülgne inimene.

Tarand for sure!

#28
Jups

    Liige

  • liige
  • Postitusi:559
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
ˇKalev Rebane võiks olla Eesti president
Aastast 2004

#29
'Raittt

    Kui Reino isaga kooli jõudis, olid waltrid juba joodud.

  • liige
  • Postitusi:655
  • Liitus:11 juuli 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Meeldib rohkem Tarand, just ta pealehakkamine ja kindel ettekujutus. Ilves rohkem selline vaikne ja lihtsalt sobib ainult teistega kohtumisel.
Postitas pildi

#30
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
ega targem kui viies b ainuke saade pole, kus tarand on saatejuht olnud. Ka teletaip oli kunagi selline saade. :D
vakatsaka

#31
NO Sh1t

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:(:
Tarand kindlasti, eile oli suht koom seda debatti vaadata, Ilves sai ikka nii owni :D

#32
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

NO Sh1t, 28 aug 2011, 09:29, kirjutas:

Tarand kindlasti, eile oli suht koom seda debatti vaadata, Ilves sai ikka nii owni :D

Vaata postitust




Just just :D
Kurat, nii hästi oli juu aru saada, kes on hakkaja tüüp ja kes mökutab niisama.
Tarand vastas selge hääle ja kongreetsete vastustega , aga Ilves ei teinud muud kui ainult mökutas, häälitses ja vastas oma vaikse/vastiku häälega suvalisi vastuseid.

Tarand sobiks minu arust rohkem kohtumistele jne (ei mõtle ainult presidendina)




Aga kuidas teie arust õigem oleks: kas riigikogulasted või rahvas saaks presidendi valida?

#33
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis

haribo, 28 aug 2011, 10:44, kirjutas:

NO Sh1t, 28 aug  2011, 09:29, kirjutas:

Tarand kindlasti, eile oli suht koom seda debatti vaadata, Ilves sai ikka nii owni :D

Vaata postitust




Just just :D
Kurat, nii hästi oli juu aru saada, kes on hakkaja tüüp ja kes mökutab niisama.
Tarand vastas selge hääle ja kongreetsete vastustega , aga Ilves ei teinud muud kui ainult mökutas, häälitses ja vastas oma vaikse/vastiku häälega suvalisi vastuseid.

Tarand sobiks minu arust rohkem kohtumistele jne (ei mõtle ainult presidendina)




Aga kuidas teie arust õigem oleks: kas riigikogulasted või rahvas saaks presidendi valida?

Vaata postitust




rahvas kindalt
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#34
DrLove

    Liige

  • liige
  • Postitusi:475
  • Liitus:10 jaan 2009
  • Sugu:mees

haribo, 28 aug 2011, 10:44, kirjutas:

NO Sh1t, 28 aug   2011, 09:29, kirjutas:

Tarand kindlasti, eile oli suht koom seda debatti vaadata, Ilves sai ikka nii owni :D

Vaata postitust




Just just :D
Kurat, nii hästi oli juu aru saada, kes on hakkaja tüüp ja kes mökutab niisama.
Tarand vastas selge hääle ja kongreetsete vastustega , aga Ilves ei teinud muud kui ainult mökutas, häälitses ja vastas oma vaikse/vastiku häälega suvalisi vastuseid.

Tarand sobiks minu arust rohkem kohtumistele jne (ei mõtle ainult presidendina)




Aga kuidas teie arust õigem oleks: kas riigikogulasted või rahvas saaks presidendi valida?

Vaata postitust






kõva selge häälega vastas jah, kuid kas sa neid vastuseid ka kuulasid? sellst hülgemöla, mis tarandi suust eile tuli pole ammu kuulnud. jahub mingi täiesti mõttetute teemade ümber ning enda "3-st dimensioonist". wtf nah :D

ning presidenti peaks valima hetkel veel kindlasti riigikogu. vaadates eestlaste aktiivsustaset hääletamisel on loogiline järeldus see, et hääletanud käinud inimeste protsent oleks ka presidendivalimistel liiga madal demokraatliku riigi kohta. Mingi vadim kandideerib presidentiks, kõik eesti venelased lähevad valima, eestlased sügavad kodus kotte ning saamegi vadimi endale presiendiks!

Muutis DrLove, 28 august 2011 - 09:57.


#35
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

DrLove, 28 aug 2011, 10:56, kirjutas:

haribo, 28 aug  2011, 10:44, kirjutas:

NO Sh1t, 28 aug   2011, 09:29, kirjutas:

Tarand kindlasti, eile oli suht koom seda debatti vaadata, Ilves sai ikka nii owni :D

Vaata postitust




Just just :D
Kurat, nii hästi oli juu aru saada, kes on hakkaja tüüp ja kes mökutab niisama.
Tarand vastas selge hääle ja kongreetsete vastustega , aga Ilves ei teinud muud kui ainult mökutas, häälitses ja vastas oma vaikse/vastiku häälega suvalisi vastuseid.

Tarand sobiks minu arust rohkem kohtumistele jne (ei mõtle ainult presidendina)




Aga kuidas teie arust õigem oleks: kas riigikogulasted või rahvas saaks presidendi valida?

Vaata postitust






kõva selge häälega vastas jah, kuid kas sa neid vastuseid ka kuulasid? sellst hülgemöla, mis tarandi suust eile tuli pole ammu kuulnud. jahub mingi täiesti mõttetute teemade ümber ning enda "3-st dimensioonist". wtf nah :D

ning presidenti peaks valima hetkel veel kindlasti riigikogu. vaadates eestlaste aktiivsustaset hääletamisel on loogiline järeldus see, et hääletanud käinud inimeste protsent oleks ka presidendivalimistel liiga madal demokraatliku riigi kohta. Mingi vadim kandideerib presidentiks, kõik eesti venelased lähevad valima, eestlased sügavad kodus kotte ning saamegi vadimi endale presiendiks!

Vaata postitust




Siis võikski nii teha selle seaduse, et vähemalt pool rahvast peab hääletamas käima, et valik nn ära registreerida. Ehk kui esimese korraga seda poolt milli rahvast hääletama ei tule (nii kohapeale kui ka neti kaudu) siis tehakse uus katse , kui ka siis ei õnnestu, siis alles saaks riigikogu oma otsuse teha vms...
Sest muidu on nii nagu hetkel, kõik 76 on Ilvese poolt ja 25 keskerakonnas olijat ainult hääletavad Tarandi poolt, sest teised erakonnad on keskerakonna vastu.. see pole ka juu aus

#36
guccimucci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 392
  • Liitus:29 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Rahvas valib riigikogu, kes valib presidendi. Minu arvates sellest täiesti piisab, arvestades veel seda, et presidendi ülesanne on ainult riiki esindada.
Tarandit presidendina tahaks järjest rohkem näha. Siis saaks aru, kas tema sõnadel ja tegudel on ka eesmärk või lahmib praegu niisama.

#37
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 450
  • Liitus:18 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!
Live ülekanne riigikogust huvilistele.
http://otse.err.ee/etv/
Postitas pildi

#38
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ma ei valiks mitte kumbagi ausalt öeldes.

#39
Tairi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:363
  • Liitus:23 juuli 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Pelgulinn
Kui Tarandist saab EV president, häbenen mina kuskil nurgas meie riigi pärast.
You try to run away, but the fear got you anyway, see me to say ''on your knees'' and you pray, cause I'm looking for ya, I'm your paranoia

#40
donkament

    ...

  • liige
  • Postitusi:2 805
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Väga overrated on see valimine. Kohukesed saavad alles siis Savietsi või mõne teise kesiku valijameeste kogus kandidaadiks esitada, kui u 10% koalitsioonist tarandi poolt hääletaks, mis on üsna võimatu. Ja imo peaks riigikogu valima presidenti, mitte rahvas. (loe: rahvas on loll ja lolliks jääbki)

Muutis donkament, 29 august 2011 - 12:44.






2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat