Hüppa postitusele

Change

Cannabis, the Evil Weed.


Sellel teemal on 57 vastust

#1
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
"Maailmas on üle 100 miljoni kanepitarvitaja." oli ühe artikli lause, mis pani mõtlema. Rääkides numbritest, saab öelda, et maailmas on ~7 miljardit inimest ning kui nendest 100 miljonit teevad kanepit, siis kas praegune suhtumine teenib rohkem inimest või süsteemi? ~1/70ndik maailma rahvastikust on pilves aeg-ajalt, pole midagi.

Opiaadid on need narkootikumid, mis põhjustavad narkomaania tegelikult. Hüppelauateooria, mõnes mõttes kehtib. Kui proovid kanepit, tekib ka kindlasti huvi teiste narkootikumide vastu, loogiline, mõjufaktoreid on palju. Samas tekib küsimus, kui paljud neist jäävadki tarbima teisi aineid intensiivsemalt kui kanepit? imo vajaks see teooria täpsustamist.

Viskaks ka oma point of view kanepist, kui mõnuainest. Ära alahinda seda, olenemata sellest, kui targaks sa pead end selle kohapealt. Samalajal, kui pooldad hullupööra "Green way is the only way", söövitab kanep end su ajju, võttes sind psühholoogiliselt kontrolli alla. Temast on mõjutatud su tujud, emotsioonid ning ka teod, mis sa igapäevaselt teed(mis juhtub kui lased sellel eluviisiks kujuneda). Kanep on aine, mida sobib tarvitada tervel inimesel nö kõige alla ja peale, a'la enne/peale sööki pläru või kurikuulus WNB, mida enamus potheadid jumaldavad.

Olen märganud, et mingi osa tarvitajatest ei oska eristada "head, keskmist ja halba" kvaliteeti(kotib rohkem kvantiteet). Siis on jällegi osa, kes ainult kvaliteeti jälgivadki, sest kvaliteet tagab pilve.
Kvaliteeti saab vaadata mitmeti. Kõige kergem moodus on maitsa käbi, sest naturaalne käbi on maitsetu, edasi järeldage ise...
Käbi välimuse ning high kirjeldamine vajab veidike kogemust, aga küll see ka ajaga kaasas käib.
Immutatud kanep on selle leibkonna must lammas. Immar, imbi, särku, pragin, heal lapsel ikka mitu nime. Halb, halb, on tekitanud tervisehäireid inimestel ning mõnikord isegi jäädavaid häireid. Siin on mängus ainult diileri enda ahnus, tehakse 5grammist 10grammi ning raha tuleb topelt. Jube, see on üks mõjuv põhjus, miks tuleks kanepisse veidi leebemalt suhtuda. Riik peab kontrollima riigis toimuvat kanepitransiiti, kuid hoopis kontrollitakse inimesi...
Jällegi olen selle taime vabakäitlusele vastu. Minu visioon asjast on väike saareke eesti vetes kuskil, turvalises keskkonnas, kus inimesed käivad puhkamas ja lõõgastumas. Saarest väljaspool toimuv kanepitransiit on karistatav ning seadusega keelatud. Muidugi vastav vanus, kas 18 või 21 ning range kontroll saarele sisenedes ning sealt ka väljudes. Kindel skandinaavia turismimeka, kuhu tuleksid kokku selle poolsaare rikkamad ja ilusamad.


Viskaks kiire ülevaate strainide mõjudest.
Indica, Sativa ja Hybrid e ristsugutis (mõlema straini koosmõjud).Eesti turul imo domineerib indica, kuna ta on vähenõudulikum ning valmib kiiremini(annab võimaluse vähese resursi ning ajaga turule paisata üsna potentset kanepit), võrreldes sativaga, mis vajab 12 nädala asemel 16 nädalat ning üsna troopilist kliimat.

Indica ongi see, mis kivvi teeb. Rahustava ning lõõgastava toimega, kuid vähendab keskendumisvõimet. Tõstab söögiisu( munchies) ning dopamiini taset ajus/veres või kusiganes.
Sativa uplifting pilv muudab su aktiivsemaks, loovamaks ja suurendab keskendumisvõimet. On hea anti-depressant ning kroonilise valu leevendaja. Tõsatab serotiini taset veres vms. Samuti aitab inimest, kellel on ärevusega probleeme.
Ka välimuselt on need taimed erinevad( eeldab 100%). Sativa pikk ning enamasti tumerohelise natuuriga, on pikkuselt umbes 2-3 keskmise pikkusega ning helerohelise natuuriga indica taime.

Eesmärgitu tarbimine, ei märkagi kui see aset leiab. "Igav on, skipime koolist ja lämme teeme pilve parem", seda lauset kõlab tihti inimeste suust. Selline tegevus päevast-päeva viib su lõpuks punkti, kus kanep hakkab sind tõmbama.
Kool muutub sekundaarseks ning kaotab oma tähtsuse( on see niigi tähtis mässavale pubekale?), kanep jällegi tõuseb su silmis, see saab lõpuks sinu teiseks pooleks, kus ilma pilveta pole sa see inimene, kellena sind on harjutud nägema.

Ei soovita tarbida mitmeid aineid korraga, sest mõju organismile on laastavam kui solo substance. Küllap mõned teavad, mis alkoholi ja kanepi koosmõjul hakkab toimuma, rääkimata muudest ainetest.

:thanks:


// Reede, ega enamus tõesti ei mäleta mis toimus. Paha hakkab.

Artikkel http://www.postimees...-narkotarbijat/

Tsitaat

Kõige enam tarbitakse kanepit, marihuaanat ja hašisit. Kasutajaid on 125 – 203 miljonit.


Ei tea jällegi, kui objektiivne statistika see on, kuiasjal puudub kindel kontroll.

Lugemist http://kanepitemp.wordpress.com/
http://www.scienceda...10712093856.htm
http://patients4medi....wordpress.com/

Muutis Jack Herer, 29 jaanuar 2012 - 11:18.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#2
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees
Mis alkoholi ja kanepi koosmõjul toimuma hakkab?

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#3
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees
Selle alkoholi ja kanepi koosmõjul võin öelda, et imo. ei juhtu midagi.Kui parajalt täis, siis ei saa arugi, et tegid.

#4
Billy Bob

    Liige

  • liige
  • Postitusi:124
  • Liitus:27 mai 2008
Teemakohane video:


Algselt keelati kanep sellepärast ära, et see oli suureks konkurentsiks paberitööstustele. Paberitööstused olid suured rahad metsadele alla pannud juba, aga kanepist saaks odavamalt, rohkem paberit toota. Siiamaani on mõnedes maades keelatud isegi tavalist (ilma THC-ta) kanepit kasvatada.. Ka Eestis on selle kohta omad piirangud, kuigi seal midagi narkootilist ei ole.

Muutis Billy Bob, 29 jaanuar 2012 - 00:40.


#5
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustJack Herer, 29 jaanuar 2012 - 00:09, kirjutas:

"Maailmas on üle 100 miljoni kanepitarvitaja."

Kas selle all on mõeldud neid, kes regulaarselt tarvitavad või ka neid, kes kord-kaks aastas jointi kimuvad?

Muutis sokC, 29 jaanuar 2012 - 00:42.

Postitas pildi


#6
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
mõeldes nüüd enda kogemusele, siis need tarvitajad, kes jointi teevad, ei tee seda 1-2 korda aastas.
ma otsin artikli välja ja lükkan esimesse posti.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#7
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 604
  • Liitus:13 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Ma tean, et kõikidele kanepisõpradele meeldib promoda seda, et "death by cannabis per year= 0" jne. Ja muidugi ma tean seda ilgelt pikka loengut, kuidas kanep on hea ja ei ole halb. Siiski natuke googledades olen leidnud asju, et kanep siiski on mingil määral kahjulik tervisele, mis sest, et see pole küll eluohtlik, olen ma nüüd ise kanepi pannud enda "asjad mis kahjustavad minu tervist" nimekirja. Ma ei viitsi tegelikult vaielda ka kas ta siis on kahjulik või mitte, sest ma ei ole ennast piisavalt sellel teemal harinud ja ma ei usu, et paljud kakkujad ka on. Seda et netist oled kuskilt lugenud, kui hea kanep on, ei tee kedagi kindlasti eksperdiks, seega ma ei jõua neid vastuargumente otsida vajadusel kui ma viitsiks vaielda.
Kindlasti ma ei ole kahe käega selle vastu, ainuke asi mis häirib ongi see "deaths per year=0" ja" fuck im so high" asjad.
Niiet ise olen ka kokku kindlasti puutunud aga õnneks olen jõudnud enda jaoks mõistmisele, et see pole midagi head ning ma ei kavatse seda tarvitada enda elu jooksul enam.

Muutis Nightwolf, 29 jaanuar 2012 - 01:37.

Postitas pildi


#8
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kanep ei tapa, kanep teeb su lihtsalt lolliks, midagi rohkem polegi arutada selle üle.

#9
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Mõnus vaadata kuidas kanepit tarvitavad sõbrad on nii välimuse kui ka sisemuse poolest muutunud. Alatihti mingid tobedad ideed/plaanid/ kavatsused käsil, otsivad pilves peaga komme taga, et erakordset maitseelamust saada ning üleüldse käituvad hästi imelikult...

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#10
Jonx

    metal

  • liige
  • Postitusi:611
  • Liitus:18 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kärdla,hiiumaa
propaganda it is
You are at the heart of non-human arts.

#11
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Põhiline on veel see, et ise näed kõrvalt kuidas nad järjest reaalsusest kaugemale vajuvad, ning kui üritad neid aidata siis nad kukuvad sulle mingit faking elufilosoofiat seletama, et umbes "minu jaoks ongi hea elu see kui ma olen õnnelik."

Tra vahepeal tunnen ennast nagu mingi faking isa mõnes seltskonnas kui koguaeg üritan ära rääkida teda, et ta rohkem ei teeks, sest last ei lüüa.

Kahju lihtsalt vaadata kuidas produktiivne ühiskonna osa ennast kanepiga teeb ebaproduktiivseks titeks.


//


Vaata postitust13 Reede, 29 jaanuar 2012 - 00:17, kirjutas:

Mis alkoholi ja kanepi koosmõjul toimuma hakkab?


Mina tekitasin endale mäluaugu ja hunniku roopi mida koristada, never again.

Muutis Aarne, 29 jaanuar 2012 - 02:44.


#12
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.

Vaata postitust13 Reede, 29 jaanuar 2012 - 00:17, kirjutas:

Mis alkoholi ja kanepi koosmõjul toimuma hakkab?

oleneb inimeses ja kui palju joonud oled. kui oled viina veits joond ennem või hulgi õllesi, siis piisab ühest maffist ja oled putsis a kui oled rohkem joond ja suitsetad rohkem võid ketti panna.
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#13
Billy Bob

    Liige

  • liige
  • Postitusi:124
  • Liitus:27 mai 2008
uute asjadega tuleb alati ettevaatlik olla. mõni kammib kolmest õllest üksinda juba jumala segi end.
kui palju alksi ennem on manustatud ja siis tuleb idee kanepit suitsetada, kuigi varasem kokkupuude on kanepiga väike, siis suur tõenäosus üle panna jep.

kanepit ei tohi kuritarvitada lihtsalt. sama nagu alkoholiga. kui iga päev jood, oled joodik ja kui iga päev kanepit suitsetad, oled narkomaan.
üldiselt kanep > alkohol
alkohol on kahjulikum ja teeb inimese rumalamaks, kui kanep (oleneb ka inimesest)

Muutis Billy Bob, 29 jaanuar 2012 - 13:39.


#14
Wallace

    Mees teiselt planeedilt

  • liige
  • Postitusi:1 782
  • Liitus:25 apr 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitust13 Reede, 29 jaanuar 2012 - 00:17, kirjutas:

Mis alkoholi ja kanepi koosmõjul toimuma hakkab?

Selliseid asju mida sa hommikul kahetsed või ei mäleta.
Lugesin kogu juttu läbi ja pani ikka mõtlema küll.

#15
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
õlle + weed käib minul käsikäes. viimane aasta ei juhtunud muud hullu, kui ükskord munchies peaga poes sülti ostes sain molli

#16
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--

Vaata postitustAarne, 29 jaanuar 2012 - 02:38, kirjutas:

Põhiline on veel see, et ise näed kõrvalt kuidas nad järjest reaalsusest kaugemale vajuvad, ning kui üritad neid aidata siis nad kukuvad sulle mingit faking elufilosoofiat seletama, et umbes "minu jaoks ongi hea elu see kui ma olen õnnelik."

Tra vahepeal tunnen ennast nagu mingi faking isa mõnes seltskonnas kui koguaeg üritan ära rääkida teda, et ta rohkem ei teeks, sest last ei lüüa.

Kahju lihtsalt vaadata kuidas produktiivne ühiskonna osa ennast kanepiga teeb ebaproduktiivseks titeks.


Ma ei näe põhjust, miks maailm peaks olema selline, kui seda sinu tahtmine on. Et sul kahju vaadata on, on sinu isiklik probleem.

#17
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
Dopamiinist ja serotoniinist pole sul mõtet küll nii kindlat tooni kasutades kirjutada, värk on väga ebaselge. Kanep mõjub peamiselt hoopis kolmandale neurotransmitterile, THC ja dopamiini vahel on mingil määral demonstreeritav seos (sealt ka jutud skisofreenia ja kanepipsühhoosi kohta, aga ka siin on veel vaidluspunkte), serotoniini ja kanepi seotus on aga suhteliselt tume maa. Kindlasti oleks üsna vale teda antidepressandiks nimetada, see võib anda asjast väära ettekujutuse. Kui (ja see on üsna suur mööndus) kanep ka serotoniini tasemeid tõstaks, siis ei saaks koheselt püsivat meeleolu paranemist järgneda (vähemalt mitte serotoniini mõjul). Isegi päris antidepressandid hakkavad mõjuma alles pärast paarinädalast regulaarset tarvitamist.

Aju on sitaks keeruline värk, asjad on omavahel seotud ning üldse mitte lihtsalt ja lineaarselt. Kanepi mõju tervikuna (kuna ta on looduslik ning seega on selle tarvitamisel erinevate kemikaalide vahel rohkem interaktsioone) kirjeldada on praegu veel üsna lootusetu ettevõtmine. Potheadid võiks enda enesekindlust ka paar kraadi tagasi tõmmata, enda peal läbi viidud katsete interpreteerimine ei tee teist kanepi mõjude osas eksperti, aga see pole väga sulle suunatud, Jack. Sinu puhul on vähemalt näha, et sa üritad oma filosoofiasse mõlemat poolt integreerida.

Muutis K, 29 jaanuar 2012 - 15:36.


#18
Billy Bob

    Liige

  • liige
  • Postitusi:124
  • Liitus:27 mai 2008
Nii palju kui mina kanepi toimest ajus tean, toimib THC nii, et aju neuronite vms vahel hakkab THC tihedat koostööd tegema tavaosakestega ja info vahetuse kiirus suureneb, samas info ei pruugi nii täpne olla. Ehk siis mõtteid tuleb palju rohkem kui tavaliselt (järjest laks laks laks uued mõtted), fantaasiarikkamad ka muidugi. Sellepärast kõik nii naljakas ja aeglane tundubki.

// tegin natukene arusaadavamaks teksti

Muutis Billy Bob, 29 jaanuar 2012 - 15:55.


#19
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
Ei.

http://en.wikipedia....wiki/Anandamide

#20
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Seleta siis juba lihtsamalt Eesti keeles lahti ka, kui nii kõva mees 'ei' oled ütlema. Minu jutus oli ka tõetera sees ikkagi.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat