Hüppa postitusele

Change

Cannabis, the Evil Weed.


Sellel teemal on 57 vastust

#41
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine
Tegelikult peaks kõik vaatama dokumentaali "The Union" ja selle põhjal oma arvamust kujundama.

http://www.imdb.com/title/tt1039647/

#42
ott07

    tigekala

  • liige
  • Postitusi:1 816
  • Liitus:16 juuli 2008
  • Sugu:mees
Ega see "The Union" kaa nüüd puhas kuld ole, ise olen seda nii paar kolm korda läbi vaadanud ja päris mitmest sellisest tähtsast teemast hoitakse eemale. Nagu näteks see teema, et kanep muudab inimese laisemaks, ükskõiksemaks lahendati lihtsalt sellega, et toodi näiteks palju kuulsaid inimesi kes suitsetavad ja on samalajal aktiivsed.

▲ ▲ 931!

#43
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kanep ei tohi saada lihtsalt toimetulekuviisiks. Kui ilma selleta ei saa enam, siis ongi see, et kanep tõmbab sind mitte sina ei tõmba kanepit. Kui sa igal hetkel, kui sul igav on, hakkad kanepit kimuma, siis see on juba narkomaania. Kui mõõdukalt tarvitada, siis enamusele inimesele ei tee see peaaegu et mingit kahju.

Naljakas on see, et tehakse teste (otsitakse haigust), et inimesele meditsiinilist kanepit välja kirutada vajaduse korral.
Tegelikult peaks asi olema sedapidi, et tehakse teste, et välja selgitada, kas inimene tohib kanepit tarvitada ohutult. :P

#44
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustK, 31 jaanuar 2012 - 01:31, kirjutas:

Ma ei viitsi rikkis plaadimängija olla ning asju 1000 korda seletada. Ma eeldan, et sa oled intelligentsem kui Billy, seega kui sul on konkreetseid küsimusi, siis arutlen, aga jätan endale vabaduse öelda mõne asja kohta "sorry, see on kõik vale" ning sellisel juhul on minu meelest normaalne eeldada, et sa formuleerid uue väite/küsimuse. Vbl olen ebaõiglane, sitt lugu.

Tarvitamise osas segad jälle kaks asja kokku. Sa tead mõjudest enda peal katsetades nii palju, kui sinu aine poolt mõjutatud meeled, mälu ning kogemuse ajaline jaotuvus lubavad. On palju mõjusid, mis avalduvad liiga aeglaselt, liiga harva või teadvustamatult, nende puhul on vaja objektiivset uurimust, mitte subjektiivset. Loomulikult on subjektiivne katsetus objektiivse lähtepunktiks, et oleks üldse selge, MIDA uuritakse, kuid see ei tähenda, et ise popsutamine kellegi kanepi-eksperdiks teeks.

Hemp on eraldi teema millest mul ausaltöeldes pohh. Minu point oli selles, et seda ei ole mõtet segada narkootikumitemaatilisse arutelusse, sest nende kahe asja vahel ei ole märkimisväärset seost. Näed isegi, et mõni prääksub "mämä kanep on bännitud kuigi temast saab paberit" no fuck you, ei ole ju bännitud, kuidagi ei ole. Seemnetele ja taimekasvatusele üldiselt laieneb kontroll, et võimuesindajad saaks veenduda, et keegi oma tööstusliku kanepi põllul väikest narkonurka ei hariks, thats all.


Kordamine on tarkuse ema. Ise teed seda päevast-päeva ja nüüd sa ei viitsi. IQ ja EQ, kumb on olulisem elus?


Unioni, ja ka sarnaste dokumentaalide, idee on näidata kanepit heast küljest. Laiskus jms ei ole hea külg ning sp ei tohigi sellistest asjadest rääkida sellistes filmides.
Kanep võib tõesti mõjuda sulle laostavalt, halvates sinu majandusliku seisu, kui ka killustades su sotsiaalelu. Väga palju võib tekkida konflikte, kui seotud on sõbrad, raha, kanep ja võlad nt.
http://www.marijuana-addict.com/

Muutis Jack Herer, 31 jaanuar 2012 - 12:22.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#45
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--

Vaata postitustK, 31 jaanuar 2012 - 01:31, kirjutas:

Vaata postitustAugust, 31 jaanuar 2012 - 00:47, kirjutas:

Teadmised ei maksa midagi, kui sa oled lõksus, K.
Trust me, see, et ma siin kahel käel teadmistega rumalust materdan ei tähenda, et ma ei oska näha teadusliku maailmakäsitluse vajakajäämisi. Ühtlasi leian ma, et mingi aine poolt hägustatud meeleseisundi vabaduseks nimetamine on vabaduse idee mõnitamine.


Ma räägin sellest, et inimene ei ole eraldiseisev mehhanism, vaid protsessi tühine osa. Aktsepteeri seda, et maailm on palju lihtsam, kui seda on sinu ettekujutus temast. Nii palju kui mina teaduslikku maailmakäsitlust olen endale selgitanud, seal vajakajäämisi ei ole, kuid "vajakajäämised" võivad väga lihtsalt ilmneda inimeste seas, kes teevad tööd tolle teadusliku maailmakäsitluse jaoks.
Samuti tunnistan, et kõik mu postid siin teemas pole mitte kuidagi seotud marihuaanaga ning kui keegi neid selles tähenduses interpreteeris, siis andke endale andeks.

#46
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustJack Herer, 31 jaanuar 2012 - 11:17, kirjutas:

Vaata postitustAmarant, 31 jaanuar 2012 - 02:57, kirjutas:

Oskad tuua välja mingeid mõjukaid uuringuid, mis väidavad, et kanepisuitsetamine serotoniini taset inimorganismis tõstab?



Mõistlikult tarvitada, pidavat tõstma.
http://www.scienceda...71023183937.htm
Ei oska öelda, kui mõjukas uuring see on.

Rott ei ole siiski inimorganism :(.

#47
DrLove

    Liige

  • liige
  • Postitusi:475
  • Liitus:10 jaan 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustBilly Boy, 31 jaanuar 2012 - 11:46, kirjutas:

Vaata postitustJoosep., 31 jaanuar 2012 - 11:42, kirjutas:

Kes selliseid inimesi narkomaanideks nimetab?
Mida kanep inimesel endas avastada aitab?
Millisest lootusetust olukorrast kanep inimese välja aitab?

irw, nagu mingi psühholoog pean küsimustele vastama, aga pole hullu, vähemalt ma vastan, mitte nagu Kassu :D

Paljud nimetavad selliseid narkomaanideks, kes kasvõi 1 kord nädalas kanepit suitsetavad. Selles ei tohiks kahtlustki olla enam (nagu Kassu ja DrLove sarnased vennad).
Kanep aitab inimesel avastada endas lapselikkust, tolereerivust ja rahumeelsust. Mõnel kindlasti mitte, ja mõnel midagi muud. Mõnikord tuleb kasuks lihtsalt, kui asju hoopis teise pilguga näha.
Kanep võib aidata välja lootuslikest olukordadest nagu depressioon, melanhoolsus, ärevus jms. Ka mitmete haiguste ravis on kanep tugev abimees. Erinevate pohmellide ravimisel töötab ka väga edukalt.



kus kohas ma selliseid vendi narkariteks olen nimetanud?

#48
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
http://www.hot.ee/he...i_ravimtaim.htm

Serotoniini kohta siin vist pole, aga ehk mõnele on huvitav lugemine. Youtube'is peaks lõik olema ka intervjuust autoriga ning Akadeemias ilmus samuti mingi osa sellest.
Ma ise pole isegi sirvinud seda, nii et oma kommentaare ei lisa.

#49
madis250

    Liige

  • liige
  • Postitusi:358
  • Liitus:03 okt 2008
  • Sugu:mees
need kes räägivad siin stonerite reaalsustaju puudumisest. Ma näen enda ümber neid "rämedaid glamuurseid alkohoolikuid", kelle reaalsustaju piirdub sellega, et elu=pidu samas mu tutvusringkonnas potheadid on väga ambitsioonikad koolis ja karjääris. See ikka oleneb inimesest endast miks ja milleks ta tarvitab.

#50
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
"lõbus lõbus lõbus,ootame eelolevat nädalavahetust !"
Dat is weird !

#51
gg awp

    kiisune

  • liige
  • Postitusi:2 400
  • Liitus:20 nov 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tartu
ok ma ei viitsi tervet teemat läbi lugeda ja ise suht tiheda suitsetajana küsin, et MIS on see, mis teile kanepisuitsetajate juures ei meeldi siis kokkuvõtteks?

#52
Liis.

    siberi rahaboss

  • auliige
  • Postitusi:7 058
  • Liitus:29 juuli 2005
  • Sugu:naine

Vaata postitustKristo18, 31 jaanuar 2012 - 01:12, kirjutas:

Vaata postitust13 Reede, 29 jaanuar 2012 - 00:17, kirjutas:

Mis alkoholi ja kanepi koosmõjul toimuma hakkab?

Mul nii ,et ma täielik laip & võin roopi panna. Kui ikka väga purjus peaga teha. Liiga rõve on.


väga väga purjus peaga võid pohhuilt üle teha ja siis läheb lappama...huuh
Postitas pildi
Saиder ütleb (10:41):
küsi aga

#53
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma tean poissi, kes pärast viina joomist ühe mahvi kanepit suitsetas ning seejärel 2h puu all pikali oli, nägi koguaeg kõike kahekordselt ja kui püsti proovis tõusta, kukkus automaatselt pikali. Ropsis ja naeris vaheldumisi :D

#54
mkmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 207
  • Liitus:07 nov 2010
  • Sugu:mees
Pigem suitsetan kui joon enda sisikonna vaeseks :)

#55
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees
Hmm .. iseenesest on see ju hea lause ..

Sina ei tõmba raha, raha tõmbab sind.
Sina ei tõmba ilusaid inimesi, ilusad inimesed tõmbavad sind.
Sina ei tõmba võimu, võim tõmbab sind.
Sina ei tõmba halba, halb tõmbab sind ..

Heh, kas on halb ka kui midagi ei tõmba ..

#56
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustgg awp, 01 veebruar 2012 - 19:18, kirjutas:

ok ma ei viitsi tervet teemat läbi lugeda ja ise suht tiheda suitsetajana küsin, et MIS on see, mis teile kanepisuitsetajate juures ei meeldi siis kokkuvõtteks?


kuna ajutöö saab häiritud pilves olles, siis kõik sellega seonduv. nad võivad olla uimased, liialt aktiivsed või hoopis tükis oivikud. raske on suhelda inimesega, kui pead jälgima, kas kuulaja ikka kuulab ja saab aru ka mida räägid, kogu aeg tuletades meelde talle, millest jutt käib jms. MA KIILUSIN KINNI momendid on akwardid, kui oled samalajal kellegagi vestluses. :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#57
Little Green Bag

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:67
  • Liitus:17 veebr 2012
  • Sugu:mees
Kõik see oleneb, mis sorti ja kogust sa tõmbad ning oleneb su ajust ka. Igal isikul on erinev joobesolek. Kanabljä võib su isikut muuta või lolliks teha jäädavalt. Mul on see probleem, et vahest, kui olen kivis, olen liiga aktiive või hoopiski ei saagi liigutada(pseudoparaliseeritud?). Vahest triivib mu mõistus ära nii, et tundub olen omas maailmas. Kui ma panen silmad kinni, ma kohe näen teist pilti nagu uni.

Kui rääkida seltskonnast... noh looda, et sa leiad ideaalse sõprusringi kanepi jaoks.

#58
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Evil see nüüd kohe kindlasti ei ole. On lihtsalt inimesed, kellel vastavalt psühholoogilisele tasandile need ained ei sobi. Tavaliselt, kellel on halvad kogemused kanepiga, hakkavadki maha tegema seda, sest pole aru saanud, mis need kemikaalid täpselt teevad ajule ja kehale.

Ajus hakkavad neuronid palju aktiivsemalt töötama ning kõik organismi protsessid (seedimine; vererõhk; mõtted tiirlevad nii palju peas, et lausa hirmus hakkab; meeleelundid; kaitsemehanismid jne jne jne) hakkavad palju kiiremini ja paremini töötama. Sellepärast võibki esimeste kordade puhul tekkida hirm, et taoline tunne on midagi uut, millega keha ja sina ise pole harjunud. Samuti võib vererõhu tõus tekitada iiveldust, pildi võib kokku visata jms.

Kanep ei tee laisaks, laisk on inimene ise. Laiskus on iseloom, mille sa võid kanepi tihedal tarvitamisel saada, kuid see on juba sinu enda teha, nii et stfu. Kannabinoidid ja nendega kaasnevad keemilised protsessid ajus ja kehas tõmbavad keha läbi, sp tekibki peale suitsetamist väsimus. Ise tõmban õhtuti tavaliselt, ning tööd ega elu ei sega see absoluutselt. Pole ühtegi korda hiljaks jäänud ega midagi vahele jätnud kanepi pärast.

Kanepi legaliseerimine jõuab ka euroopasse arvatavasti paari järgmise aasta jooksul. Sõda narkokaubanduse vastu on olnud väga lootusetu. See on raisanud väga palju raha ja väga palju elusid. Pigem olgu ained legaalsed, spetsiaalsetes poodides müügil, et lastele oleks kättesaadavus narkootikumideni raskem, kui preagu. Samuti aitaks see kaasa maksudega ning mustad turud ei teeniks kasumit.
the chase is better than the catch





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat