Hüppa postitusele

Change

Cannabis, the Evil Weed.


Sellel teemal on 57 vastust

#21
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustBilly Boy, 29 jaanuar 2012 - 21:45, kirjutas:

Seleta siis juba lihtsamalt Eesti keeles lahti ka, kui nii kõva mees 'ei' oled ütlema. Minu jutus oli ka tõetera sees ikkagi.
Ei.
Billy, me oleme sarnases situatsioonis juba korra olnud:

Vaata postitustK, 12 jaanuar 2012 - 17:17, kirjutas:

Vaata postitustBilly Boy, 12 jaanuar 2012 - 16:57, kirjutas:

Osutan tähelepanu lihtsalt sellele, et sa norid mingi sõna kallal ja tembeldad inimesi rumalateks selleasemel, et küsimusele vastata. Vahet ei ole, sa ei saa aru sellest. :)
Vbl selle pärast, et sa ei küsinudki midagi. Sulle tundus, et küsisid, aga mis tegelikult juhtus oli umbes midagi sellist: "Ok, kukk muneb hanemune, eksole. Aga kas need on pigem rohelised või sinised? Tähendab, pohhui, et kuked ei mune, ma ei ole mingi linnuteadlane, aga kumb on?"
See ei ole küsimus, Billy. See on ajupeer.
No sense = no answer.

Muutis K, 29 jaanuar 2012 - 21:51.


#22
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Miks sa selle üldse välja tõid, et ma su nokkimisele osutasin tookord?? Ei oskagi lahti seletada ja targutad nsm jälle?? Vahet ei ole, pole mõtet spammida, nkn sa sisukalt lahti seletada ei taha.

Kui sa sisukalt oma postitatud lingist ise ka aru oleksid saanud, oskaksid sa mõne lausega asja lahti seletada..
Ja sa peaksid ise ikka midagi vastu ütlema mu väitele, selle ümber lükkama, mitte lihtsalt mingi lingi postitama ja 'EI' ütlema


Vaata postitustK, 29 jaanuar 2012 - 22:08, kirjutas:

Mõte oli selles, et kogu see postitus oli seosetu ja arusaamatu jamps. Kui kõik on vale, siis mida paganat seal seletada on?
Seleta oma õige teooria, kui kogu mu jutt vale oli. Lolli mängid või, et aru ei saa?

Muutis Billy Boy, 29 jaanuar 2012 - 22:12.


#23
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustBilly Boy, 29 jaanuar 2012 - 22:02, kirjutas:

Miks sa selle üldse välja tõid, et ma su nokkimisele osutasin tookord?? Ei oskagi lahti seletada ja targutad nsm jälle?? Vahet ei ole, pole mõtet spammida, nkn sa sisukalt lahti seletada ei taha.
Mõte oli selles, et kogu see postitus oli seosetu ja arusaamatu jamps. Kui kõik on vale, siis mida paganat seal seletada on?

#24
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustK, 29 jaanuar 2012 - 15:34, kirjutas:


Aju on sitaks keeruline värk, asjad on omavahel seotud ning üldse mitte lihtsalt ja lineaarselt. Kanepi mõju tervikuna (kuna ta on looduslik ning seega on selle tarvitamisel erinevate kemikaalide vahel rohkem interaktsioone) kirjeldada on praegu veel üsna lootusetu ettevõtmine. Potheadid võiks enda enesekindlust ka paar kraadi tagasi tõmmata, enda peal läbi viidud katsete interpreteerimine ei tee teist kanepi mõjude osas eksperti, aga see pole väga sulle suunatud, Jack. Sinu puhul on vähemalt näha, et sa üritad oma filosoofiasse mõlemat poolt integreerida.



Kuidas sa saad ainet tundma õppida, kui mitte seda ise tarvitades? See on samamoodi õppimine, nagu sina teed seda ülikoolis.

Loodus, endokannabinoidid(mida produtseerivad ainult imetajad), meditsiin, aegade algusest ning keeluseadus. Mõelda vaid, kui oskaks osata kasutada seda taime produktiivselt(mille uurimisega teadus tegelebki igapäev). Ei saa eirata asjaolu, et tegemist on narkootikumiga, kuid üksi teine narkootikum ei ole nii laia haardega, kui seda on kanep. Temast on võimalik teha kõike seda, millega teenivad jõukamad inimesed elatist ning samas on loodusele endale, pinnale kus ise elatakse, kahjulik (nafta, ravimitööstus, metsa-ja paberiäri). Biokütus, meditsiiniline kanep ning kanepikiuriided ning paber oleksid head alternatiivid praegustele. Ilmselgelt on inimestel peaprioriteediks RAHA, JÕUKUS ning EDUKAS olemine, mis on tühipaljas kapitalism. Seda saab teha ka ilma nendeta, investeerides oma miljonid kanepisse, luues hektarite suuruseid kanepipõlde, mille kasutegur oleks kordades suurem, kui praeguselolukorral. Lõppprodukte, mida saab kanepist teha, on kümneid. Miskipärast ei taheta mõelda nõnda, ei tea mida kardetakse.


Muidugi mõlemat poolt, kuidas ma saakski eirata fakti, et mul oli blackout pilves peaga(mitte täitsa, suutsin hädamaandumise õnnelikult sooritada).On olnud ka hulganisti momente, kus mul on hea meel, et ma tarbin seda(pilves peaga on suurenenud eufooria ja õnnetunne). Mu eesmärk on jääda neutraalseks, äärmused siin ei sobi, sest see tekitab ainult konflikte.
Kõik jutud kanep teeb lolliks, on ila. Siia maailma ikka sünnitakse lolliks ning sellevastu ei aita ka kõige efektiivsem rohi.


Muide, mina ise ei breininud välja nende strainide mõjusi. Selleks pead sa teadma, mida sa tõmbad, kuid kas kontrollimata süsteemis on see soodustatud?
Terve blogi medcanna kohta olemas http://www.greenbridgemed.com/
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#25
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustJack Herer, 31 jaanuar 2012 - 00:16, kirjutas:

Kuidas sa saad ainet tundma õppida, kui mitte seda ise tarvitades? See on samamoodi õppimine, nagu sina teed seda ülikoolis.

Ei saa eirata asjaolu, et tegemist on narkootikumiga, kuid üksi teine narkootikum ei ole nii laia haardega, kui seda on kanep. Temast on võimalik teha kõike seda, millega teenivad jõukamad inimesed elatist ning samas on loodusele endale, pinnale kus ise elatakse, kahjulik (nafta, ravimitööstus, metsa-ja paberiäri)

Muide, mina ise ei breininud välja nende strainide mõjusi. Selleks pead sa teadma, mida sa tõmbad, kuid kas kontrollimata süsteemis on see soodustatud?
Terve blogi medcanna kohta olemas http://www.greenbridgemed.com/
1) Kindlasti mitte. Enda peal katsetamine ning teistega kogemuse vahetamine on erakordselt ebatäpne info omandamise meetod, eriti kui jutt käib ainetest, mis mõjutavad sinu kognitsiooni ning muudavad moonutamata infovahetuse võimatuks.

2) Kas me võiks tööstusliku kanepi siit välja jätta, pretty please? Kanepit kasvatatakse maailmas tööstuslikel eesmärkidel SITAKS. Kapitalismiga pole siin mingit pistmist, tööstur eelistab olemasolevate tootmismeetodite võimalusi arvestades kõige odavamat ning kasulikumat toorainet, igasugune "böö-öö konkurents" jutt on suht ila.

3) Mul savi kust sa said selle info, mõte on selles, et see on väga meelevaldne, lihtsustatud ja/või vale kirjeldus.

#26
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Su jutt on alati ilus, sisaldab keerukaid sõnu ning sõnum on selge, kuid sa ei põhjenda ennast mitte kunagi. Ei meeldi sellises kontekstis öeldud "Ei, vale, milleks põhjendada" laused.
http://www.pascalmet...lan-frankel.php blogi autor. USA's on loodud vastav keskkond sääraste uurimuste läbiviimiseks. Ma ei imesta, miks siinsed arstid ja muidu mõistuinimesed nõnda arvavad kanepi meditsiinilistest omadustest.

Nõus, on ebatäpne ning subjektiivne, kuid kas inimene tarvitab kavatsusega avastada uusi kemikaale ning seoseid nendega ajus, või lihtsalt teha pilve? Valdav enamus valiksid viimase variandi. Tarbides aineid, õpid sa ennast paremini tundma.

Mu hemp näide on tegelikult rohelise mõttelaadiga, säästa loodust ja toota rohkem O2'te. Jälle ütled, et see on vale, eksju.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#27
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Teadmised ei maksa midagi, kui sa oled lõksus, K.

#28
DrLove

    Liige

  • liige
  • Postitusi:475
  • Liitus:10 jaan 2009
  • Sugu:mees
tarbides ainet õpid sa ennast ikka tundma sellisena nagu sa oled selle aine mõju all olles. tegeliku sinaga pole siin mingit pistmist, kui sa just 24/7 pilves pole ning pilves sinast saabki tegelik sina. ning üleüldse kui objektiivsed saavad olla hinnangud mingi aine mõju all olles?

#29
DrLove

    Liige

  • liige
  • Postitusi:475
  • Liitus:10 jaan 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustAugust, 31 jaanuar 2012 - 00:47, kirjutas:

Teadmised ei maksa midagi, kui sa oled lõksus, K.


teadmisteta, kuid "vabana" olles, oled sa tegelt veelgi suuremas lõksus.

kuigi mul pole õrna aimugi mis krdi lõksust sa räägid :D

#30
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
aine all mina saab täiendada tegeliku mina, kuid see vajab aga rohkem pühendumust kui ülikool vms.

ja teadmatuses on kergem elada :rolleyes:
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#31
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Sansaara, lõks, mida iganes. Jääda millegi küüsi, vaatamata otsa iseendale. Ma arvan, et enamus, kes neonetis pikemalt olnud, näevad päris selgelt teatud mõjutegureid K jutus seoses ülikooli jms. Mitte et K jutust oleks kadunud kvaliteet, otse vastupidi sellega, kuid elu lihtsalt on selline, et leidmised on leidjatele, mitte otsijatele.

#32
Kristo18

    Liige

  • liige
  • Postitusi:613
  • Liitus:08 okt 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitust13 Reede, 29 jaanuar 2012 - 00:17, kirjutas:

Mis alkoholi ja kanepi koosmõjul toimuma hakkab?

Mul nii ,et ma täielik laip & võin roopi panna. Kui ikka väga purjus peaga teha. Liiga rõve on.
Postitas pildi

#33
DrLove

    Liige

  • liige
  • Postitusi:475
  • Liitus:10 jaan 2009
  • Sugu:mees
kergem ei puurgi aga olla õigem.

aga ausaltöeldes on mul nendest potheadidest, narkaritest jne suht savi, tehku mis tahavad, mind nad ei häiri senikaua kuni mind torkima ei tulda. minu jaoks on nad samal pulgal kristlaste, moslemite ning teiste usklikega, kes on sisimas nõrgad ning vajavad eluga toime tulekuks abi sellistest asjadest(nagu jack ka oma esimeses postis mainis, et lõpuks tõmbab kanep sind ning ilma selleta pole norm olla vms).
kui selline tegutsemine teie jaoks toimib siis laske käia, whatever floats your boat :D. kimuge kuskil rahulikult omaette edasi ja olge õnnelikud. kuskile avalikkuse ette oma elufilosoofiat peale suruma pole ka õige. see oleks sama kui mingi padukristlane teeks siia teema ning tulihingeliselt räägiks ning kaitseks oma religioosset maailmanägemust. ise tõmbate omale sellise sita maine peale ja pärast on "omg solv" olla.

Muutis DrLove, 31 jaanuar 2012 - 01:19.


#34
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustAugust, 31 jaanuar 2012 - 00:47, kirjutas:

Teadmised ei maksa midagi, kui sa oled lõksus, K.
Trust me, see, et ma siin kahel käel teadmistega rumalust materdan ei tähenda, et ma ei oska näha teadusliku maailmakäsitluse vajakajäämisi. Ühtlasi leian ma, et mingi aine poolt hägustatud meeleseisundi vabaduseks nimetamine on vabaduse idee mõnitamine.

Muidu, ei vaidle vastu, et ülikool siin teatavaid teadmiseid juurde kingib, mida ma ka kasutan. Pole mingi "Look what I know now" teema, lihtsalt võimaluste ja uute ressursside kokkulangevus.

Vaata postitustJack Herer, 31 jaanuar 2012 - 00:47, kirjutas:

Su jutt on alati ilus, sisaldab keerukaid sõnu ning sõnum on selge, kuid sa ei põhjenda ennast mitte kunagi. Ei meeldi sellises kontekstis öeldud "Ei, vale, milleks põhjendada" laused.

Nõus, on ebatäpne ning subjektiivne, kuid kas inimene tarvitab kavatsusega avastada uusi kemikaale ning seoseid nendega ajus, või lihtsalt teha pilve? Valdav enamus valiksid viimase variandi. Tarbides aineid, õpid sa ennast paremini tundma.
Mu hemp näide on tegelikult rohelise mõttelaadiga, säästa loodust ja toota rohkem O2'te. Jälle ütled, et see on vale, eksju.
Ma ei viitsi rikkis plaadimängija olla ning asju 1000 korda seletada. Ma eeldan, et sa oled intelligentsem kui Billy, seega kui sul on konkreetseid küsimusi, siis arutlen, aga jätan endale vabaduse öelda mõne asja kohta "sorry, see on kõik vale" ning sellisel juhul on minu meelest normaalne eeldada, et sa formuleerid uue väite/küsimuse. Vbl olen ebaõiglane, sitt lugu.

Tarvitamise osas segad jälle kaks asja kokku. Sa tead mõjudest enda peal katsetades nii palju, kui sinu aine poolt mõjutatud meeled, mälu ning kogemuse ajaline jaotuvus lubavad. On palju mõjusid, mis avalduvad liiga aeglaselt, liiga harva või teadvustamatult, nende puhul on vaja objektiivset uurimust, mitte subjektiivset. Loomulikult on subjektiivne katsetus objektiivse lähtepunktiks, et oleks üldse selge, MIDA uuritakse, kuid see ei tähenda, et ise popsutamine kellegi kanepi-eksperdiks teeks.

Hemp on eraldi teema millest mul ausaltöeldes pohh. Minu point oli selles, et seda ei ole mõtet segada narkootikumitemaatilisse arutelusse, sest nende kahe asja vahel ei ole märkimisväärset seost. Näed isegi, et mõni prääksub "mämä kanep on bännitud kuigi temast saab paberit" no fuck you, ei ole ju bännitud, kuidagi ei ole. Seemnetele ja taimekasvatusele üldiselt laieneb kontroll, et võimuesindajad saaks veenduda, et keegi oma tööstusliku kanepi põllul väikest narkonurka ei hariks, thats all.

Muutis K, 31 jaanuar 2012 - 01:34.


#35
Clixton

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 712
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees
elan küll rajoonis, kus tarvitatakse seda suhteliselt palju aga midagi sihukest, et keegi oma elufilosoofiat tuleks jutustama ja torkima mind selle jutuga mandi teemal ei tule küll ette.
Kus te küll selliseid leiate? või on teil lihtalt mingi arvamus juba eelnevalt tekkinud?

#36
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn
Oskad tuua välja mingeid mõjukaid uuringuid, mis väidavad, et kanepisuitsetamine serotoniini taset inimorganismis tõstab?

#37
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustAmarant, 31 jaanuar 2012 - 02:57, kirjutas:

Oskad tuua välja mingeid mõjukaid uuringuid, mis väidavad, et kanepisuitsetamine serotoniini taset inimorganismis tõstab?



Mõistlikult tarvitada, pidavat tõstma.
http://www.scienceda...71023183937.htm
Ei oska öelda, kui mõjukas uuring see on.

Muutis Jack Herer, 31 jaanuar 2012 - 11:17.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#38
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kassu, ma seletasin lihtsalt miks kanep algselt ära banniti. Paberi pärast. Kuidas oleks saanud THC-ga kanepi jätta keelustamatta, aga tööstuslik kanep keelustada..? Pinda käib juba, kuidas sa lahmid niisama, ise fakte välja ei too -.-

See on teaduslikult tõestatud, et kanep on organismile kahjutum kui alkohol.

Kanep võib aidata ennast avastada, inimese õnnelikumaks teha ja isegi lootusetust olukorrast välja tuua. Ma ei ürita propageerida vms, aga nii on lihtsalt. Samamoodi võib see ka väga halvasti mõjuda ja sind hulluks teha. Oleneb täiesti inimesest ja kogustest mida tarbid. See on aga fakt, et mõtteid tuleb juurde ja loovus hakkab tööle selle mõju all olles (kui just üle ei tõmba).

Inimene, kes pärast väsitavat tööpäeva joob 2-3 õlut, on normaalne inimene, aga see, kes pärast väsitavat tööpäeva paar mahvi teeb, on narkomaan? Irooniline minuarust : P

Muutis Billy Boy, 31 jaanuar 2012 - 11:39.


#39
Joosep.

    since 05

  • liige
  • Postitusi:1 285
  • Liitus:09 okt 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustBilly Boy, 31 jaanuar 2012 - 11:31, kirjutas:

Kassu, ma seletasin lihtsalt miks kanep algselt ära banniti. Paberi pärast. Kuidas oleks saanud THC-ga kanepi jätta keelustamatta, aga tööstuslik kanep keelustada..? Pinda käib juba, kuidas sa lahmid niisama, ise fakte välja ei too -.-

See on teaduslikult tõestatud, et kanep on organismile kahjutum kui alkohol.

Kanep võib aidata ennast avastada, inimese õnnelikumaks teha ja isegi lootusetust olukorrast välja tuua. Ma ei ürita propageerida vms, aga nii on lihtsalt. Samamoodi võib see ka väga halvasti mõjuda ja sind hulluks teha. Oleneb täiesti inimesest ja kogustest mida tarbid. See on aga fakt, et mõtteid tuleb juurde ja loovus hakkab tööle selle mõju all olles (kui just üle ei tõmba).

Inimene, kes pärast väsitavat tööpäeva joob 2-3 õlut, on normaalne inimene, aga see, kes pärast väsitavat tööpäeva paar mahvi teeb, on narkomaan? Irooniline minuarust : P


Kes selliseid inimesi narkomaanideks nimetab?
Mida kanep inimesel endas avastada aitab?
Millisest lootusetust olukorrast kanep inimese välja aitab?

#40
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustJoosep., 31 jaanuar 2012 - 11:42, kirjutas:

Kes selliseid inimesi narkomaanideks nimetab?
Mida kanep inimesel endas avastada aitab?
Millisest lootusetust olukorrast kanep inimese välja aitab?

irw, nagu mingi psühholoog pean küsimustele vastama, aga pole hullu, vähemalt ma vastan, mitte nagu Kassu :D

Paljud nimetavad selliseid narkomaanideks, kes kasvõi 1 kord nädalas kanepit suitsetavad. Selles ei tohiks kahtlustki olla enam (nagu Kassu ja DrLove sarnased vennad).
Kanep aitab inimesel avastada endas lapselikkust, tolereerivust ja rahumeelsust. Mõnel kindlasti mitte, ja mõnel midagi muud. Mõnikord tuleb kasuks lihtsalt, kui asju hoopis teise pilguga näha.
Kanep võib aidata välja lootuslikest olukordadest nagu depressioon, melanhoolsus, ärevus jms. Ka mitmete haiguste ravis on kanep tugev abimees. Erinevate pohmellide ravimisel töötab ka väga edukalt.

Muutis Billy Boy, 31 jaanuar 2012 - 11:51.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat