Hüppa postitusele

Change

Tulnukad iidsetes kultuurides


Sellel teemal on 238 vastust

#81
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustkanakukk jr, 03 mai 2012 - 18:20, kirjutas:

Miks seda varjama peaks, et tulnukad midagi ehitasid või et nad üldse olemas on? Kes ja mida sellest võidab?

Religiooni ei oleks saanud nii hästi läbi viia näiteks. Toimusid ju siis igasugused sõjad usu pärast, tarkade inimeste tapmine, tarkade raamatute hävitamine jne, et ümberkirjutada ajalugu ja luua oma kord. Sunniviisiliselt suruti ristiusk peale näiteks.

Ma olen väga väsinud ja õpin eksamiks ka veel. Arutlege ilma minuta edasi.

Vaata postitustsokC, 03 mai 2012 - 18:26, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 17:57, kirjutas:

Kle mees, ära valeta - ma ei ole kõiki oma teooriaid faktina esitanud. Faktid on näiteks need, et iidsetes kultuurides elanud inimesed tegid märkmeid abivalmitest lendavatest jumalatest. Ära aja asju keerulisemaks kui nad on.

Selle teema teine leht. Ütlesid faktina, et tulnukad on Maa peal käinud. Veel küsimusi?
Sorry, kui see sinus ebameeldivusi tekitas. Enam seda ei juhtu. :)

Muutis Mõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 18:28.


#82
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 17:57, kirjutas:

Kle mees, ära valeta - ma ei ole kõiki oma teooriaid faktina esitanud. Faktid on näiteks need, et iidsetes kultuurides elanud inimesed tegid märkmeid abivalmitest lendavatest jumalatest. Ära aja asju keerulisemaks kui nad on.

Selle teema teine leht. Ütlesid faktina, et tulnukad on Maa peal käinud. Veel küsimusi?

Postitas pildi


#83
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 18:24, kirjutas:

Vaata postitustkanakukk jr, 03 mai 2012 - 18:20, kirjutas:

Miks seda varjama peaks, et tulnukad midagi ehitasid või et nad üldse olemas on? Kes ja mida sellest võidab?
Religiooni ei oleks saanud nii hästi läbi viia näiteks. Toimusid ju siis igasugused sõjad usu pärast, tarkade inimeste tapmine, tarkade raamatute hävitamine jne, et ümberkirjutada ajalugu ja luua oma kord. Sunniviisiliselt suruti ristiusk peale näiteks.
Ma ei saa päris hästi sinu väitest aru: kui usuti, et kuskil taevas on olemas mingi ülem jõud – jumal, siis mis vahet sel on, kui oleks teatud, et seal on veel keegi? Mispärast ei oleks saanud siis ristisõdu läbi viia, kui lihtinimene oleks midagi tulnukatest olemasolust teadnud?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#84
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Okei chill. Ma olen enam kui kindel, et tulnukad on olemas, aga point on selles, et bossid on seda väga hästi suutnud varjata kogu aeg. Fakte selle kohta ei saa infopuuduse tõttu lihtsalt tuua. Mõelge nüüd sellele, et inimesed on nagu tavalised loomad. Suures pildis mõttetud putukad, kes on lollimad, kui lauajalad. Lihast ja verest organismid, kes söövad taimi ja teisi lihast ja luust organisme. Tavalised putukad, kellele on erinevalt ülejäänud elusorganismidest lükatud boonusupgraded peale ehk aju, mis suudab mõelda. Me asustame territooriumeid riikidena ning sõdime omavahel täiesti mõttetult hävitades iseennast (suht loll ju või mis). Kui ma oleksin mingi relvadega tulnukas, siis ma hävitaksin inimesed kohe ära, sest nad on lihtsalt ohtlikud kõigile ja kõigele.

Mis te arvate, mis juhtuks, kui taevast tuleksid UFOd alla. Inimestele on sisse kodeeritud hirm ("äkki nad tulid meid ära tapma?" "mis muul põhjusel nad siia tulid?" "nad tahavad meist raudselt orjad teha" jne). Ma olen enam kui kindel, et sellise stsenaariumi puhul inimesed lihtsalt alustaksid hirmust sõda nende vastu.

Teiseks inimesed ei usu seda, mida nad ise näinud pole või ei taju (füüsikalisi seadusi sa usud, sest sa saad aru, et gravitatsioon hoiab sind Maa küljes kinni ja prolly on see reaalselt ka olemas). Seega kui nüüd mingi teatud seltskond (bossid) teavad, et tulnukad on olemas, siis neil on targem üldine inimkond teadmatuses hoida. Vastasel juhul suruks kogu inimkond peale, et me peame need tulnukad üles otsima ning me peame Maalt välja saama universumit avastama ning nendega tutvuma, sest inimesed on ka uudishimulikud. Samas elaksid kõik edaspidi hirmus, et varsti võivad tulla tulnukad Maale meid hävitama, teadmata kas ja millal see üldse juhtuda võiks ning inimkond võtaks tulnukaid, kui potentsiaalset ohtu, sest meil on egod. Inimesed arvavad, et nad on universumi targimad ja kõige perfektsemad olendid üldse ning suht raske oleks neelata alla teadmist, et me ei olegi püramiidi tipus vaid me oleme tegelt selle alguses üldse.

Kujuta ennast tulnuka asemele, kes on selline etheral olend - füüsiliselt teda ei eksisteeri (võib läbi puu hõljuda). Mingit toitu ja substance ta ei vaja ning teab kogu universumist kõike. Tal ei pruugi üldse suud, nina ja silmi ollagi, sest ta "teab" maailma teistmoodi. Äkki ta on üldse hõljuv energiapall - või milline iganes. Puhas energia, mis ei sõltu ühestki teisest elemendist/ainest (toit, füüsilised seadused jne). Point on selles, et me ei tea millised tulnukad on, enne, kui me ühte näinud pole (seniste arvamuste kohaselt on nad lihast ja luust olendid) ning sellise tulnuka kõrval oleks inimene lihtsalt üks mõttetu putukas, kellel on jõhkrad nuke'd ja kes sõidab ringi korraldades süstematiseeritud kontrollitud plahvatusi (automootor), ehitas relva, mis mini-plahvatuse tagajärjel laseb suurel kiirusel torust välja tüki rauda ning kellel on "vajadused". Inimene tahab omada võimu, paljuneda, toituda jne.

Lihtsalt on vaja oskust seda kõike ette kujutada ja siis jõuad suht järeldusele, kui mõttetu sa oled ja kui badass on minu eelnevalt väljatoodud võib-olla/võib-olla mitte eksisteeriv tulnukas. Tegelt ma ootaks, et siinsed teoreetikud oma kutsume neid siis teooriaid siia lauda lükkaks, sest see on info, mida näiteks mina olen kogu aeg taga ajanud ja mis minu jaoks on puhas kuld :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#85
Mötley

    baffff

  • liige
  • Postitusi:1 165
  • Liitus:06 veebr 2007
  • Sugu:mees
Kuidas tegid tulnukad viljaringid? Millega? Teooriaid.

#86
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMötley, 03 mai 2012 - 20:35, kirjutas:

Kuidas tegid tulnukad viljaringid? Millega? Teooriaid.

Neil oli spets equipment viljaringide tegemiseks. Daaaaaaa...

Postitas pildi


#87
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Tulnukate teema on õhus küll olnud viimastel aastakümnetel tegelt (millegi pärast). Seoses sellega kaldun arvama, et ka viljaringid on feigid. Üks teooria, miks see teema ,õhus on (sec, ma naeran korra :D), on see, et kui need tulnukad iidseid kultuure aitasid, siis nad seletasid neile, et nad on pärit planeedilt (mis peaks selle kohaselt olema nirbiru) Ja selle teooria kohaselt käib see iga mingi ~3500 aasta tagant selle päikesesüsteemi lähedalt mööda ja seal nad pesitsevadki. Ja see teooria läheb selle koha pealt eriti naljakaks minu arust :D Et inimesi tahetakse ette valmistada tulnukate tulekuks, sp see promomine ja acient aliens teema telekates käibki :D

Enne ei usu seda nirbiru tulnukate teooriat kui ise näen seda planeeti. Aga see pidavalt kirjas acient itemitel kuskil 'n shit. Tulnukad rääkisid neile igast teemasid.

Aga kusjuures, poisid, fakt peaks see küll olema (ei hakka atm järgi uurima), et need sumeri ja egiptuse kultuuride hiilgeajad, mil nad nendest abivalmitest jumalatest rääkisid, toimusid suhteliselt ühel ajaperioodil. Kõik hakkasid järsult nendest rääkima.. Hmm..

// India annunakide juttudega seoses oli nii ntks, et Kuningad said voli lennata õhus pikki vahemaid. Iga tüüp tõlgendas neid lendavaid vendi, kes võtsid ühiskonna elust ka osa, erinevat moodi vb, või oli vastupidi üle maakera sama rassi tulnukate abi. Nad kasutasid meie maavarasid ja aitasid inimestel linnasi ja ehitisi ehitada.

ENJOY IVAN :D

Muutis Mõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 20:53.


#88
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 20:46, kirjutas:

. Üks teooria, miks see teema ,õhus on (sec, ma naeran korra :D), on see, et kui need tulnukad iidseid kultuure aitasid, siis nad seletasid neile, et nad on pärit planeedilt (mis peaks selle kohaselt olema nirbiru)

Nagu sina naerad siin antud teooria üle, naeran mina sinu ülejäänute väidete ning "faktide" üle.See, et sina valid, mis teooriaid uskuda, ei tähenda, et need oleks kõige õigemad.
Mina usun aga sellisesse teooriasse, et koos jõuluvana abiga ehitasid päkapikud püramiidi ülesse, sest sealt lähedalt on välja kaevatud punase värvusega riideesemeid, mis viitab sellele, et jõuluvana käis seal.
See, et neid riideid seal välja kaevati on fakt, mu vanaisa tuttav rääkis mulle seda.

#89
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustMötley, 03 mai 2012 - 20:35, kirjutas:

Kuidas tegid tulnukad viljaringid? Millega? Teooriaid.

magnetväljad või muud energiaväljad
the chase is better than the catch

#90
Mötley

    baffff

  • liige
  • Postitusi:1 165
  • Liitus:06 veebr 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 03 mai 2012 - 21:12, kirjutas:

Vaata postitustMötley, 03 mai 2012 - 20:35, kirjutas:

Kuidas tegid tulnukad viljaringid? Millega? Teooriaid.

magnetväljad või muud energiaväljad

Miks just vilja/maisi? Miks mitte asfaltisse?

#91
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa
2 aastat tagasi oli dokumentaal ETVst, mis rääkis viljaringidest ning näitas, kuidas inimesed neid tegid.

#92
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustgeniusskate, 03 mai 2012 - 21:00, kirjutas:

See, et neid riideid seal välja kaevati on fakt, mu vanaisa tuttav rääkis mulle seda.
Tegelikult on keeled järjest välja arenenud ja teadlased on saanud iidsetest tekstides midagi aru lihtsalt ning tõlkinud neid.
Vot nii käivad asjad. :D
Nendel juttudel tulnukatest on mingid alused ka, ntks artifactid, pildid ja tekstid, mitte ei ole need mingid niisama soki-jutud. Ja samas, mõelda kui palju võib hävinud olla suuremaid tõestusi tulnukate kohta, jep, see on ka ainult teooria praegu meie jaoks, kes me seda kindlalt ei tea.

Mu vanaema ja vanaisa on ka tulnukaid näinud. Õigemini ei ole, aga nad nägid umbes 7 lendavat objekti, mis olid üksteise lähedal, punast värvi ja kadusid kiirelt ära (~35 a tagasi heinamaal heina tehes). Kui vanaema seda rääkis, siis hakkasime naerma suht, aga vanaisa oli kõrval vait ja kinnitas seda sündmust, et ta nägi ka :D Huvitav täiega :D Mõtlen kogu aeg, et äkki olidki tulnukad. Sest teised inimesed on neid ka näinud ja mõni filmile saadutest on ka kindlasti tõene (ärge laske sõnal 'kindlasti' end häirida, lol)

Muutis Mõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 21:36.


#93
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 21:21, kirjutas:

Vaata postitustgeniusskate, 03 mai 2012 - 21:00, kirjutas:

See, et neid riideid seal välja kaevati on fakt, mu vanaisa tuttav rääkis mulle seda.
Tegelikult on keeled järjest välja arenenud ja teadlased on saanud iidsetest tekstides midagi aru lihtsalt ning tõlkinud neid.
Vot nii käivad asjad. :D
Nendel juttudel tulnukatest on mingid alused ka, ntks artifactid, pildid ja tekstid, mitte ei ole need mingid niisama soki-jutud. Ja samas, mõelda kui palju võib hävinud olla suuremaid tõestusi tulnukate kohta, jep, see on ka ainult teooria praegu meie jaoks, kes me seda kindlalt ei tea.

Mu vanaema ja vanaisa on ka tulnukaid näinud. Õigemini ei ole, aga nad nägid umbes 7 lendavat objekti, mis olid üksteise lähedal, punast värvi ja kadusid kiirelt ära (~35 a tagasi heinamaal heina tehes). Kui vanaema seda rääkis, siis hakkasime naerma suht, aga vanaisa oli kõrval vait ja kinnitas seda sündmust, et ta nägi ka :D Huvitav täiega :D Mõtlen kogu aeg, et äkki olidki tulnukad. Sest teised inimesed on neid ka näinud ja mõni filmile saadutest on ka kindlasti tõene (ärge laske sõnal 'kindlasti' end häirida, lol)

Kui tulnukakesed siin oma laevadega salaja tahaks trippida, mis kuradi pärast neil peaks olema mingid punased tulukesed vilkumas?

#94
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustL4hma, 03 mai 2012 - 21:45, kirjutas:

Kui tulnukakesed siin oma laevadega salaja tahaks trippida, mis kuradi pärast neil peaks olema mingid punased tulukesed vilkumas?

Eksimine võib tulnukalik ka olla äkki, kust tead.

#95
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Ma ei näe küll inimese intellektis midagi nii erilist, et see argumendina tulnukatele mõtlema paneks. Järsk areng on pigem kultuuriline kujutelm, et inimene oma tunnetuse lõpuks sõnadeks suutis muuta. Palju maagilisem tundub minu jaoks, et ei kusagit sai alguse elus aineosake. Seda enam, et mida lihtsamini inimene üldplaani elust käsitlema eneses hakkab, seda rohkem näitab loogika, et enamus tõed on üsna lihtsa struktuuriga ning tegelikkuses erineb vaid kultuuriline käsitlus. Näiteks läänes aktsepteeritavad psühholoogiaalased tõed inimeseks olemise probleemidest ning eluga hakkama saamisest kattuvad 100% müüdi ning religioossete tekstidega. See, et inimesed iga hinna eest sõnades püüavad mõelda ning abstraktsetes terminites suhtlemist kardavad, pole enam universumi probleem.

#96
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustMötley, 03 mai 2012 - 21:15, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 03 mai 2012 - 21:12, kirjutas:

Vaata postitustMötley, 03 mai 2012 - 20:35, kirjutas:

Kuidas tegid tulnukad viljaringid? Millega? Teooriaid.

magnetväljad või muud energiaväljad

Miks just vilja/maisi? Miks mitte asfaltisse?

Miks mitte? Miks mitte kasvõi jää peale.

Väikene võrdlus: http://www.controver...-comparison.htm
the chase is better than the catch

#97
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Kuulge, mul maal vanaema juures tekivad talvel kah miskisugused asjad(*1) aknale. Taat seletab küll, et pakane käis, aga mina va suur volteeri fänn ja muidu 18. sajandist vaimustunud sell ei usu teps mitte seda vanainimese lora. Tean ju küll, et vaat nood rohelised mehikesed hoopiski.

(*1) http://loitsija.blog...s-maailmas.html

Aa ja äkki saaksin oma varasemale küssale kah vastuse (ei taha ju pimedusse jääda!):

Vaata postitustkanakukk jr, 03 mai 2012 - 19:06, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 03 mai 2012 - 18:24, kirjutas:

Vaata postitustkanakukk jr, 03 mai 2012 - 18:20, kirjutas:

Miks seda varjama peaks, et tulnukad midagi ehitasid või et nad üldse olemas on? Kes ja mida sellest võidab?
Religiooni ei oleks saanud nii hästi läbi viia näiteks. Toimusid ju siis igasugused sõjad usu pärast, tarkade inimeste tapmine, tarkade raamatute hävitamine jne, et ümberkirjutada ajalugu ja luua oma kord. Sunniviisiliselt suruti ristiusk peale näiteks.
Ma ei saa päris hästi sinu väitest aru: kui usuti, et kuskil taevas on olemas mingi ülem jõud – jumal, siis mis vahet sel on, kui oleks teatud, et seal on veel keegi? Mispärast ei oleks saanud siis ristisõdu läbi viia, kui lihtinimene oleks midagi tulnukatest olemasolust teadnud?

"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#98
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Jep, tulnukad, siin on tõestus

Postitas pildi

Muutis cccp, 03 mai 2012 - 23:13.

the chase is better than the catch

#99
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustkanakukk jr, 03 mai 2012 - 22:44, kirjutas:

Aa ja äkki saaksin oma varasemale küssale kah vastuse (ei taha ju pimedusse jääda!):

Ei saa, Meie maailmaasjade spetsialist kirjutab parajasti ühiskonnaõpetuse eksami jaoks spikreid, sest no kurat... ta teab täpselt kuidas maailm toimib ja kuidas kõik siin töötab.

Postitas pildi


#100
Eliit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 885
  • Liitus:09 dets 2005
  • Sugu:mees
Lahe teema. . Muidugi on igasugu asju mis panevad mõtlema, et miks ja kuidas.. äkki olid kunagi inimesed võimelised hoopis kasutama enda aju maksimaalselt ära ning olid lihtsalt geeniused ja nühkisid kõik käsitsi raske tööga valmis, kasutades orje ja kõike muud mis käepärast oli ? Keegi üldse teab milleks inimaju võimeline on ? Kunagi ka koolis räägiti mis ulatuses see meil töötab ja neil kellel autsim ja erinevad muud haigused ja millest tulenevalt siis nende aju rohkem töötab. ( keegi teab võiks huvipärast välja tuua selle info ) On ju võimalik, et me ei oska, ei mõista kuidas neid asju kunagi tehti, tuleneb sellest, et inimesed on lihtsalt niivõrd rumalamad ? Selle üle võibki jääda arutlema ja seni kuni pole tõestust ega mingeid kindlaid vettpidavaid fakte võite oodata kuni tulnukad tulevad ja teile hoovi püramiide ja viljaringe teevad.

Muutis Eliit, 04 mai 2012 - 00:49.






2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat