Hüppa postitusele

Change

Tulnukad iidsetes kultuurides


Sellel teemal on 238 vastust

#121
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustDragonzo, 07 mai 2012 - 16:27, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 13:10, kirjutas:

bowing474-st (suurim lennuk)

Wat?
Ning see sõna mida sa igas postituses kasutad on "variant", mitte "varjant".
Jesus Christ. :D

Täääitsa putsis, on ikka loll eksole ahahahaha!

Taun.

Järjekordne tõestus, et teil pole midagi paremat siia teemasse lisada, kui oma abstraktset idiootsust.

Muutis cccp, 07 mai 2012 - 17:31.

the chase is better than the catch

#122
samurai.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:182
  • Liitus:20 aug 2007
Gotcha! Soovitan vaadata, ei suru oma mõtet peale, vaid laseb ise mõelda ja järeldada. Eesti keelne tõlge ka olemas.
www.youtube.com/watch?v=bS87ekEeSKI&feature=relmfu

Ei tööta siin lingina.

Muutis samurai., 07 mai 2012 - 18:04.


#123
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 15:44, kirjutas:

sokC, sa ei saa tegelt nii kindel olla selles, et kõik sellised koljud on täpselt tahtlikult deformeeritud. see, et seda esines ajaloos, ei tähenda kohe absoluutsust.

Ja sinu arust tõenäolisem, et ta oli tulnukas, kui see, et tema kolju tahtlikult deformeeriti? NAISSSS!!

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 15:44, kirjutas:

Tutanhamoni kolju ei ole deformeerunult surutud kui sa seda cranial deformationiga võrdled.

Jälle ütled faktina asju millest sa tegelikult sittagi ei tea. Allikaid äkki?

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 15:44, kirjutas:

deformeeritigi selleks, et olla nende sarnased. see deformeerimine toimus pärast tulnukate külastamist alles

Aa. Alles enne ütlesid, et tegelikult oli ta ise tulnukas. Nüüd ütled, et ta oli siiski tulnuka wannabe. Ei, normal.

Postitas pildi


#124
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 07 mai 2012 - 18:03, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 15:44, kirjutas:

deformeeritigi selleks, et olla nende sarnased. see deformeerimine toimus pärast tulnukate külastamist alles

Aa. Alles enne ütlesid, et tegelikult oli ta ise tulnukas. Nüüd ütled, et ta oli siiski tulnuka wannabe. Ei, normal.

Said jälle valesti aru... Alguses olid õiged tulnukad ja hiljem deformeeriti koljusi, et välja näha nende sarnane. Aga seda ma ei öelnud, et Tutanhamoni kolju oli deformeeritud inimeste poolt. Pigem oli seal tulnuka geene.


Vaata postitustsokC, 07 mai 2012 - 18:15, kirjutas:

Pigem pole sul peas kõik korras.

Miks sa kohe eeldad, et mul peas kõik korras ei ole trololol? Inimesed on erinevad ja see, kui keegi sinust teistmoodi mõtleb, ei tähenda kohe, et ta ebanormaalne inimene on. Sa oled mõistuselt piiritletud, sulle on liiga palju survet avaldanud faktide päheõppimine ja eetika järgimine vms. Inimestel on elu ülesanded ja igaüks sobib millekski hästi. Sina ei pruugi selliseid asju mõista, mida näiteks šhamaanid ja hingeinimesed (tunnetuslikud ja vaimsed tasandid), küll aga oled sa osav reaalainetes või faktide õppimises vms. Mina pooldan tuletamist seoste läbi ja seejuures faktidega arvestamist. Filosoofia ongi seoste loomine. Väga rumal sinust, kui sa seda kõike lolluseks nimetad...

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:32.


#125
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustcccp, 07 mai 2012 - 17:30, kirjutas:

Järjekordne tõestus, et teil pole midagi paremat siia teemasse lisada, kui oma abstraktset idiootsust.

Wat? :D Siin üks geenius räägib surmtõsiselt, et Tutankhamon oli tulnukas ja sa räägid, et teised postitavad abstraktset idiootsust? See teema on puhas huumor.

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:07, kirjutas:

...Pigem oli seal tulnuka geene.

Pigem pole sul peas kõik korras.

Muutis sokC, 07 mai 2012 - 18:16.

Postitas pildi


#126
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:07, kirjutas:

Vaata postitustsokC, 07 mai 2012 - 18:03, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 15:44, kirjutas:

deformeeritigi selleks, et olla nende sarnased. see deformeerimine toimus pärast tulnukate külastamist alles

Aa. Alles enne ütlesid, et tegelikult oli ta ise tulnukas. Nüüd ütled, et ta oli siiski tulnuka wannabe. Ei, normal.

Said jälle valesti aru... Alguses olid õiged tulnukad ja hiljem deformeeriti koljusi, et välja näha nende sarnane. Aga seda ma ei öelnud, et Tutanhamoni kolju oli deformeeritud inimeste poolt. Pigem oli seal tulnuka geene.

Sa siis väidad, et kui Tutanhamoni luudele teha DNA-analüüs leitaks seal tulnuka geene? :D
Tegelt ma usun, et nendele on juba ammu tehtud DNA-analüüs, aga illuminaadid ei luba öelda, et Tutanhamon oli tulnukas. :rolleyes:

#127
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Ta võib oletada ja mõelda mida tahab, see kõik on niikuinii ajalugu juba. Mõtle natukene laiemalt, meie universum on nii suur, et meil pole õrna aimugi sellest ning see on olnud palju pikemat aega kui sa seda ette kujutada võid. Meie väike tsivilisatsioon siin planeedil on kõigest väike mikroajastu kogu universumist. Siin on rohkem sellieid asju, mida me ei saagi tõestada, kui neid mida me saame. Sa arvad, et kui selle kohta fakte või infot pole siis see pole olemas? Vale, see ainult näitab kui lapsik ja ignorante sa oled ja ei taha mitte mingisugust informatsiooni vastu võtta. Võib-olla see on lihtsalt su isiksuse nõrkus, võib-olla me oleme hullud, aga kedagi sõimata ja laimata, sellepärast, et ta saab millestki teistmoodi aru ja oletab sellest oma teooriaid, näitab ainult seda, et sa ise oled väga nõrga mõtlemisvõimega inimene ja ignoreerid seda, millest inimesed sinu ümber räägivad.
the chase is better than the catch

#128
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustcccp, 07 mai 2012 - 18:25, kirjutas:

Sa arvad, et kui selle kohta fakte või infot pole siis see pole olemas? Vale, see ainult näitab kui lapsik ja ignorante sa oled ja ei taha mitte mingisugust informatsiooni vastu võtta.

Kohtleks ma faktina igat informatsiooni, mille kohta puudub tõestus, oleks mu pea full of fuck ja ma oleks samasugune nagu Billy.
Tõestaksid siis sina või su ajugeeniusest kamraad midagi, võtaks ma hea meelega seda infot vastu. Aga noh, te ju ainult fantaseerite ning kõik faktid, mis teie fantaasia ümber lükavad, on illuminatide fabritseeritud, et tõde meie eest varjata.

Muutis sokC, 07 mai 2012 - 18:32.

Postitas pildi


#129
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
sokC - sa räägid väga absoluutselt ja paned tänu sellele ikka kõvasti mööda praegu... "kõik on illuminatid.." "te ainult fantaseerite.."
see ei ole nii must-valge kui sulle tundub... ära uuri seda teemat, kui sulle see vastuvõetamatu tundub. keegi ei suru kellelegi midagi peale.
get some peace in your mind, for god sake : )

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:38.


#130
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:35, kirjutas:

sokC - sa räägid väga absoluutselt ja paned tänu sellele ikka kõvasti mööda praegu... "kõik on illuminatid.." "te ainult fantaseerite.."
see ei ole nii must-valge, kui sulle tundub... ära uuri seda teemat, kui sulle see vastuvõetamatu tundub. keegi ei suru kellelegi midagi peale. get some peace in your mind, for fu*k sake : )

What?

Vasta sellele:

Vaata postitustL4hma, 07 mai 2012 - 18:24, kirjutas:

Sa siis väidad, et kui Tutanhamoni luudele teha DNA-analüüs leitaks seal tulnuka geene? :D
Tegelt ma usun, et nendele on juba ammu tehtud DNA-analüüs, aga illuminaadid ei luba öelda, et Tutanhamon oli tulnukas. :rolleyes:

Postitas pildi


#131
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Pole eriti kuulnud, kuidas kõvast potheadist on saanud teadlane. Pigem hakkavad nad loomeinimesteks. Billy on vb erand...kurat seda teab :D
Postitas pildi

#132
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustreal*, 07 mai 2012 - 18:47, kirjutas:

Pole eriti kuulnud, kuidas kõvast potheadist on saanud teadlane. Pigem hakkavad nad loomeinimesteks. Billy on vb erand...kurat seda teab :D

Ta ongi loomeinimene. Oleks tal laiem sõnavara, saaks ta kirjutada väga tasemel sci-fi raamatuid/filme.

Muutis sokC, 07 mai 2012 - 18:51.

Postitas pildi


#133
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
DNA avastati LSD mõju all olles
Thesla lõi oma väga kuulsa tabeli (ei mäleta täpselt millise), olles kokaiini mõju all
Narkootikumidest on ka kindlasti tugevad eelarvamused siit paljudel

Mind häiribki see, et te ise ei tea, aga kui keegi toob teooriaid ja võimalusi välja, teete selle kohe maha vms. Selline mõtteviis ei ole tundu just eriti edasiviiv...

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:59.


#134
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:56, kirjutas:

Mind häiribki see, et te ise ei tea, aga kui keegi toob teooriaid ja võimalusi välja, teete selle kohe maha vms. Selline mõtteviis ei ole tundu just eriti edasiviiv...

Uskuda teooriaid, mida saab ümber lükata on idiootsus.

Postitas pildi


#135
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 07 mai 2012 - 19:01, kirjutas:

Uskuda teooriaid, mida saab ümber lükata on idiootsus.

Kõik ei ole nii must-valge, iga ümberlükkamine ei ole ka puhas kuld. Kui on hea ümberlükkamine, siis ma ei usugi enam seda teooriat... Milles küsimus üldse? Ja pole üldse sinu asi, mida mina usun. Ela oma elu. Sa oled nagu mingi tüüpiline Eesti naabrimees, kes mõtleb päevad läbi mida naabrimees teeb vms :D

#136
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:07, kirjutas:

Vaata postitustsokC, 07 mai 2012 - 19:01, kirjutas:

Uskuda teooriaid, mida saab ümber lükata on idiootsus.

Kõik ei ole nii must-valge, iga ümberlükkamine ei ole ka puhas kuld. Kui on hea ümberlükkamine, siis ma ei usugi enam seda teooriat... Milles küsimus üldse? Ja pole üldse sinu asi, mida mina usun. Ela oma elu. Sa oled nagu mingi tüüpiline Eesti naabrimees, kes mõtleb päevad läbi mida naabrimees teeb vms :D

Ja siinkohal lõpeb meie vaidlus. Kui inimene on idioot, siis ega talle midagi selgeks teha ka ei saa.

Postitas pildi


#137
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 07 mai 2012 - 19:08, kirjutas:

Ja siinkohal lõpeb meie vaidlus. Kui inimene on idioot, siis ega talle midagi selgeks teha ka ei saa.

Kohe idoodiks sõimama siis. Mis selgeks tegemisest sa üleüldse saad rääkida? Ma ennem juba mainisin sulle, et nii palju kui on inimesi, võib olla ka erinevaid arvamusi. Sina ei ole see kõikvõimas teisi idiootideks kutsuma ega neile selgeks tegema seda, mis on õige, mis vale.
Kus on võlliks tõusnud alles teine :D

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:12.


#138
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:56, kirjutas:

DNA avastati LSD mõju all olles
Thesla lõi oma väga kuulsa tabeli (ei mäleta täpselt millise), olles kokaiini mõju all
Narkootikumidest on ka kindlasti tugevad eelarvamused siit paljudel

Mind häiribki see, et te ise ei tea, aga kui keegi toob teooriaid ja võimalusi välja, teete selle kohe maha vms. Selline mõtteviis ei ole tundu just eriti edasiviiv...

Ma pidasin silmas kanepit.
Vandenõuteoreetikutel on kombeks suurt juttu rääkida, aga keegi teist kunagi tegudeni ei jõua. Kokkuvõtes peavad ikkagi teised inimesed teie teooriaid ümber lükkama. Eile vaatasin müüdimurdjate kuul käimise osa ja seal mainiti ka, kui tohutult teooriaid on inimesed kuul käimise kohta välja mõelnud, aga mitte keegi pole selle tõestamiseks midagi asjaliku teinud ja kokkuvõtes nad bustisid ikka need väited ära. Ma pole vandenõuteemades kunagi mingit "raporti" lugenud, kus oleks vettpidavalt ikka asjad ära seletatud. Kokkuvõtes teevad selle töö ära insenerid ja teised teadlased, siis pole põhjust meil ka vinguda nende "vigaste raportite" üle.
Postitas pildi

#139
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Valida saab lihtsalt seda, mis infot lasta laialdaselt meediasse, ja millist mitte. See, et Balti merest tulnukalaev leiti, ei kajastata ka uudistes, kuigi see on väga suur avastus. Tõesti on mõnikord raske eristada tõelisi ja puusse pandud vandenõu teooriaid, aga et õigesti lõpuks aru saada, on vaja sügavalt analüüsida, uurida erinevaid materiale ja rääkida erinevate inimestega.

Anti-gravitatsiooni seade on ka juba teoorias täiesti reaalne. Võimalik, et isegi valitsuse teadlased on selle juba välja aretanud - kes olete teie näiteks ütlema, et ma eksin, kui te isegi seda ei tea? :)

Baltic ufo veelkord, kui keegi ei näinud:
Spoiler

Ja soovitan vaadata Today I Died part 1-6 (4 ja 5 olid kõige paremad minu arvates)
Räägib see out of body experiance'ist teaduslikul tasandil, kus räägivad kaasa ajukirurgid

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:19.


#140
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 18:56, kirjutas:

Thesla lõi oma väga kuulsa tabeli (ei mäleta täpselt millise), olles kokaiini mõju all

Kes on veel Thesla ?
Ning kui selline isik nagu Thesla on loonud mingi väga "kuulsa" tabeli, siis miks sa seda ei mäleta?
Lisaks palun veel viita artiklile, kus sa seda lugesid, et mingi Thesla tegi mingi tabeli kokaiini mõju all.





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat