Hüppa postitusele

Change

Tulnukad iidsetes kultuurides


Sellel teemal on 238 vastust

#141
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustgeniusskate, 07 mai 2012 - 19:18, kirjutas:

Kes on veel Thesla ?
Ning kui selline isik nagu Thesla on loonud mingi väga "kuulsa" tabeli, siis miks sa seda ei mäleta?
Lisaks palun veel viita artiklile, kus sa seda lugesid, et mingi Thesla tegi mingi tabeli kokaiini mõju all.

No anna andeks, aga mina ei ole küll selles süüdi, et sinu jaoks Thesla mingi suvaline vend on. Ta oli väga kuulus psühholoog ja füüsik, kes töötas välja mitmesuguseid kuulsaid teooriaid, mida järgitakse ka tänapäeval.

// Sorry, kirjutasin valesti. Õigesti kirjutatuna oleks see Nikolai Tesla

// Ei aja ussimunni lol :D

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:25.


#142
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees
Kuule sa ajad mingit ussimunni.

Muutis geniusskate, 07 mai 2012 - 19:32.


#143
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:21, kirjutas:

Vaata postitustgeniusskate, 07 mai 2012 - 19:18, kirjutas:

Kes on veel Thesla ?
Ning kui selline isik nagu Thesla on loonud mingi väga "kuulsa" tabeli, siis miks sa seda ei mäleta?
Lisaks palun veel viita artiklile, kus sa seda lugesid, et mingi Thesla tegi mingi tabeli kokaiini mõju all.

No anna andeks, aga mina ei ole küll selles süüdi, et sinu jaoks Thesla mingi suvaline vend on. Ta oli väga kuulus psühholoog ja füüsik, kes töötas välja mitmesuguseid kuulsaid teooriaid, mida järgitakse ka tänapäeval.

// Sorry, kirjutasin valesti. Õigesti kirjutatuna oleks see Nikolai Tesla

// Ei aja ussimunni lol :D

Oh jah. Põhikooli tagasi palun.

Muutis sokC, 07 mai 2012 - 19:39.

Postitas pildi


#144
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:21, kirjutas:

Vaata postitustgeniusskate, 07 mai 2012 - 19:18, kirjutas:

Kes on veel Thesla ?
Ning kui selline isik nagu Thesla on loonud mingi väga "kuulsa" tabeli, siis miks sa seda ei mäleta?
Lisaks palun veel viita artiklile, kus sa seda lugesid, et mingi Thesla tegi mingi tabeli kokaiini mõju all.

No anna andeks, aga mina ei ole küll selles süüdi, et sinu jaoks Thesla mingi suvaline vend on. Ta oli väga kuulus psühholoog ja füüsik, kes töötas välja mitmesuguseid kuulsaid teooriaid, mida järgitakse ka tänapäeval.

// Sorry, kirjutasin valesti. Õigesti kirjutatuna oleks see Nikolai Tesla

// Ei aja ussimunni lol :D

Nikola Tesla oli sinu arust väga kuulus psühholoog? :D Mis kuradi "oma väga kuulsa tabeli" ta lõi?
See oma Balti UFO unusta ka ära. Pole seal mingit UFOt.

#145
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustL4hma, 07 mai 2012 - 19:37, kirjutas:

Nikola Tesla oli sinu arust väga kuulus psühholoog? :D Mis kuradi "oma väga kuulsa tabeli" ta lõi?
See oma Balti UFO unusta ka ära. Pole seal mingit UFOt.

Sina küll ühe video põhjal 100% kindlalt öelda ei saa, et seal põhjas mingit ufot ei ole -.-
Seal on veel 400 meetrine lohisemisjälg taga. Ja mina ei saa ka kindlalt öelda seda, aga pigem leidsid merepõhja uurijad selle tulnuka laeva, teatasid kahtlasest leiust, ja edaspidine töö on juba teiste inimeste teha, kes suure tõenäosusega viivad seda operatsiooni salajases edasi ja massimeediale ütlevad, et see oli midagi muud (see on üks võimalustest). Nii et ära laida nii lampi maha seda. Seal võib vabalt tulnuka laev olla seal merepõhjas.

Mida sa selle Tesla kallal nüüd nokid? Olen ma öelnud, et ma kõike temast tean? :D Ei ole. Uuri ise, kui nii väga huvitab.

Muutis Mõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:49.


#146
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:15, kirjutas:

Valida saab lihtsalt seda, mis infot lasta laialdaselt meediasse, ja millist mitte. See, et Balti merest tulnukalaev leiti, ei kajastata ka uudistes, kuigi see on väga suur avastus. Tõesti on mõnikord raske eristada tõelisi ja puusse pandud vandenõu teooriaid, aga et õigesti lõpuks aru saada, on vaja sügavalt analüüsida, uurida erinevaid materiale ja rääkida erinevate inimestega.

Anti-gravitatsiooni seade on ka juba teoorias täiesti reaalne. Võimalik, et isegi valitsuse teadlased on selle juba välja aretanud - kes olete teie näiteks ütlema, et ma eksin, kui te isegi seda ei tea? :)

Baltic ufo veelkord, kui keegi ei näinud:
Spoiler

Ja soovitan vaadata Today I Died part 1-6 (4 ja 5 olid kõige paremad minu arvates)
Räägib see out of body experiance'ist teaduslikul tasandil, kus räägivad kaasa ajukirurgid

Ja sina saad seda väita, kuna oled ise selle "teooria" läbi vaadanud?
Igatahes, anna lisainfot.

#147
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 19:15, kirjutas:

Valida saab lihtsalt seda, mis infot lasta laialdaselt meediasse, ja millist mitte. See, et Balti merest tulnukalaev leiti, ei kajastata ka uudistes, kuigi see on väga suur avastus. Tõesti on mõnikord raske eristada tõelisi ja puusse pandud vandenõu teooriaid, aga et õigesti lõpuks aru saada, on vaja sügavalt analüüsida, uurida erinevaid materiale ja rääkida erinevate inimestega.

Anti-gravitatsiooni seade on ka juba teoorias täiesti reaalne. Võimalik, et isegi valitsuse teadlased on selle juba välja aretanud - kes olete teie näiteks ütlema, et ma eksin, kui te isegi seda ei tea? :)

Baltic ufo veelkord, kui keegi ei näinud:
Spoiler

Ja soovitan vaadata Today I Died part 1-6 (4 ja 5 olid kõige paremad minu arvates)
Räägib see out of body experiance'ist teaduslikul tasandil, kus räägivad kaasa ajukirurgid



Ma kujutan ette kuidas ma kõveraks irnuksin, kui AK-st teatataks, et Balti Merest leiti hiiglasuur UFO, millel on mingid 400m pidurdusjäljed :D :D :D

#148
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Ma tean ainult seda, et mere põhjast avastati kahtlane liigagi suur ümmarguse kujuga olev keha, mis ei saa olla laev. Koheselt hakkas intervjuus mingi vend seletama, et see võib viga olla. Ta võis seda öelda varjamiseks, või siis tõesti, nii suur viga tekkis lambist. Tahaks ise ka edasist infot selle sama sündmuse kohta - teada, mis värk sellega täpsemalt oli siis.

#149
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
ufodest oli seal videos ka vaid ainult teoorias räägitud. polnud ühtegi väidet, mis viitaksid ufo laeva olemasolule, ainult mingi image, mis võis olla ka moonutatud.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#150
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 07 mai 2012 - 20:46, kirjutas:

Ma tean ainult seda, et mere põhjast avastati kahtlane liigagi suur ümmarguse kujuga olev keha, mis ei saa olla laev. Koheselt hakkas intervjuus mingi vend seletama, et see võib viga olla. Ta võis seda öelda varjamiseks, või siis tõesti, nii suur viga tekkis lambist. Tahaks ise ka edasist infot selle sama sündmuse kohta - teada, mis värk sellega täpsemalt oli siis.

See on ju nii vana asi.
See on kuskil 90 meetri sügavusel ja oli umbes 20 m diameetriga - ei ole ju nii ülisuur.
Selle juures olid kohe ka ideed, et võis olla vana Vene laeva Novgorodi taoline, mida venelased mingil ajal ehitasid.
http://www.cityofart...u_novgorod.html
Anyway see võib olla ükskõik mis inimtekkeline asi või siis mingi looduslik moodustis. Kui see reaalselt oleks tulnukate huinjaa, siis oleks seal all 90 meetri sügavusel ammu ära käidud.

Muutis L4hma, 07 mai 2012 - 21:08.


#151
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Ei, kui tegemist on ümmarguse asjaga, siis on insta ufo. Ilmselgelt pannakse 99% juhtudest uudisele sellinne pealkiri, mis müüks.
Postitas pildi

#152
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Enne eelnevat juttu küsiksin kõigi siinsete postitajate käest(eriti need, kes postitavad Youtube linke), et kas te infot analüüsides bullshit firewalli kasutate? Ma pole vist kordagi elus vaadanud seda Ancient aliensi, nägin mingisugust reklaami ja iga teine väide seal on paras nali. Üldjuhul on tegemist showga, mille eesmärgiks on lihtsalt meelelahutus, see ei ole mõeldud selleks, et inimesed saavutaksid vabaduse ja saaksid maailmast rohkem aru, saate tegijad teavad kgu asajdest sama palju kui teie, ehk siis mitte midagi, teile esitatakse vaid hulk fakte ja visuaalset tõestusmaterjali, ülejäänud mõtelte ise välja. Seepärast on lausa fenomenaalne, kuidas väga lühikese ajaga tuuakse siia nii palju materjali, et jube, palun kaaluge postitused hoolega ennem läbi, siis on ka teistel huvitavam lugeda,

Teemasse, isiklikult hakkasid mind erinevad nähtused huvitama juba lapsena, tol ajal oli päris raske infot seedida, nüüdseks olen aastaid erinevat informatsiooni kogunud ja vabal ajal asja uurinud, mõningad killud toon siin välja, aga pikemaosalisi postitusi sel teemal ma tegema ei hakka, kuna meil on rohkem vabaaja foorum ja keskmine inimene ei ole nende teemadega kursis. Kindlasti annan mõista, et ma ei ole paduusklik ega väide, et minu poolt välja käidud info on tõene, erinevalt paljudest teistest ma ei usu ega pea kõike tõeseks ja ei kuuluta seda kusagil ka avalikult, et olen leidnud ülima tõestuse.

Alustame siis püramiididest, siin mõni leht tagasi on nende üle suur vaildus, tegelikult ei ole neis püramiidides mitte midagi erilist, va seitsmes püramiid, mis on oma eelkäijatest palju vanem ja mille ehitajateks inimkonda ei saa pidada. See oli omamoodi energiarelv ja suurematsorti vanglaprogramm, tehnoloogiline osa asus muidugi allpool, mis pärast sõda teiste tulnukatega hävitati/minema tassiti. Kes on lugenud Gilgameši, siis vihjeid ja jälgi on seal olemas mingilmääral, kuid mitte palju. Põhitegelaseks on Marduk ja tema vabastamine siit ilmast. Kõik hilisemad püramiidid on inimeste enda poolt ehitatud, mille eesmärgiks oli esialgse projekti matkimine, sama puudutab vaaraosid. Kombed, talitlused ja muu võeti lihtsalt sealt üle, mingisugused tulnukad seal küll puuduvad.

Tesla kohta olen tahtnud siia lausa eraldi teema luua, aga kahjuks/õnneks pole seda veel teinud, kuna igasuguste sisukate postituste vorpimine võtab aega. Mis puudutab Tesla leiutisi, siis nagu ta ka on ise mitmel korral öelnud, pole ta oma leiutiste autor. Ka see on kinnitatud fakt, et Tesla sai erinevaid nägemusi, mis vahel olid nii tõepärased, et ta kaotas oma reaalsustaju, seega tema abistajad ei ole siit imast ja tema tasuta projektid ei ole samuti mõeldud preaguste valitsejate jaoks, kelle meelevalda maa kuulub. Tasuta asju ei tohi olla, muidu hakkaksid inimesed ehk veel liialt kiiresti arenema ja siis oleks jama. Preagune rahal põhinev värk on väga aeglane ja sellel on ka muu keerulisem põhimõte, millest ma siin sogada ei viitsi.

Üks huvitavamaid ja vailedamatult parimaid on nö vanglaplaneedi teooria, mis väidab, et see emake maa siin ei ole mitte midagi muud kui puhas vangla, kuhu preguse Orioni impeeriumi poolt erinevate teiste rasside hingi kehadesse topitakse. Asi ise on selles, et hing on ju surematu, aga hinge on võimalik vangistada ja tema kogemusi on võimalik varastada. Seepärast inimesed lihtsalt sünnivadki ajast aega siia uuesti, ilma igasuguse mäluta oma eelmisest elust ja sealt õpitust, kogu aeg alustatakse nullist ja selles kogu eesmärk ongi, terve igavik siin passida. Seepärast on ka erinevad usundid nagu krisltus ja islam just üks paras jama, mille eesmärgiks ongi viimsepäeva ootus ja oma kogemuste/teadmiste kinkimine valitsevatele tulnukatele. Erinevad nö röövid ja muu selline toimubki tänu sellele, et vahel antakse inimestele midagi tagasi, aga selleks puhuks, mis on valitsejale pikemas plaanis kasulik. Sealt tuleneb ka nö valgus tunneli lõpus, kus teile asetatakse kuklasse uued nähtamatud niidid, et te mitte mingi hinna eest vabaks ei pääseks ja ikka jätkaksite samal rajal. Seepärast on maailmas toimunud ka erinevate paganate/teiste religioonide hävitamisi koos sealsete kirjanduse ja teadmistega - nõidadepõletamine ja tume keskaeg peaks olema tuttav teema nii mõnelegi, senini on teadmata kui paljudele hinnalistele teadmistele tuli otsa pandi. Põletamisriitused on selle jaoks, et sellega lastakse inimeste energiakeha vabaks, seda on kasutatud väga pikast ajast väga paljude religioonide puhul. Nüüd maetakse keha koos hingega ja see jääb ootama aega, kuni sellele järgi tullakse. Tagasi pöördudes Marduki juurde, siis kes ja miks teda siin täpsemalt käisid vabastamas on mulle teadmata. Kui tahate olla nagu Tesla, siis enamasti see on võimatu, sest juba usk ja programm teie peas välistavad selle variandi. Pikemalt on jällegi väga raske kogu asja seletada, sest selgitada tuleks rohkem mõisted, kuna tervikpildi saamiseks tuleb paljusid mõisteid ja valdkondi lahata.

Eks ole natsid ka selle värgiga mingitmoodi seotud, aga praegu ma kahjuks rohkem kirjutada ei jõua...
Bend if you must, but never brake!

#153
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Omg kui hea on näha sisukat posti siin teemas, mida siin niiivõrd harva kohtab. :)
Aitäh sulle Sander selle posti eest, ja et viitsisid oma mõtteid avaldada.
Ma ise olen tõesti liiga tihti kohe yt lingi lisanud, aga pigem selleks, et inimestes mõte idanema panna teises suunas, millele nad tavaliselt mitte kunagi ei mõtle.

Hingede vangistamine on selline sügav teema, millest siin foorumis rääkides vaadatakse kohe "see vend on üle suitsetanud lmfao rofl" Aga mina usun, et see on võimalik. Sest hinge saab alla suruda - panna inimest lähtuma füüsilistest vajadustest, tema ühendust "kõike loova allikaga" katkestada. Rohkem ma ei viitsi seletada, kes teab neid teemasi saab aru millest ma räägin. // edit Ja kui arvesse võtta fakte, et seda füüsiliste vajaduste esile toomist, mida rakendatakse läbi muusikatööstuste ja filmide (lil wayne money pussy weed, rihanna jne jne) siis on see täiesti reaalne skeem. Kui veel arvesse võtta stereotüüpide, seksi ja sõltuvuste ülistamist, esile toomist (või oleks õigem öelda propageerimist?)

Today I died - part 1-6 on siuke hea teema, kus inimesed räägivad oma kogemustest kui nende aju oli tegevuse lõpetanud. Arstid annavad ka oma komentaare ja teooriaid. Võimalus on alati, et see oli kokkumäng, aga mina arvan, et selle juhtumi puhul mitte.

Ja fck ärge hakake siin mõttetult spammima, et "wtf lol lmao noob" kedagi ei koti kui sa seda ei usu ja valeks pead. väga paljud ei usu ega mõtle sellele. see on normaalne. ei pea erutuma ega muretsema selle pärast.

Muutis Mõistlik Kopikas, 08 mai 2012 - 18:26.


#154
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Ma ei tea, kas ma sain õigesti sellest vanglaplaneedi asjast aru.
Et umbes meie oleme kehad ja Orioni impeeriumi vangide hinged lükkatakse meie kehadesse?
Seega seal Orioni impeeriumis oli 1900 aastal ligi 4 ja pool korda vähem bandiite/pätte võrreldes praegusega?

#155
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Vaata postitustL4hma, 08 mai 2012 - 19:22, kirjutas:

Ma ei tea, kas ma sain õigesti sellest vanglaplaneedi asjast aru.
Et umbes meie oleme kehad ja Orioni impeeriumi vangide hinged lükkatakse meie kehadesse?
Seega seal Orioni impeeriumis oli 1900 aastal ligi 4 ja pool korda vähem bandiite/pätte võrreldes praegusega?

Mitte päris nii, inimesed kui rass/eraldi liik eksisteerib samuti, lihtsalt siin eksisteerib ka suurel hulgal erinevaid Orioni pätte, kelle hing on ka siia kinni topitud. Lisaks eksisteerib siin teisigi kes sõjas Orioniga vangi topitud vastuhaku eest. Seega on kogu planeet üks paras mülgas, kus lisaks inimestele/siit pärit hingedele eksisteerib ka kirju seltskond teisi.
Bend if you must, but never brake!

#156
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Kõige parem tulnuka proof on ikkagi see sama video, mis postitati siia paar lehte tagasi... :D


Väike ketas kukub taevast 60m sügavusse merre ja veel tekitab pea poole kildise pidurdusteekonna. Seems legit... :D

Kõik tundub nii UFO moodi olevat, aga valitsus vaikis selle teema maha ja eilses AK-s seda videot ei näidatud :(

Muutis real*, 08 mai 2012 - 19:57.

Postitas pildi

#157
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Rahu rahu :D

http://www.ufodigest...t-kevin-w-smith

http://www.nsa.gov/p...et_messages.pdf

http://www.nsa.gov/p...ion_with_et.pdf

http://www.nsa.gov/p...ntelligence.pdf


Huvitavat antigravityst
Spoiler

Muutis cccp, 09 mai 2012 - 00:02.

the chase is better than the catch

#158
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees
Väike teemaväline küsimus, aga vana sa mittemõistlik kopikas oled?
Ma pooleldi saan aru küll, kui sa oma pool puberteeti kõrgema jõu otsingul veedad, et enda klassivendadest kõrgemal valgustasemel olla, kuid oota veel paar aastat ...Ja kui sa enda poste siin mõne aasta pärast loed, saad sa ka ise aru, kui vastuoluliselt sa siin arutled.

#159
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustgeniusskate, 09 mai 2012 - 01:10, kirjutas:

Väike teemaväline küsimus, aga vana sa mittemõistlik kopikas oled?
Ma pooleldi saan aru küll, kui sa oma pool puberteeti kõrgema jõu otsingul veedad, et enda klassivendadest kõrgemal valgustasemel olla, kuid oota veel paar aastat ...Ja kui sa enda poste siin mõne aasta pärast loed, saad sa ka ise aru, kui vastuoluliselt sa siin arutled.

Puberteet on möödas, vähemalt 17-aastaselt sai läbi juba. 19 olen praegu, ja ei, ma ei vaata kolme aasta pärast ka neid poste sellise pilguga, et wtf is this shit. Eksimine on inimlik ja sellistest teemadest jään huvituma ka edaspidi. :)

See suvi peaks Londonis terroriakt olema
2014 on võimalus fake Alien Attackiks - selleks ka anti-gravitatsiooni seade
Teooriad on huvitavad lihtsalt, muud ei midagi.. :D
Ajaloos on mitmeid tõestusi, et need lähevad ka täide tavaliselt kui midagi organiseeritakse (WTC 9/11, Londoni 7/6, presidendi võimult kukutamised, saladustest liiga avalikult rääkivate seltskonnaelu tegelaste surmad jne)
Satanismil on ka sügavam tähendus, kui enamus arvavad. See ongi otseselt seotud hingede vangistamisega tegelikult.
Ka sinine ja punane värv ei ole mitte puhtjuhuslikult poliitika ja politseinikute värv. Need on vastandlikud värvid, mis tekitavad ebaselgust vms

Vaata postitustJack Herer, 09 mai 2012 - 11:49, kirjutas:

Sinine rõhutab professionaalsust, kompetentsi ja usaldusväärsust, aga kuna sinine on ühtlasi ka "külm" värv, siis tasakaalustatakse seda punasega, et anda märku põnevusest ja hoolitusest.

Jah, see on laialt levinud ametlik seletus/versioon. Pead seda puhtaks kullaks kohe ja üritad ära panna või? See mõjutab inimest alateadlikult, ja nii on ka paljude teiste asjadega (reklaamides kasutatakse väga palju).

Muutis Mõistlik Kopikas, 09 mai 2012 - 13:02.


#160
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
kurat, miks mind valgustatud pole :(

Sinine rõhutab professionaalsust, kompetentsi ja usaldusväärsust, aga kuna sinine on ühtlasi ka "külm" värv, siis tasakaalustatakse seda punasega, et anda märku põnevusest ja hoolitusest.

Muutis Jack Herer, 09 mai 2012 - 12:26.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi





3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat