Hüppa postitusele

Change

Fooliummütsid


Sellel teemal on 899 vastust

#21
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal

Vaata postitustthe-21-man, 26 mai 2012 - 15:25, kirjutas:

Vaata postitustreal*, 26 mai 2012 - 15:17, kirjutas:

Mida nendest rääkida on? Kui oleks kindlaid tõestusi, siis oleks valitsused sellest juba ammu rääkinud.

igastahes usa lootis, et tulnukad saavad neile oma tehnoloogiat shareda ning seeläbi saaksid nad ülivõimsaks võrreldes muude riikidega, aga hui. tulnukad lasid hoopis haledalt üle neid ja neil läks ~30a, et pihta saada sellele. nii kerge on ikka meid jobusi ära kasutada, tänage jälle illojime.
igastahes see on siis usa poolt ehitatud "ufo", kasutades tulnukate tehnoloogiat. seda lendavat objekti ei saadud kunagi normaalselt funkama, sest tulnukad lasid usa jobusi üle ja said neilt aastakümneid maavarasi välja petta.


Ma pole kunagi aru saanud, kus kohas sa enda teooriat lugemas käid...Enamus kes usuvad tulnukatesse, räägivad laias laastus sama juttu, aga sina oled vist tõesti vahe peal tulnukate laevas käinud. :D

Muutis real*, 26 mai 2012 - 15:38.

Postitas pildi

#22
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees
the-21-man võiks ka kanepi suitsetamise maha jätta.

UFO-de kohta järgmine video: USA tuntud astrofüüsiku vastus küsimusele ufode kohta. See ei ole pikk (11min) ja soovitan vaadata, äkki saate aimu kuidas kriitilise mõttevõimega inimene peaks mõtlema ning mis alustel midagi uskuda või mida mitte.



#23
Franz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:850
  • Liitus:01 dets 2008
  • Sugu:mees
Sorry for offtopic

Союз Советских Социалистических Республик (cccp) - kas me peaksime lähtuma vandenõuteooriatest ja demokraatiast läbi kommunismi [Marxi-Engelsi, Lenini-Stalini, Mao või siis hoopis Saloth Sari (Pol Poti - kõplaga kuklasse variant) variandi]?

Lisaks veel: Kas sa pead Kambodža genotsiidi väljamõeldiseks (lääne imperialistide salasepitsuseks).

Need kaks küsimust tekkisid lähtudes sinu kasutajanimest.

Muutis Cesare, 26 mai 2012 - 16:52.


#24
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Teooriad teooriateks, aga kas keegi on mõelnud, et need teooriad, dokumentaalid etc. igasgustest illuminaatoritest jne on kokku vorbitud just valitsuste poolt, et inimesed spekuleeriks just nende üle ja samal ajal saaksid nad teha hoopis teisi lükkeid ja protsesse?
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#25
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustkeibl, 26 mai 2012 - 15:58, kirjutas:

Teooriad teooriateks, aga kas keegi on mõelnud, et need teooriad, dokumentaalid etc. igasgustest illuminaatoritest jne on kokku vorbitud just valitsuste poolt, et inimesed spekuleeriks just nende üle ja samal ajal saaksid nad teha hoopis teisi lükkeid ja protsesse?


jah on, 911 ja iidsete tulnukate teemades on samade ideedega välja tuldud
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#26
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 12:19, kirjutas:

Paranoia? Haha, sul on vale arusaam paranoiast poiss. Inimesed tõestavad selliseid teooriaid pigem sellepärast, et õiged kuritegijad saaksid oma karistuse kätte. Vandenõu teooriate uurimine =/= paranoia.

Mu lause mõte oli, et pidevalt nendesse teooriatesse süvenedes muutub inimene paranoiliseks suure tõenäosusega, aga see selleks.
Mind huvitab hoopis, kas mõne tõestatud vandenõuteooria alusel keegi reaalselt süüdi on mõistetud kunagi?

Ega's midagi, hea et sedagi.


#27
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 19:55, kirjutas:

Vaata postitustfreshcolor, 26 mai 2012 - 15:29, kirjutas:

Billy, endale ei hakka juba asi halenaljakaks muutuma? Võiksid ehk natukene tuure maha võtta ja teha sügava analüüsi endaga, et kas ikka kõik on korras ning ehk vajad natuke tõsisemat abi. (Mitte midagi isiklikku ja ei trolli, vaid pigem mures su tervise pärast.)

Kle mees, sa ei tunne mind, sa ei tea minust mitte muhvigi, ja hakkad siin selliseid nõuandeid jagama. :D Ma oskan paljudes valdkondades rohkem kaasa rääkida kui sina, mul on elukogemust rohkem, mõistan sügavamaid teemasi, millest sinu aju veel aru ei suuda isegi saada. Kes see totu enne mainis siin, et kas ma narkoravile minna ei taha? Haha :D

Inimesed on nii kitsa mõtlemisega, et naerma ajab lausa. Nagu hobune, kellel on silma klapid ees. Kõige parem ongi teie kohta öelda, et te olete orjad, kes ise ei saa aru, et nad orjad on. Teid on nii hästi uskuma pandud, mis on õige ja mis on vale, et te ei suuda teisi varjante isegi kaalutleda. Eelarvamuste põhjal valite, kelle juttu uskuda, kelle juttu mitte. See kõik on nii irooniline ja halenaljakas tegelikult. Aga mind ei häiri see. Nendele ei tohigi rääkida neid asju tegelikult - halli ühtselt mõtlevat massi on ka vaja.

Usust rääkides, siis kapitalism on ka nagu usk. Sellel pole lihtsalt pühakodasid. Ma ei hakka pikemalt seletama, miks see kapitalism nagu usk on. Kellel vähegi teadmisi ja loovat mõtlemist on, tuleb isegi selle peale.

Siin foorumis on nii mõttetu filosofeerida või salajasematest teemadest üldse rääkima hakata. Nii hall mass on siin foorumis, et ainult 5 inimest saab enamus jutust aru, mingi 10 inimest saab poolest jutust aru ja kõik ülejäänud on sellised, kes ei mõista üldse, või mõistavad ainult 15% jutust. Ühesõnaga täielikud denierid. Teie vaba valik, olge sellised. Aga ärge elage kuklas nendel, kes ei taha massimõtlejast lihtkodanikud olla. :D

Ütleme nii, et see on mõttetu energia kulu, vaielda inimestega, kes kohe üldse teemat ei jaga. Enam ma ei seleta ka, nii et ärge minu poole küll oma küsimustega pöörduge enam. Olen seda kokku mingi 20 lehekülge kindlasti teinud, aru on saanud ainult käputäis inimesi. Ülejäänud arvavad, et tegu on ebanormaalse inimesega kohe, kes selliseid teemasi arutab. So funny :D

Mitte ükski asi, mille kohta leiab infot internetist, ei ole salajane teema.

Ega's midagi, hea et sedagi.


#28
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 19:55, kirjutas:

Vaata postitustfreshcolor, 26 mai 2012 - 15:29, kirjutas:

Billy, endale ei hakka juba asi halenaljakaks muutuma? Võiksid ehk natukene tuure maha võtta ja teha sügava analüüsi endaga, et kas ikka kõik on korras ning ehk vajad natuke tõsisemat abi. (Mitte midagi isiklikku ja ei trolli, vaid pigem mures su tervise pärast.)

Kle mees, sa ei tunne mind, sa ei tea minust mitte muhvigi, ja hakkad siin selliseid nõuandeid jagama. :D Ma oskan paljudes valdkondades rohkem kaasa rääkida kui sina, mul on elukogemust rohkem, mõistan sügavamaid teemasi, millest sinu aju veel aru ei suuda isegi saada. Kes see totu enne mainis siin, et kas ma narkoravile minna ei taha? Haha :D

Inimesed on nii kitsa mõtlemisega, et naerma ajab lausa. Nagu hobune, kellel on silma klapid ees. Kõige parem ongi teie kohta öelda, et te olete orjad, kes ise ei saa aru, et nad orjad on. Teid on nii hästi uskuma pandud, mis on õige ja mis on vale, et te ei suuda teisi varjante isegi kaalutleda. Eelarvamuste põhjal valite, kelle juttu uskuda, kelle juttu mitte. See kõik on nii irooniline ja halenaljakas tegelikult. Aga mind ei häiri see. Nendele ei tohigi rääkida neid asju tegelikult - halli ühtselt mõtlevat massi on ka vaja.

Usust rääkides, siis kapitalism on ka nagu usk. Sellel pole lihtsalt pühakodasid. Ma ei hakka pikemalt seletama, miks see kapitalism nagu usk on. Kellel vähegi teadmisi ja loovat mõtlemist on, tuleb isegi selle peale.

Siin foorumis on nii mõttetu filosofeerida või salajasematest teemadest üldse rääkima hakata. Nii hall mass on siin foorumis, et ainult 5 inimest saab enamus jutust aru, mingi 10 inimest saab poolest jutust aru ja kõik ülejäänud on sellised, kes ei mõista üldse, või mõistavad ainult 15% jutust. Ühesõnaga täielikud denierid. Teie vaba valik, olge sellised. Aga ärge elage kuklas nendel, kes ei taha massimõtlejast lihtkodanikud olla. :D

Ütleme nii, et see on mõttetu energia kulu, vaielda inimestega, kes kohe üldse teemat ei jaga. Enam ma ei seleta ka, nii et ärge minu poole küll oma küsimustega pöörduge enam. Olen seda kokku mingi 20 lehekülge kindlasti teinud, aru on saanud ainult käputäis inimesi. Ülejäänud arvavad, et tegu on ebanormaalse inimesega kohe, kes selliseid teemasi arutab. So funny :D

Sa ei ole mitte sittagi asjalikku teinud siin teemas. Ainult idioodile omase järjekindluse ja enesekindlusega erinevaid teooriaid letti ladunud ning "tõendusmaterjaliks" esitanud ainult mõned YT videod. Inimesi ei häiri see, et sa neid asju siin arutad, vaid sinu arrogantsus nende esitamisel.

#29
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 19:55, kirjutas:

Vaata postitustfreshcolor, 26 mai 2012 - 15:29, kirjutas:

Billy, endale ei hakka juba asi halenaljakaks muutuma? Võiksid ehk natukene tuure maha võtta ja teha sügava analüüsi endaga, et kas ikka kõik on korras ning ehk vajad natuke tõsisemat abi. (Mitte midagi isiklikku ja ei trolli, vaid pigem mures su tervise pärast.)

Kle mees, sa ei tunne mind, sa ei tea minust mitte muhvigi, ja hakkad siin selliseid nõuandeid jagama. :D Ma oskan paljudes valdkondades rohkem kaasa rääkida kui sina, mul on elukogemust rohkem, mõistan sügavamaid teemasi, millest sinu aju veel aru ei suuda isegi saada. Kes see totu enne mainis siin, et kas ma narkoravile minna ei taha? Haha :D

Spoiler

Muutis sokC, 26 mai 2012 - 20:19.

Postitas pildi


#30
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 20:22, kirjutas:

Spam spam spam :D

Vaata postitustmuhemees, 26 mai 2012 - 20:12, kirjutas:

Mitte ükski asi, mille kohta leiab infot internetist, ei ole salajane teema.

Huvitav millest selline arusaam? Saladuste teadjad paljastavad saladusi mõnikord, aga harva. Saladustega on vahele ka jäädud. Mitmeid saladusi on avalikustatud ka (mis alguses olid saladused). Ei ole midagi nii võimatu, et õige info levib. Levib, aga vähe. Enamus on s*tt internetis. Tuleb osata infot hästi sorteerida. Et seda teha, peab olema tuttav erinevate allikatega ja omama kindlaid teadmisi teiste samasse valdkonda kuuluvate teadmiste kohta.

Postitas pildi

Saladus tähendab seda, et on olemas mingi info, mis on teada vaid valitud grupile inimestele ja see info ei levi ega ole kättesaadav kõigile. Kui keegi avaldab mingi saladuse internetis, siis pole see enam saladus, sest see on vabalt kättesaadav igale interneti kasutajale.
See, mida sa kirjeldasid, on info otsimise ja leitud infosse kriitiliselt suhtumise oskus (mida siin teemas ma veel kohanud ei ole)

Ega's midagi, hea et sedagi.


#31
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustmegamees, 26 mai 2012 - 15:28, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 13:53, kirjutas:

Vaata postitustmegamees, 26 mai 2012 - 13:51, kirjutas:

I have cracked it, Billy on troll, ta ei saa päriselt arvata, et collegehumor'i lehel on reaalne Põhja-Korea multikas. Ja see Einstein'i asi on ka juba väga vana linnalegend. (Ma ei taha väita, et ta polnud usklik, lihtsalt selline asi ei leidnud aset)

kle nuubiku-kuubik, kontrolli fakte enne kui niisama targutad siin. Seda lastakse igalpool mujal internetis ka ja sellel on palju osi. Koreas tuleb see telekast mees.

Mul on tunne, et sa ei postitanud midagi tarka juurde jälle. Feil topic is going to be fail topic. :D

Ahsoo, oleksid nii kena ja linkaksid mõne teise osa? Ükskõik millise?

Noh, kus on link?

#32
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:09, kirjutas:

Ma ei salvesta neid linke ju. :D
Ma ei hakka teile tänamatutele ninatarkadele välja ka otsima midagi :D
Sorry

Sa ei saagi otsida, midagi, mida pole. CollegeHumor on nalja sait. Nad teevad sketše. Sa oled ohmoon, kui sa arvad, et see on päris multikas.

Muutis megamees, 26 mai 2012 - 21:26.


#33
freshcolor

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:56
  • Liitus:15 jaan 2012
  • Sugu:mees
Härra Mõistlik Kopikas.

Kõik mu heatahtlikud soovitused olid tehtud puhtalt sinu imeliste arutlevate postituste põhjal. Ma usun, et vaadates neid ei ole eriti oluline antud aspekt, et kas ma tean sind päris elus või ei. Kogu selle jutu põhjal on mul võimalus luua mingigi kujutuluspilt su mõttemaailmast. "Halli massi" kuuluv inimene või siis ise teadmatult ori ollles, soovin sul südamest pöörduda kõrgema abi poole. Olles 19. aastane(vist?) on ilmselgelt liigne internetis istumine su ajusse jätnud mingi jälje ja kõik need youtube videod, mille eesmärgiks on puhas meelelahutus, on tohutult muutnud su mõtlemiskäiku ja suhtumist ellu.Kuid sul on veel võimalus see lollus peatada - julge endale oma probleemi tunnistada ja leia inimestelt abi. kõike head sulle. Ja ainuke valdkonnad millest sa oskad must rohkem rääkida, on ainult see, kuidas iidsed tulnukad proovivad maailma vallutada ja orjastada.
Palun ära hakka tagasi mulle vastama sellega, et sa oled valgustatud,tead maailmast ja ma olen noob. Kui soovid midagi vastata, siis tee seda ükskord oma eale vastavalt.

#34
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:59, kirjutas:

Kurat ma pole nende tulnukates kindel, sest ma pole neid näinud ja ei saa väga kindlalt seda ikka tõestada, aga kusjuures see on väga väga loogiline teooria, kui sa püramiididest ja ancient kultuurist rohkem uurinud oled ja tead.

Mees, su "ancient kultuuride" teadmised pärinevad ancient aliensist, sa pole uurinud ega tea sittagi.
I have decided to live forever or die in the attempt.

#35
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustCesare, 26 mai 2012 - 15:44, kirjutas:

Sorry for offtopic

Союз Советских Социалистических Республик (cccp) - kas me peaksime lähtuma vandenõuteooriatest ja demokraatiast läbi kommunismi [Marxi-Engelsi, Lenini-Stalini, Mao või siis hoopis Saloth Sari (Pol Poti - kõplaga kuklasse variant) variandi]?

Lisaks veel: Kas sa pead Kambodža genotsiidi väljamõeldiseks (lääne imperialistide salasepitsuseks).

Need kaks küsimust tekkisid lähtudes sinu kasutajanimest.

Mu kasutajanimi ei lähtu üldse mu maailmavaadetest sorry :D

Sellepärast meie foorumis ongi probleem, et inimesed pole oma silmi avanud ja on tõesti väga ignoratsed ja ei saa aru mis maailmas toimub. Te olete eelarvamustega lollikesed, nagu isik keda ma quotesin just, sest ta vaatas mu kasutajanime ja tegi omad arvamused.

Isegi Ancient Aliensi teooria tundub teile nii ulmeline. Aga te kahjuks ei mõista, et universum on olnud siin süsteemis kauem kui 4000 aastat. Me ei ole siin esimene tsivilisatsioon maakera peal, mis siis et tõestusi pole olemas, te ei oskaks isegi ära tõestada asju, mis toimusid 30, 40, 50 aastat tagasi, rääkimata tuhandetest ja miljonitest aastatest, sest te ei leiaks sellist infot mitte kusagilt. Teie mõttemaailm piirdub ainult sellega, mis teile on õpetatud koolis ja see mis teile uudistes räägitakse, nii et ma imesta.

Asi ei ole valgustuses, asi on erineva informatsiooni vastuvõtmises ja selle arusaamises. Jõuluvanad, jumalad, elfid ja päkapikud jäävadki ulmeks. Kui teie aju ei suuda aru saada sellisest asjadest nagu ufo ja tulnukad siis tunnen teile kaasa.

Huvitav, miks meie tsivilisatsioon järsku viimase 20 aastaga nii kõrgele on arenenud? Kust see tehnoloogia ja ideed järsku välja tulid? Inimesed tulid selle peale? Või keegi sisestas need ideed meie ajudesse?

Muutis cccp, 26 mai 2012 - 22:18.

the chase is better than the catch

#36
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustDragonzo, 26 mai 2012 - 22:03, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:59, kirjutas:

Kurat ma pole nende tulnukates kindel, sest ma pole neid näinud ja ei saa väga kindlalt seda ikka tõestada, aga kusjuures see on väga väga loogiline teooria, kui sa püramiididest ja ancient kultuurist rohkem uurinud oled ja tead.

Mees, su "ancient kultuuride" teadmised pärinevad ancient aliensist, sa pole uurinud ega tea sittagi.

Olen küll uurinud. Arvad, et ma ainult iidseid tulnukaid vaatangi? Haha :D

Foorumi probleem on eelarvamuste tegemine, hea näide minu ja cccr'i peal
Noob thinking is noob thinking. Arenege RS'ist välja :D

Muutis Mõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 22:11.


#37
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 22:07, kirjutas:

Vaata postitustDragonzo, 26 mai 2012 - 22:03, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:59, kirjutas:

Kurat ma pole nende tulnukates kindel, sest ma pole neid näinud ja ei saa väga kindlalt seda ikka tõestada, aga kusjuures see on väga väga loogiline teooria, kui sa püramiididest ja ancient kultuurist rohkem uurinud oled ja tead.

Mees, su "ancient kultuuride" teadmised pärinevad ancient aliensist, sa pole uurinud ega tea sittagi.

Olen küll uurinud. :D

Kustkohast täpsemalt?
I have decided to live forever or die in the attempt.

#38
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustDragonzo, 26 mai 2012 - 22:09, kirjutas:

Kustkohast täpsemalt?


Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:09, kirjutas:

Ma ei salvesta neid linke ju. :D
Ma ei hakka teile tänamatutele ninatarkadele välja ka otsima midagi :D
Sorry


#39
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
wat. billy sa ise ka aru saad ida sa räägid juba v xD

Muutis looodi, 26 mai 2012 - 22:18.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#40
freshcolor

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:56
  • Liitus:15 jaan 2012
  • Sugu:mees
See maailmapilt, mida te proovite oma sõbraga meile luua, on igati hullumeelsem ja ebatõenäolisem kui see, mida iga teine inimene siin foorumis usub. Seega on suhtelist ajuvaba öelda, et "te ei saa aru mis maailmas toimub." Tulete oma sõbraga ja hakkate ulmefilmide sarnaseid teooriad rääkima, kus suur tekstist põhineb teie arvamusel(pole fakte) ja kõik, kes proovivad midagi vastu öelda on silmapilkselt valgustamata ja lollid maailmas toimuva üle. Oled kunagi ehk mõelnud, et sinu mõtted maailmas toimuvast on natukene valed ja imelikud? Kui ei, siis võiksid ju.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat