Hüppa postitusele

Change

Fooliummütsid


Sellel teemal on 899 vastust

#61
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustDynamo, 27 mai 2012 - 17:42, kirjutas:


Ei saa aru kas sa tegid nalja oma postiga mida tsiteerisin. Kui sa ütled, et see pole revolutsiooniline areng, siis on sul tõesti midagi viga. Loe enda post (see kus tuled rääkima mikroprotsessoritest) läbi ja mõtle uuesti.


Ei teinud nalja. Ja samuti ei ole mul midagi "viga". Ja ma ei pea oma poste uuesti läbi lugema, et aru saada sellest mida ma mõtlen ja mida ma kirjutan.

#62
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 28 mai 2012 - 14:11, kirjutas:

Solar Storm ja disasterite teema
http://www.watertruth911.com/
video

Billy kas sa oled retarded? See on mingi leht kus nad üritavad sulle mingit shiti müüa. Natuke vaatad ka mis shiti postitad siia?
I have decided to live forever or die in the attempt.

#63
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 28 mai 2012 - 14:11, kirjutas:

Solar Storm ja disasterite teema
http://www.watertruth911.com/
video


see tõesta mitte midagi ju lol.

#64
freshcolor

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:56
  • Liitus:15 jaan 2012
  • Sugu:mees
Võiksite aru saada, et suurem osas need teooriad on kõik 21. sajandi uus ärimudel. Määritakse igasugust sitta pähe ja seeläbi proovitakse naiivsetelt inimestelt raha saada(Tellides kodulehelt kõiksugust nänni, T-särgid jms..)

#65
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Seda juba kuulsite, et Vaticanist leakiti dokumente jms? Pedofiilid on nüüd paanikas.

//Pankade võlamehaanika. Kõik on võlgades.
http://cynic.me/2012...ve-banking-1-6/

Muutis cccp, 28 mai 2012 - 17:37.

the chase is better than the catch

#66
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustfreshcolor, 28 mai 2012 - 16:03, kirjutas:

Võiksite aru saada, et suurem osas need teooriad on kõik 21. sajandi uus ärimudel. Määritakse igasugust sitta pähe ja seeläbi proovitakse naiivsetelt inimestelt raha saada(Tellides kodulehelt kõiksugust nänni, T-särgid jms..)

Müüaksegi igasuguste loosungite ja logodega vidinaid ja särke, et saaksid annetada. Inimesed on siiski vaeva näinud, et mingit informatsiooni kokku saada ja hoiavad neid lehekülgi ise üleval. Kui tahad, mine pane see raha kuhugile mujale alla, see on su enda valik. See, et 5 inimest ostab sult särgi ja sa saad sealt 100€ ei ole mingi raha tegemine :D Palju imelikum on see, kui kusagil leheküljel on lihtsalt DONATE nupp, mis saadab sind otse pangalehtedele :D

Väga haige loogika sul, või siis pigem ahnus.
the chase is better than the catch

#67
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 28 mai 2012 - 18:21, kirjutas:

Vaata postitustfreshcolor, 28 mai 2012 - 16:03, kirjutas:

Võiksite aru saada, et suurem osas need teooriad on kõik 21. sajandi uus ärimudel. Määritakse igasugust sitta pähe ja seeläbi proovitakse naiivsetelt inimestelt raha saada(Tellides kodulehelt kõiksugust nänni, T-särgid jms..)

Müüaksegi igasuguste loosungite ja logodega vidinaid ja särke, et saaksid annetada. Inimesed on siiski vaeva näinud, et mingit informatsiooni kokku saada ja hoiavad neid lehekülgi ise üleval. Kui tahad, mine pane see raha kuhugile mujale alla, see on su enda valik. See, et 5 inimest ostab sult särgi ja sa saad sealt 100€ ei ole mingi raha tegemine :D Palju imelikum on see, kui kusagil leheküljel on lihtsalt DONATE nupp, mis saadab sind otse pangalehtedele :D

Väga haige loogika sul, või siis pigem ahnus.

mismoodi sa seda haigeks loogikaks nimetad(või siis ahnuseks)?
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#68
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 28 mai 2012 - 15:30, kirjutas:

niisama huvitav
ära ägise :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Vitalism
http://en.wikipedia....wiki/Homoepathy

kuulake tema laulu (näide satanistlikust artistist)

Dope D.O.D. - Dark Age


Sul endal pole imelik nii spammida ja hiljem kõiki teisi spämmeriteks sõimata?

#69
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
haha, vähemalt oskad sa lugeda. parakad.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#70
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustlooodi, 28 mai 2012 - 19:56, kirjutas:

mismoodi sa seda haigeks loogikaks nimetad(või siis ahnuseks)?

Minu arust pole kõige nutikam äriplaan, et ma mõtlen nüüd vandenõuteooria välja, tellin endale kusagil netis serveri, teen valmis netilehekülje, panen informatsiooni üles, teen särgid, kruusid, pastakad, dvd plaadid ja hakkan neid müüma lootes, et inimesed usuvad mu muinasjuttu ja võtavad seda tõesõnana ning ostavad mu tooteid. Esiteks see jutt peab olema väga tõepärane ja loogiline, et inimesed üldse seda uskuma hakkaksid, muidu ei osta sul mitte keegi ühtegi asja. Teiseks, iga üks ei hakkagi ostma, tellima netist kaupa, sest paljudel puudub ostmisevõimalus rahapuuduse või siis internetis maksmisvõimalst tõttu. Kolmandaks, isegi kui keegi ostab mult 2€ pastaka või 10€ särgi, siis see summa ei oleks võrdväärnegi sellele, kui palju ma sinna raha ja aega olen alla pannud.


Rofl: http://news.sky.com/...rticle/16236904
the chase is better than the catch

#71
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Spoiler


#72
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustcccp, 28 mai 2012 - 21:11, kirjutas:

Vaata postitustlooodi, 28 mai 2012 - 19:56, kirjutas:

mismoodi sa seda haigeks loogikaks nimetad(või siis ahnuseks)?

Minu arust pole kõige nutikam äriplaan, et ma mõtlen nüüd vandenõuteooria välja, tellin endale kusagil netis serveri, teen valmis netilehekülje, panen informatsiooni üles, teen särgid, kruusid, pastakad, dvd plaadid ja hakkan neid müüma lootes, et inimesed usuvad mu muinasjuttu ja võtavad seda tõesõnana ning ostavad mu tooteid. Esiteks see jutt peab olema väga tõepärane ja loogiline, et inimesed üldse seda uskuma hakkaksid, muidu ei osta sul mitte keegi ühtegi asja. Teiseks, iga üks ei hakkagi ostma, tellima netist kaupa, sest paljudel puudub ostmisevõimalus rahapuuduse või siis internetis maksmisvõimalst tõttu. Kolmandaks, isegi kui keegi ostab mult 2€ pastaka või 10€ särgi, siis see summa ei oleks võrdväärnegi sellele, kui palju ma sinna raha ja aega olen alla pannud.


Rofl: http://news.sky.com/...rticle/16236904


sa ikka ei tea turundusest no mitte kui midagi.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#73
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustJack Herer, 28 mai 2012 - 21:44, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 28 mai 2012 - 21:11, kirjutas:

Vaata postitustlooodi, 28 mai 2012 - 19:56, kirjutas:

mismoodi sa seda haigeks loogikaks nimetad(või siis ahnuseks)?

Minu arust pole kõige nutikam äriplaan, et ma mõtlen nüüd vandenõuteooria välja, tellin endale kusagil netis serveri, teen valmis netilehekülje, panen informatsiooni üles, teen särgid, kruusid, pastakad, dvd plaadid ja hakkan neid müüma lootes, et inimesed usuvad mu muinasjuttu ja võtavad seda tõesõnana ning ostavad mu tooteid. Esiteks see jutt peab olema väga tõepärane ja loogiline, et inimesed üldse seda uskuma hakkaksid, muidu ei osta sul mitte keegi ühtegi asja. Teiseks, iga üks ei hakkagi ostma, tellima netist kaupa, sest paljudel puudub ostmisevõimalus rahapuuduse või siis internetis maksmisvõimalst tõttu. Kolmandaks, isegi kui keegi ostab mult 2€ pastaka või 10€ särgi, siis see summa ei oleks võrdväärnegi sellele, kui palju ma sinna raha ja aega olen alla pannud.


Rofl: http://news.sky.com/...rticle/16236904


sa ikka ei tea turundusest no mitte kui midagi.

Jaa, kõva ärimees oled. Mine korja pudeleid.
the chase is better than the catch

#74
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
olgem ausad. sa lahmid, teadmata asjast midagi, jättes endast kohati väga intelligentse mulje, kuid samas tekib jälle see moment et see mees ei tea millest ta räägib. teis puudub ratsionaalne reaalsustaju.
ma nüüd ennast upitada kuskile ei taha, kuid arvan, et sinust kõvem ärimees.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#75
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
sa võid oma atmiga kuu peale sõita. kust sa tead, et ma tean seda mida tema teab? kust sa üldse tead, et sa tead midagi?

said haavata?
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#76
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Tegelikult on vandenõudega seotud äri väga edukas. On mitmeid rikkaid tegelasi, kes põhimõtteliselt müüvad "sooja õhku". Sinna kuulub ka spirituaalne avatus ja vabanemine, mis on viimase kümne aastaga väga populaarseks saanud. Need on seotud erinevate teooriatega, mis peaks eemale peletama kurjad vaimud ja andma inimesele spirituaalse vabaduse ja arenemisvõime, rääkimata kosmilise energia ligitõmbamisest. Daivid Icke toodab raamatuid nagu mõni pagariäri küpsetab leibasid. Mitte, et ma oleks ta eriline vastane, aga tema poolt edastatava saaks panna väga vähestele lehtedele, sest palju tema tekstist on tõsine äriline ettevõttmine ja inimeste hullutamine. Järgmisena meenuvad mulle mingid müstilised medaljonid, mingisugusest erilisest metallist, mis maksid terved varandused, sellest oli minu mälu järgi kunagi ka Pealtnägijas juttu. Põhimõte oli lihtne, see kiirgab kosmilist energiat, aitab teil hingelist vabadust ja spirituaalset jõudu kasvatada. Mainimata ei saa jätta ka New Age usu segamist mingisuguste teiste religioonidega, USA`s viis mingi tüüp läbi suured laagrid, maksumus oli mitu tuhat dollarit inimese kohta, hiljem oli mingi higistamistelk nii täis topitud, et üks naine suri hapnikupuudusesse. Jälle tuleb mängu vabanemine ja kõik muu jama, mis pole üldse originaalses konstektis vaid seotud müstikaloori ja kõige muuga, et inimestel oleks huvitavam. Seda nimekirja võib lõputult jätkata, alates Sai Babast kuni Galaktikalise Föderatsiooni Youtube channelini. Lõpetuseks ei saa mainimata jätta ka 2012 aastat, millest on ilmunud nii palju filme ja raamatuid, et paha hakkab. Aga see selleks, püsige ikka lainel, sess saab varsti läbi, katsun selleks ajaks mõningad huvitavad teadusartiklid antigravist ja muudest asjadest ka tõlkida kui aega saan.
Bend if you must, but never brake!

#77
freshcolor

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:56
  • Liitus:15 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 28 mai 2012 - 21:11, kirjutas:

Vaata postitustlooodi, 28 mai 2012 - 19:56, kirjutas:

mismoodi sa seda haigeks loogikaks nimetad(või siis ahnuseks)?

Minu arust pole kõige nutikam äriplaan, et ma mõtlen nüüd vandenõuteooria välja, tellin endale kusagil netis serveri, teen valmis netilehekülje, panen informatsiooni üles, teen särgid, kruusid, pastakad, dvd plaadid ja hakkan neid müüma lootes, et inimesed usuvad mu muinasjuttu ja võtavad seda tõesõnana ning ostavad mu tooteid. Esiteks see jutt peab olema väga tõepärane ja loogiline, et inimesed üldse seda uskuma hakkaksid, muidu ei osta sul mitte keegi ühtegi asja. Teiseks, iga üks ei hakkagi ostma, tellima netist kaupa, sest paljudel puudub ostmisevõimalus rahapuuduse või siis internetis maksmisvõimalst tõttu. Kolmandaks, isegi kui keegi ostab mult 2€ pastaka või 10€ särgi, siis see summa ei oleks võrdväärnegi sellele, kui palju ma sinna raha ja aega olen alla pannud.


Rofl: http://news.sky.com/...rticle/16236904


Sa ise ka saad aru, kui rumal sa tegelikult oled ?

Muutis freshcolor, 28 mai 2012 - 23:14.


#78
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustfreshcolor, 28 mai 2012 - 23:13, kirjutas:


Sa ise ka saad aru, kui rumal sa tegelikult oled ?

Mine mõtle siis üks teooria välja ja müü oma särke :D
21 sajandi äriidee
Sinusuguste geeniustega jõuame kaugele :D

Muide freshcolor, ma lugsein üle mitu asja ma olen ostnud, mis seostuvad vandenõuteooriatega - 0

Muutis cccp, 28 mai 2012 - 23:41.

the chase is better than the catch

#79
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Näe Germo, veel sulle üks satanistlik laul.

the chase is better than the catch

#80
freshcolor

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:56
  • Liitus:15 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 28 mai 2012 - 23:35, kirjutas:

Vaata postitustfreshcolor, 28 mai 2012 - 23:13, kirjutas:


Sa ise ka saad aru, kui rumal sa tegelikult oled ?

Mine mõtle siis üks teooria välja ja müü oma särke :D
21 sajandi äriidee
Sinusuguste geeniustega jõuame kaugele :D

Muide freshcolor, ma lugsein üle mitu asja ma olen ostnud, mis seostuvad vandenõuteooriatega - 0


Miks mind peaks huvitama mitu vandenõuteooria asja sa oled ostnud ? Peaksime ridade vahelt lugema uue vandenõuteooria või milleks selline informatsiooni avaldus?
Ja olgem ausad, selline post näitabki mingil määral inimese tõelist mõistuse taset. Kui sa oled suuteline pärast sellise iba valmis kirjutamist ja uuesti läbi lugemist ikka "post" vajutama, siis on midagi mäda. Siinkohal ma ammendangi selle teema sinuga, sest sinuga diskussiooni astuda on täiesti mõttetu. Lootsin, et ehk sina oled natukene haritum antud teemadel ja suudad inimese kombel suhelda, aga pidin sügavalt pettuma sinus, nii nagu ka sinu toreda sõbraga.

Ja võrreldes ennast sinuga, võin ma küll end tembledada geeniuseks.





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat