Hüppa postitusele

Change

Fooliummütsid


Sellel teemal on 899 vastust

#41
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustfreshcolor, 26 mai 2012 - 22:18, kirjutas:

See maailmapilt, mida te proovite oma sõbraga meile luua, on igati hullumeelsem ja ebatõenäolisem kui see, mida iga teine inimene siin foorumis usub. Seega on suhtelist ajuvaba öelda, et "te ei saa aru mis maailmas toimub." Tulete oma sõbraga ja hakkate ulmefilmide sarnaseid teooriad rääkima, kus suur tekstist põhineb teie arvamusel(pole fakte) ja kõik, kes proovivad midagi vastu öelda on silmapilkselt valgustamata ja lollid maailmas toimuva üle. Oled kunagi ehk mõelnud, et sinu mõtted maailmas toimuvast on natukene valed ja imelikud? Kui ei, siis võiksid ju.

Ebatõenäolisem? Kas sa esmiest postitust lugesid? Need on kõik vandenõu teooriad mida peeti samamoodi debiilseks selliste poolt nagu sina, aga tuli välja, et olid hoopis õiged. Ole kuss, kui sa ei tea, millest sa räägid.
the chase is better than the catch

#42
freshcolor

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:56
  • Liitus:15 jaan 2012
  • Sugu:mees
Mind ei huvita absoluutselt, kas need teie teooriad vastavad tõele või mitte. Uskuge mida tahate, mina ei ole mingi inmene, kes võib öelda, mida uskuda ja mida mitte. Küll aga mind häirib see suhtumine antud teemasse. Te toote uskumatud teooriad järjepidevalt letti ja loodate, et kõik inimesed võtavad selle rõõmu ja positiivse suhtumisega vastu. Ja kui inimesed katsuvad öelda, et need võivad valed olla ja on nende arvamustele vastu(jah ma saan aru, et osad olid postitused olid suhtelised isiklikud ja solvavad, kuid mida te lootsite?), siis vastused ilmnevad umbes sellised stiilis - "Noob thinking is noob thinking. Arenege RS'ist välja :D." See viis kuidas te neid esitlete, jätab mulje, et need teooriad on 100% tõesed ja kõik, kes neid ei usu, kuuluvad "halli massi" ja on lollid. Proovige oma arvamustega natukene rahulikumad olla, sest see mida te proovite siin hetkel tõestada on maailmamuutev avastus. Laske inimestel ehk natukene seedida seda suurt informatsiooni valangut, mida te olete nende suunas pildunud ja tõmmake enda ego nats alla, kui just ei ilmne päevavalgele faktid, mida kõik kaua juba oodanud on.

#43
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
täna vaatasin esimest korda vene selgeltnägijate tuleproovi ja see, mida osad inimesed seal korraldasid oli lihtsalt uskumatu. üks tore tütarlaps, kelle nimi pole hetkel oluline, suutis kirjeldada sündmusi, millest ta varem ei olnud teadlik, peaaegu et üks-ühele. rääkis vaimudega ning boonuseks tegi ta veel palju lõbusaid trikke, millega enamus meist hakkama ei saaks. kahjuks selles episoodis ta ei rääkinud tulnukatest ega ka mitte vandenõuteooriatest, kuid kui mul kunagi võimalus temaga suhelda on, küsin kindlasti!
ütlen ausalt ära, et mu maailmavaade on üpris totter aga fbs paneks sellele like kindlasti alla. te võite siin spekuleerida, kas iidsed tulnukad olid olemas või mitte, aga ma võin teile saladuskatte all mainida, et te ei saagi seda teada. teil on ainult arvamused ning ei midagi enamat. minu arvates on natuke rumal üksteise arvamusi maha teha, nagu te praegult seda siin teete. põhimõtteliselt kui te ütlete, et billy postitused on rumalus ning see on kindel vale, siis te olete samasugused jobud, kes käivad inimeste uste taga ja hakkavad seda jumala teemat sokkima. minu arvates see jumalavärk on sada prossa naljapauk, aga ma ei tee maha inimesi, kes seda usuvad. usukuulutajatest mina igatahes aru ei saa, pigem mingu tehku tööd, kasvõi olgu reisisaatjad. lõpetuseks tahaksin veel öelda et eesti meedia ja mendid minge vittu me ei ole kuskile kadunud davai:p
jou

#44
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 22:04, kirjutas:


Aga te kahjuks ei mõista, et universum on olnud siin süsteemis kauem kui 4000 aastat. Me ei ole siin esimene tsivilisatsioon maakera peal, mis siis et tõestusi pole olemas, te ei oskaks isegi ära tõestada asju, mis toimusid 30, 40, 50 aastat tagasi, rääkimata tuhandetest ja miljonitest aastatest, sest te ei leiaks sellist infot mitte kusagilt.



Oeh...

Ühesõnaga tõestusi pole olemas. Aga kuidas sa siis tead, et me pole esimene tsivilisatsioon? ( ma eeldan, et sa mõtled ikka kõrgelt arenenud tsivilisatsiooni). Su enda jutt on vastuolus. Sa ütled et tõendeid pole olemas, aga sina kuidagi ikka tead? Kuidas? Kuidas sa tead? Tegid billyboyga hapet ja pärast kivi peale ning siis olite äkki valgustatud ja saite teada?

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 22:04, kirjutas:

Huvitav, miks meie tsivilisatsioon järsku viimase 20 aastaga nii kõrgele on arenenud? Kust see tehnoloogia ja ideed järsku välja tulid? Inimesed tulid selle peale? Või keegi sisestas need ideed meie ajudesse?


Viimase kahekümne aastaga pole mitte mingisugust kõrget arengut toimunud. Viimane tehnoloogiline paradigma muutus oli 1971, kui ehitati esmakordselt mikro protsessor. Tänapäeva tehnika põhineb olemasoleva edasi arendamisel. Mingisugust uudset hüppelist arengut pole olnud. Tõesti, võta kokku ennast.

Ja mis tähendab, et idee tuleb järsku välja, nagu see oleks imelik ? See on täiesti loogiline asjade käik, nii peabki. Idee tulebki järsku. Inimesed arenevad koguaeg, lihtne evolutsioon! Ja arengu käigus tulevadki uuemad ja arenenumad ideed! Sa ei saa nii loll olla? :S

#45
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustM44gic, 26 mai 2012 - 23:31, kirjutas:

minu arvates on natuke rumal üksteise arvamusi maha teha, nagu te praegult seda siin teete. põhimõtteliselt kui te ütlete, et billy postitused on rumalus ning see on kindel vale, siis te olete samasugused jobud, kes käivad inimeste uste taga ja hakkavad seda jumala teemat sokkima. minu arvates see jumalavärk on sada prossa naljapauk, aga ma ei tee maha inimesi, kes seda usuvad. usukuulutajatest mina igatahes aru ei saa, pigem mingu tehku tööd, kasvõi olgu reisisaatjad. lõpetuseks tahaksin veel öelda et eesti meedia ja mendid minge vittu me ei ole kuskile kadunud davai:p


Tee omale selgeks, mis vahe on terminitel arvamus, väide ja argument.

Kui kasutaja nimega näiteks "idioot007" tuleks ja väidaks foorumis, et vesi hakkab keema alles 200 kraadi celsiuse juures, siis on kohane öelda, et see on vale ja rumal. See ei ole mingisugune arvamus, kui ma ütlen et see on vale ja ma ka oma väidet argumenteeritult põhjendan. Nii ma billyle vastanud olen, aga vastust kahjuks ei saanud muud kui "mine saa targemaks" ja "ära dissi lampi". Mina sellepärast kohe kindlasti mingi jobu ei ole, billy on see ülesuitsetanud jobu ja sina ise ka, et seosetud vahtu ajad.

Ja see on sinu valik, et sa usukuulutajaid maha ei tee. Mina isiklikult pilan, teen maha ja vaidlen igasuguse rumalusega. Usklikud ja religioosed inimesed on need põhilised, kellega on lihtne vaielda ja nende naiivusust esile tõsta.

Muutis credanoob, 27 mai 2012 - 15:29.


#46
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 01:00, kirjutas:

Vaata postitustM44gic, 26 mai 2012 - 23:31, kirjutas:

minu arvates on natuke rumal üksteise arvamusi maha teha, nagu te praegult seda siin teete. põhimõtteliselt kui te ütlete, et billy postitused on rumalus ning see on kindel vale, siis te olete samasugused jobud, kes käivad inimeste uste taga ja hakkavad seda jumala teemat sokkima. minu arvates see jumalavärk on sada prossa naljapauk, aga ma ei tee maha inimesi, kes seda usuvad. usukuulutajatest mina igatahes aru ei saa, pigem mingu tehku tööd, kasvõi olgu reisisaatjad. lõpetuseks tahaksin veel öelda et eesti meedia ja mendid minge vittu me ei ole kuskile kadunud davai:p


Tee omale selgeks, mis vahe on terminitel arvamus, väide ja argument.

Kui kasutaja nimega näiteks "idioot007" tuleks ja väidaks foorumis, et vesi hakkab keema alles 200 kraadi celsiuse juures, siis on kohane öelda, et see on vale ja rumal. See ei ole mingisugune arvamus, kui ma ütlen et see on vale ja ma ka oma väidet argumenteeritult põhjendan. Nii ma billyle vastanud olen, aga vastust kahjuks ei saanud muud kui "mine saa targemaks" ja "ära dissi lampi". Mina sellepärast kohe kindlasti mingi jobu ei ole, billy on see ülesuitsetanud jobu ja sina ise ka, et seosetud vahtu ajad.

Ja see on sinu valik, et sa usukuulutajaid maha ei tee. Mina isiklikult pilan, teen maha ja vaidlen igasuguserumalusega. Usklikud ja religioosed inimesed on need põhilised, kellega on lihtne vaielda ja nende naiivusust esile tõsta.

vaatasin su esimest posti siin teemas, kus rääkisid farhankist. siinkohal mul kohe küsimus, et millest sa järeldad, et tegemiset on noormehega, kes usub islamisse, allahisse ja koraani? kas tõesti tema asukoha järgi? sul pole tegelt õrna aimugi, mida ta usub. pärast seda kadus su postituse mõte juba ära
jou

#47
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustlooodi, 26 mai 2012 - 22:18, kirjutas:

wat. billy sa ise ka aru saad ida sa räägid juba v xD

Ma tean väga hästi millest ma räägin.

#48
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
kõige esimene tsivilisatsioon olid siin humanoidi taolised tulnukad. siis tulid aga reptiloidi laadsed tulnukad ja hakkasid üksteisega sõdima. lõpptulemuseks oli jõhker kõmakas maal, mida inimesed ekslikult arvavad meteoriidiks 65m a. tagasi. peale seda ei käidud siin maal enam aastamiljoneid, küll aga arenesid reptiloidid, kes on tegelikult täieõiguslikud maa põlisasukad. nende tsivilisatsioon oli võimas ja inimesi sai vaadata loomaaiast puuris. reptiloidide luid on leitud küll, aga kuna inimesed ei tea, millised nad on ja mida nad otsivad, siis pandi luud alati valesti kokku ja õeldi et dinosaurus. aga see selleks

tegelikult ma tahtsin rääkida, et igast päkapikke, elfe ja lumeinimesi on ka reaalselt nähtud. tegelikult aga see, mida nähti, oli reptiloid või mõni suvaline tulnukas. nad saavad vabalt manipuleerida meie ajuga ja panna meid nägema ennast kuidas soovivad. tavaliselt ikka inimese kujul, et mitte mingit kahtlust äratada, aga on olemas ka troll reptiloide, kes mõtlevad et pohh, trollime seda inimest ja ma näitan ennast talle merineitsina

#49
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 00:47, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 22:04, kirjutas:


Aga te kahjuks ei mõista, et universum on olnud siin süsteemis kauem kui 4000 aastat. Me ei ole siin esimene tsivilisatsioon maakera peal, mis siis et tõestusi pole olemas, te ei oskaks isegi ära tõestada asju, mis toimusid 30, 40, 50 aastat tagasi, rääkimata tuhandetest ja miljonitest aastatest, sest te ei leiaks sellist infot mitte kusagilt.



Oeh...

Ühesõnaga tõestusi pole olemas. Aga kuidas sa siis tead, et me pole esimene tsivilisatsioon? ( ma eeldan, et sa mõtled ikka kõrgelt arenenud tsivilisatsiooni). Su enda jutt on vastuolus. Sa ütled et tõendeid pole olemas, aga sina kuidagi ikka tead? Kuidas? Kuidas sa tead? Tegid billyboyga hapet ja pärast kivi peale ning siis olite äkki valgustatud ja saite teada?

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 22:04, kirjutas:

Huvitav, miks meie tsivilisatsioon järsku viimase 20 aastaga nii kõrgele on arenenud? Kust see tehnoloogia ja ideed järsku välja tulid? Inimesed tulid selle peale? Või keegi sisestas need ideed meie ajudesse?


Viimase kahekümne aastaga pole mitte mingisugust kõrget arengut toimunud. Viimane tehnoloogiline paradigma muutus oli 1971, kui ehitati esmakordselt mikro protsessor. Tänapäeva tehnika põhineb olemasoleva edasi arendamisel. Mingisugust uudset hüppelist arengut pole olnud. Tõesti, võta kokku ennast.

Ja mis tähendab, et idee tuleb järsku välja, nagu see oleks imelik ? See on täiesti loogiline asjade käik, nii peabki. Idee tulebki järsku. Inimesed arenevad koguaeg, lihtne evolutsioon! Ja arengu käigus tulevadki uuemad ja arenenumad ideed! Sa ei saa nii loll olla? :S

Sa vist ikka ei ole aru saanud, et microprotsessorist on saanud nanoprotsessor. Need microprotsessorid, mis võtsid tohutu hulgaenergiat, ei olnud nüüd küll mingi tehniline areng. Eks vaatame, mis mõne aasta pärast veel välja tuleb. Samsung tegi just esimese 300Ghz protsessori. (Y)

// Lahe vid.
https://www.youtube....h?v=d9SWNLZvA8g

Järgmine level on kvantarvutid?

Muutis cccp, 27 mai 2012 - 11:21.

the chase is better than the catch

#50
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 27 mai 2012 - 09:11, kirjutas:

Sa vist ikka ei ole aru saanud, et microprotsessorist on saanud nanoprotsessor. Need microprotsessorid, mis võtsid tohutu hulgaenergiat, ei olnud nüüd küll mingi tehniline areng. Eks vaatame, mis mõne aasta pärast veel välja tuleb. Samsung tegi just esimese 300Ghz protsessori. (Y)

// Lahe vid.
https://www.youtube....h?v=d9SWNLZvA8g

Järgmine level on kvantarvutid?



Nano protsessorid jah, aga paradigma on samaks jäänud. Sina ei jaga tahmagi.. Arendatakse ikka seda sama protsessori konseptsiooni, mis 1971 esmakordselt ehitati. Mikrost areng nanosse on lihtsalt sama konseptsiooni, sama asja mõõtmete väiksemaks muutumine aastate jooksul. See ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.

#51
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustM44gic, 27 mai 2012 - 01:17, kirjutas:

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 01:00, kirjutas:

Vaata postitustM44gic, 26 mai 2012 - 23:31, kirjutas:

minu arvates on natuke rumal üksteise arvamusi maha teha, nagu te praegult seda siin teete. põhimõtteliselt kui te ütlete, et billy postitused on rumalus ning see on kindel vale, siis te olete samasugused jobud, kes käivad inimeste uste taga ja hakkavad seda jumala teemat sokkima. minu arvates see jumalavärk on sada prossa naljapauk, aga ma ei tee maha inimesi, kes seda usuvad. usukuulutajatest mina igatahes aru ei saa, pigem mingu tehku tööd, kasvõi olgu reisisaatjad. lõpetuseks tahaksin veel öelda et eesti meedia ja mendid minge vittu me ei ole kuskile kadunud davai:p


Tee omale selgeks, mis vahe on terminitel arvamus, väide ja argument.

Kui kasutaja nimega näiteks "idioot007" tuleks ja väidaks foorumis, et vesi hakkab keema alles 200 kraadi celsiuse juures, siis on kohane öelda, et see on vale ja rumal. See ei ole mingisugune arvamus, kui ma ütlen et see on vale ja ma ka oma väidet argumenteeritult põhjendan. Nii ma billyle vastanud olen, aga vastust kahjuks ei saanud muud kui "mine saa targemaks" ja "ära dissi lampi". Mina sellepärast kohe kindlasti mingi jobu ei ole, billy on see ülesuitsetanud jobu ja sina ise ka, et seosetud vahtu ajad.

Ja see on sinu valik, et sa usukuulutajaid maha ei tee. Mina isiklikult pilan, teen maha ja vaidlen igasuguserumalusega. Usklikud ja religioosed inimesed on need põhilised, kellega on lihtne vaielda ja nende naiivusust esile tõsta.

vaatasin su esimest posti siin teemas, kus rääkisid farhankist. siinkohal mul kohe küsimus, et millest sa järeldad, et tegemiset on noormehega, kes usub islamisse, allahisse ja koraani? kas tõesti tema asukoha järgi? sul pole tegelt õrna aimugi, mida ta usub. pärast seda kadus su postituse mõte juba ära


Tuleb tõdeda, et olen eksinud Farhan Khan elukohaga ja nimega. Ma kunagi ammu olin sarnaseid videosi näinud, ju olen kellekagi segamini ajanud. Aga, ma ei eksinud tema usu ja tõekspidamiste kohapealt, mis antud hetkel on peamine ning mis ma eelnevalt kirjutasin vastab kõik tõele, põhimõte jääb samaks. Tegemist on moslemiga, ehk siis Allahisse uskujaga. Vandenõuteoreetikud tahavad isegi selliste väidete puhul konkreetset tõestust, viidet? Oh the irony..
http://www.facebook.com/FK501 - tema facebook, kus ta teeb ateiste maha ja tsiteerib koraani. Võid lugeda. Ja tema facebooki sain tema koduleheküljelt, kus on veel mitmeid vandenõu videosi ja artikleid. http://www.farhankhan.com/

#52
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 11:55, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 27 mai 2012 - 09:11, kirjutas:

Sa vist ikka ei ole aru saanud, et microprotsessorist on saanud nanoprotsessor. Need microprotsessorid, mis võtsid tohutu hulgaenergiat, ei olnud nüüd küll mingi tehniline areng. Eks vaatame, mis mõne aasta pärast veel välja tuleb. Samsung tegi just esimese 300Ghz protsessori. (Y)

// Lahe vid.
https://www.youtube....h?v=d9SWNLZvA8g

Järgmine level on kvantarvutid?



Nano protsessorid jah, aga paradigma on samaks jäänud. Sina ei jaga tahmagi.. Arendatakse ikka seda sama protsessori konseptsiooni, mis 1971 esmakordselt ehitati. Mikrost areng nanosse on lihtsalt sama konseptsiooni, sama asja mõõtmete väiksemaks muutumine aastate jooksul. See ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.

No eks neil läks ikka aega, et protsessoritset üldse midagi aru saada :)

Edgar Dean Mitchell kirjutas:

Yes, there have been ET visitations. There have been crashed craft. There have been material and bodies recovered. There has been a certain amount of reverse engineering that has allowed some of these craft, or some components, to be duplicated. And there is some group of people that may or may not be associated with government at this point that have this knowledge. They have been attempting to conceal this knowledge. People in high level government have very little, if any, valid information about this. It has been the subject of disinformation in order to deflect attention and create confusion so the truth doesn’t come out.

the chase is better than the catch

#53
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa

Vaata postitustthe-21-man, 27 mai 2012 - 06:22, kirjutas:

kõige esimene tsivilisatsioon olid siin humanoidi taolised tulnukad. siis tulid aga reptiloidi laadsed tulnukad ja hakkasid üksteisega sõdima. lõpptulemuseks oli jõhker kõmakas maal, mida inimesed ekslikult arvavad meteoriidiks 65m a. tagasi. peale seda ei käidud siin maal enam aastamiljoneid, küll aga arenesid reptiloidid, kes on tegelikult täieõiguslikud maa põlisasukad. nende tsivilisatsioon oli võimas ja inimesi sai vaadata loomaaiast puuris. reptiloidide luid on leitud küll, aga kuna inimesed ei tea, millised nad on ja mida nad otsivad, siis pandi luud alati valesti kokku ja õeldi et dinosaurus. aga see selleks

tegelikult ma tahtsin rääkida, et igast päkapikke, elfe ja lumeinimesi on ka reaalselt nähtud. tegelikult aga see, mida nähti, oli reptiloid või mõni suvaline tulnukas. nad saavad vabalt manipuleerida meie ajuga ja panna meid nägema ennast kuidas soovivad. tavaliselt ikka inimese kujul, et mitte mingit kahtlust äratada, aga on olemas ka troll reptiloide, kes mõtlevad et pohh, trollime seda inimest ja ma näitan ennast talle merineitsina


äkki sa oled ise üks reptiloid või mõni suvaline tulnukas, kes näitab ennast inimese või mingi müstilise olendi kujul ning üritab inimkonnale selgeks teha, milline on meie ajalugu?

Muutis HOWDOESITFEEL, 27 mai 2012 - 15:48.


#54
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Tsitaat

Mikrost areng nanosse ... ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.


Say what?

#55
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustDynamo, 27 mai 2012 - 16:38, kirjutas:

Tsitaat

Mikrost areng nanosse ... ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.


Say what?


Millest sa täpsemalt aru ei saa? Äkki suudad kokku panna ühe konstruktiivse küsimuse, siis on mul lihtsam aru saada ja vastata. "Say what?" on tühipaljas lahmimine millele ei saa mitte kuidagi vastata. See pole mingisgune küsimus.

#56
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 17:03, kirjutas:

Vaata postitustDynamo, 27 mai 2012 - 16:38, kirjutas:

Tsitaat

Mikrost areng nanosse ... ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.


Say what?


Millest sa täpsemalt aru ei saa? Äkki suudad kokku panna ühe konstruktiivse küsimuse, siis on mul lihtsam aru saada ja vastata. "Say what?" on tühipaljas lahmimine millele ei saa mitte kuidagi vastata. See pole mingisgune küsimus.

Sinusuguse tolgusega ei saagi millegi üle arutleda, hüppad oma agressiivse jutuga kõikidele peale ja sellepärast ütlen ma sulle, et mine putsi :D
the chase is better than the catch

#57
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:59, kirjutas:


Mõned tulnukad on tegelikult energia kogud, või kuidas öelda... Energia pallid nagu. Nad on piklikud, kollased või roosakad, neoonset värvi natukene ja liiguvad eri otstest ülesse - alla vahepeal vaheldumisi. Need võivad olla 'head energiad', mida vanasti kutsutigi ingliteks.

Mu vanaema ja vanaisa on 30 aastat tagasi põllu peal näinud tulnukaid. Vanaema juttu kuuldes hakkasin naerma, mõtlesin, et "see ei saa nii olla haha". Siis vanaisa kinnitas seda kõrvalt ja nad rääkisid täpsemalt kuidas see oli. Mingi 7 lendavat asja reas, punast värvi. Ühe koha peal, siis liikusid kiirelt ringi ka ja kadusid järsult ära pärast. Põllu peal nägid maal.. Päris hull

Samas vaaraod ja lihast-luust tulnukad on iidsetes kultuurides ka reaalsed, sest vaarao kolju oli tulnukate kujuga (piklik ja teistmoodi üldse). Hiljem tegid inimesed järgi neid (vormisid mehhaaniliselt kasvuajal), et olla nende sarnased. Indias räägiti samasugustest btw



Sa oled nagu laps, kes ei taha suureks kasvada ja katab kõrvad kinni, kui keegi talle midagi õpetada üritab. Sa ei julge kriitiliselt mõelda ja otsida loogikat nendes asjades, mida sa väidad.

Tulnukate nägemise pealt nii palju, et see pole küll mingi ultimate proof kui su vanavanemad "nägid" neid. Inimese tajusid on võimalik kergelt petta, pluss need võisid täitsa vabalt lennukid olla.

mv naq, sa tead milline tulnukate kolju on? :D Mitte keegi pole varem tulnudkaid näinud, nad võivad olla ükskõik mis kujuga. Sina aga tead täpselt millise kujuga nende kolju on.


aga noh, nkn sa sellistele postitustele ei vasta.

#58
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustweylin, 27 mai 2012 - 17:08, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 21:59, kirjutas:


Mõned tulnukad on tegelikult energia kogud, või kuidas öelda... Energia pallid nagu. Nad on piklikud, kollased või roosakad, neoonset värvi natukene ja liiguvad eri otstest ülesse - alla vahepeal vaheldumisi. Need võivad olla 'head energiad', mida vanasti kutsutigi ingliteks.

Mu vanaema ja vanaisa on 30 aastat tagasi põllu peal näinud tulnukaid. Vanaema juttu kuuldes hakkasin naerma, mõtlesin, et "see ei saa nii olla haha". Siis vanaisa kinnitas seda kõrvalt ja nad rääkisid täpsemalt kuidas see oli. Mingi 7 lendavat asja reas, punast värvi. Ühe koha peal, siis liikusid kiirelt ringi ka ja kadusid järsult ära pärast. Põllu peal nägid maal.. Päris hull

Samas vaaraod ja lihast-luust tulnukad on iidsetes kultuurides ka reaalsed, sest vaarao kolju oli tulnukate kujuga (piklik ja teistmoodi üldse). Hiljem tegid inimesed järgi neid (vormisid mehhaaniliselt kasvuajal), et olla nende sarnased. Indias räägiti samasugustest btw



Sa oled nagu laps, kes ei taha suureks kasvada ja katab kõrvad kinni, kui keegi talle midagi õpetada üritab. Sa ei julge kriitiliselt mõelda ja otsida loogikat nendes asjades, mida sa väidad.

Tulnukate nägemise pealt nii palju, et see pole küll mingi ultimate proof kui su vanavanemad "nägid" neid. Inimese tajusid on võimalik kergelt petta, pluss need võisid täitsa vabalt lennukid olla.

mv naq, sa tead milline tulnukate kolju on? :D Mitte keegi pole varem tulnudkaid näinud, nad võivad olla ükskõik mis kujuga. Sina aga tead täpselt millise kujuga nende kolju on.


aga noh, nkn sa sellistele postitustele ei vasta.

Ja kuidas sina preagu meid õpetad? Neid kutsutaksegi TEOORIATEKS, et iga tohman ei võtaks neid tõsiselt. Tundub, et sinu aju ei suuda sellistest asjadest aru saada. :D
the chase is better than the catch

#59
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 17:03, kirjutas:

Vaata postitustDynamo, 27 mai 2012 - 16:38, kirjutas:

Tsitaat

Mikrost areng nanosse ... ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.


Say what?


Millest sa täpsemalt aru ei saa? Äkki suudad kokku panna ühe konstruktiivse küsimuse, siis on mul lihtsam aru saada ja vastata. "Say what?" on tühipaljas lahmimine millele ei saa mitte kuidagi vastata. See pole mingisgune küsimus.

Ei saa aru kas sa tegid nalja oma postiga mida tsiteerisin. Kui sa ütled, et see pole revolutsiooniline areng, siis on sul tõesti midagi viga. Loe enda post (see kus tuled rääkima mikroprotsessoritest) läbi ja mõtle uuesti.

#60
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustDynamo, 27 mai 2012 - 17:42, kirjutas:

Vaata postitustcredanoob, 27 mai 2012 - 17:03, kirjutas:

Vaata postitustDynamo, 27 mai 2012 - 16:38, kirjutas:

Tsitaat

Mikrost areng nanosse ... ei ole mingisugune teaduslik revolutsioon, millest saaks alguse uus hüppeline areng.


Say what?


Millest sa täpsemalt aru ei saa? Äkki suudad kokku panna ühe konstruktiivse küsimuse, siis on mul lihtsam aru saada ja vastata. "Say what?" on tühipaljas lahmimine millele ei saa mitte kuidagi vastata. See pole mingisgune küsimus.

Ei saa aru kas sa tegid nalja oma postiga mida tsiteerisin. Kui sa ütled, et see pole revolutsiooniline areng, siis on sul tõesti midagi viga. Loe enda post (see kus tuled rääkima mikroprotsessoritest) läbi ja mõtle uuesti.

See polegi tehnoloogiline revolutsioon (vähemalt mitte sellises kontekstis, mille tema esile tõi), vaid juba olemasoleva kontseptsiooni edasiarendamine.
Järgmine paradigma muutus toimub arvatavasti siis, kui kvantarvutid suudetakse tööle rakendada.

Tsitaat

Neid kutsutaksegi TEOORIATEKS, et iga tohman ei võtaks neid tõsiselt.

Mõistlik Kopikas võiks ka sellest aru saada.

Muutis Kaunter, 27 mai 2012 - 18:00.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat