Jump to content

Change

Fooliummütsid


  • You cannot reply to this topic
899 replies to this topic

#781
looodi

    number 9

  • liige
  • Posts:1,448
  • Joined:01 Nov 2007
  • Sugu:mees
koolivend imestas täna, et miks ei ole soomes reguleeritud alaealiste väljas viibimine, naeris üleolevalt. Tõesti inimestele hakkab tunduma, et kui seadus midagi ei reguleeri sisi ise inimesed selleks suutelised pole? See on lihtsalt kurb.

Raske on siia midagi kirjutada, sest inimestel on väga raske oma mugavustsoonist välja astuda...
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#782
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
Siin näete selget kuidas programmeeritakse lapsi väikesest peae juba mänguasjadega (lego reptioidid, kõikenägeva simaga mänguasjad jne). Milleks? Selleks, et info niigi liigub ja nad tahavad, et uus põlvkond teaks kes on bossid, ja et nendega ei jamata.
Tegin nalja pärast teie ühe pildi ka väikevenna mänguasjast. :D

Postitas pildi

Edited by Hidden-Hand, 08 December 2013 - 23:03.


#783
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
Mind ennast hakkas huvitama teema, kuna mu kasuisa oli vabamüürlane jne.
Info jõuab Sinuni õigel hetkel ja õigel ajal. Sa ei saaks muidu aru nii või naa.
Youtubes leiab palju head kraami ja mulle endale meeldivad need dokumendid väga, aga see informatsioon võib liiga raske või ulme tunduda paraku.
http://www.bibliotec...luminati_55.htm
Otsisin praegu teist lehekülge, kus on Ra kanaldused, mis on 80%+ täpsed. Väga hea lehekülg, aga ei leidnud hetkel ülesse...
Igatahes loe raamatuid, uuri kanaldustekste, iidseid vaimseid tarkusi ja vii enda jaoks tõde kokku samm sammult. Ära usu kõike pimesi, vaid kohalda vaimsust tasapisi. Maailmas käib üks suur infosõda kurjuse ja headuse vahel. Selle kõige hulgas on üks suur mäng, manipulatsioonid, illusioonid ja pettused.
Head infot leiad ka para-web.org ; www.universeandus.com ; www.weeklyhoroscope.com jne
Doreen Virtue kirjutab ka hästi, aga tema keskendub inglitele. New-age üks problemaatikad on see, et inimesed hakkavad liigselt kummardama ingleid ja neid endaga kaasas kandma. Inglite polaarsus muutub niimoodi ja inglid on lihtsalt sõnumite toomiseks ja abistamiseks tegelikult. Ei tasu panna vastutust oma elu eest inglite õlule mitte kunagi. Sina ise vastutad kõige selle eest, mis Su elus toimub.
Ja samamoodi on olenditega - need elavad meie ümber ja meie sees, vahetuvad ja liiguvad, aga me ei ole enamasti nendest teadlikud lihtsalt. Ja kui keegi näeb, kogeb, tunneb midagi, siis tembeldatakse ta haigeks. Maailm on karm ja kurjus on võimul hetkel.

Ja David Inuaki failid on ka täpsed ja hämmastavad. Pane telegrammi otsingusse.
Veel soovitan Rein Järvi lisada oma facebooki - igapäevaselt liigub palju informatsiooni. Aga ta ei aktsepteeri igaüht oma facebooki - ta vaatab su pildi energia järgi, kas oled piisavalt vaimne inimene või mitte. tema kaudu saab teha võimsaid kaugseansse ka, ja Riina kaudu. www.hingeabikool.com lähemalt uurimiseks.

Edited by Hidden-Hand, 12 December 2013 - 13:02.


#784
cccp

    Liige

  • liige
  • Posts:845
  • Joined:21 Feb 2011
  • Sugu:mees
Master of puppets

the chase is better than the catch

#785
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
Sattusin suhtlema ühe vabamüürlasega ja ta rääkis, et see on nii suhteline ja et üldistada ei saa (on erinevad loožid, erinevad maad), iga inimene on erinev ja ajab oma jada ja see organisatsioon ei sea mingit programmi või kohustust peale ja et nad ei tegele energiate muundamiste ja kanalite avamistega seal, ja et see lambanahast põll on neil puhtuse sümbol hoopis (nad viskavad nalja selle üle, et inimesed arvavad, et nad illuminati orjad on et lambapõlle ja kolmnurka silmaga kannavad). Ja lambaverd nad ka ei joo, nagu arvatakse (tema väite järgi), et need on maa usku kurjuse käsilased, kaaperdatud, hingetud, kes joovad verd ja neid musti rituaale teevad. Ja läbi tavainimeste kurjus mõjutab, et tavainimesed ise levitaksid hirmu jne. Ja kurjus näitab ennast vale nimede alt ka, et hirmu tekitada ja ebausaldust. Õige hingeline inimene ei tee teistele halba, sest teab, et universumis on seadused ja teed endale halba kui teisele teed ja pead selle millalgi tasuma.

Eks igaüks usub mida tahab. Tundsin, et kirjutan igaks juhuks. Ehk on huvitav lugeda vms.

Täna rääkis üks 33 astme eesti vabamüürlane hallo kosmos saates ka raadio kahes.
http://r2.err.ee/pla...paev=2013-12-15

Leidsin ühe huvitava arvamuse tulnukate teemal ka:
Spoiler

Edited by Hidden-Hand, 15 December 2013 - 19:51.


#786
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
http://www.hingepeeg...paradigmadesse/

#787
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Posts:1,446
  • Joined:22 Aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Irwwwwww. Kõik kes te siin kirjutate, mida te suitsetanud olete ? :D
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx

#788
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustLe Fu!, 23 December 2013 - 22:56, kirjutas:

Irwwwwww. Kõik kes te siin kirjutate, mida te suitsetanud olete ? :D

Mida Sa suitsetanud oled, et oma enda loodud illusioonides, blokeeringutes ja programmides kinni istud vabatahtlikult, ega midagi muuta ei ürita enda sisemaailmas? ;) Huvitav muidugi sellist reageeringut näha. Vb pole Sa kursis lihtsalt New-Age, vaimsuse, salaorganisatsioonide jms asjadega.

Ära uuri ka, kui tunned, et vastu ei suuda ega taha seda infot võtta - teed endale liiga muidu. See on Su kaitsereaktsioon, mis selle info nagu reflektselt ära blokeerib. Aga ära halvusta teisi, kes tõde otsivad ja kõrgematest teadmistest huvituvad - teenid enese teadmata teatud jõude, mis ei pruugi Sulle kasulikud olla.

Pealegi praegusel ajastul, lähiajal, solgitakse esoteerika niimoodi ära, et algajal annab ikka leida tõest materiali, kui ta enda sisetunnet ja tajusid veel kuulata ei oska.

Vaata postitustLe Fu!, 24 December 2013 - 13:48, kirjutas:

Ma hetkel tunnen ainult vibratsioone...

See oli küll parim nali, mida viimasel ajal kuulnud olen. Rebi veel üks palun.

Edited by Hidden-Hand, 24 December 2013 - 15:27.


#789
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Posts:1,446
  • Joined:22 Aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma hetkel tunnen ainult vibratsioone...
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx

#790
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees


#791
TimmThaler

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:44
  • Joined:26 Dec 2013
  • Sugu:mees
Keegi mütsi osta soovib, siis 99€ tükk on täitsa saadaval.

#792
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
Le-Fu, sokC, rassipassi jne, teil on selline asi arvatavasti, et neil on teatud õppetunnid omandamata ja kogemused saamata.
Te ei usu enda väesse, ei julge enesesse sisse vaadata, vaid otsite vigu ja probleeme teistes, süüdistades teisi oma probleemides ja elades teiste elusid. Samamoodi hoiate end vanades paradigmades kinni ja tahate käituda paikapandud reeglite järgi, andes ära suure osa enda vabast tahtest ja valikust. Tahaksite justkui ohvrirollis olla vabatahtlikult.

Kui inimene ei ole valmis, siis ta vastu ei võta. Näiteks mõni ei saa mõhkugi aru mida ma räägin siin - siis ta pole valmis lihtsalt ja blokeerib informatsiooni ära. Õnneks on teada, et kui oled piisavalt kaua mingi informatsioonivälja sees, siis sa imbud sellest läbi ja võtad info vastu alateadlikult. Füüsilisel tasandil võib selle mõistmine ilmneda alles mõne aja pärast. See on protsess.

Kui aktsepteerid protsesse, lased ennast natukene edasi lükata, julgustad end arenema, siis see aktiveerib protsessi ja laseb Su negatiivsetel tunnetel esile kerkida (et saaksid nendele silma vaadata ja vabaks lasta). Enne ei saa midagi vabaks lasta, kui Sa ei ole seda tunnistanud endale, näinud, tundnud vms.

Sellega seondub natukene see teema ka, et kui sa ennast ei armasta, mingit pettumust, viha ja alaväärsust tunned, siis sa ei usu arvatavasti, et partner sind ka piiritult armastab (kuigi ta seda tõepoolest teha võib), ja sa ei lase endale armastust ligi niimoodi. Inimesed võiksid teha iseendaga tööd ja tunnistada, et nad ise vastutavad kõige eest, mis nende elus on ja ei ole. Universumis on seadus, mille kohaselt sarnas tõmbab sarnast. Kui sa oled häälestatud teatud tunnete ja mõtete vibratsiooni, gruppi, liiki või kuidas iganes neid nimetada, siis tõmbad oma ellu sarnaseid kogemusi.

10 kerget soovitust lühidalt, mida jälgida, et uutes energiates areng hõlbsamini sujuks:

1) Kuula oma keha ja ainult oma keha (mida ta sulle tunnete ja tajude keeles räägib).
2) Ole kogu aeg siin ja praegu, sest ainult praegune hetk sisaldab väge.
3) Võta endale aega olla mõteteta vaikuses.
4) Loobu teadlikult ootustest saada välist tunnustust.
5) Kui reageerid vihaga või vastupanuga inimestele, asjaoludele ja sündmustele, siis võitled iseendaga.
6) Inimesed, kellele sa kõige enam reageerid - olgu see siis armastuse või vihaga - on sinu sisemaailma kõige aktiivsemad käivitajad ja näitajad.
7) Jäta maha otsustamine vale ja õige, ilusa ja inetu, õiglase ja ebaõiglase vahel.
8) Armasta oma keha. Ära reosta seda liigsöömise, õpetatud söömise või joomisega, keemiliste ainetega, mida teised arvavad sulle head tegevat. Kui kuulad vaikuse hetkel oma keha, tead ise kõige paremini, mis sulle sobib.
9) Õpi oma hirmudega tööd tegema.
10) Ära unusta kunagi, kes sa tegelikult oled.

Head vana aasta lõppu ja rõõmsat uut aastat kõigile! :)

Edited by Hidden-Hand, 26 December 2013 - 18:39.


#793
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Posts:3,044
  • Joined:13 May 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Vaata postitustHidden-Hand, 24 December 2013 - 23:44, kirjutas:



Kas sa mäletad, mis oli see linnake, mida Matrixsis päästa üritati? Zion. Edasi mõtle ise. Kogu idee seisnes selles, et üks rahvus ja väljavalitud pääsevad, ülejäänud elavad oma mannetut elukest edasi. Mina näiteks leian, et unenägemine on tore asi, aga enamikul pole midagi selle teadmisega peale hakata. Mida see "mehike" siis nende teadmistega peale hakanud on? Kogus Youtubes üsna suure arvu vaatamisi ja kommentaare. Kas see ei tundu sulle universaalses mõttes kuidagi kunstlik, mõttetu ja mannetu?

Mind veidikene häirib see, et sa pole suutnud teadvustada endale mitmete vaadete olemasolu, see pidev armastuse teema on minu jaoks illusioon. Muidugi on tegu toreda asjaga, aga kuulata juttu mingisugusest vastuvõtmisest ja lõputust armastuses on minu jaoks liiast. Sellepärast ma pidevalt ka sinu postitusti ka tsisteerin. Looduses toimub tihe konkurents, pidev olelusvõitlus, see on samal ajal kurb ja kaunis. Mina näiteks leian seda, et suur osa tänapäeva probleemidest ongi tingitud sellest, et inimesed janunevad tunnustuse ja armastuse järgi. Kogu see Facebooki likede kogumine peegeldab asja väga hästi. See on nagu narkootikum nende jaoks, loob toredaid illusioone ja töötab püramiidskeemina, vaja on järjest uut annust ja tunnustust. See ongi kõike ohtlikum, sest inimesed kipuvad sildistama head ja kurja. Tegelikult sellist asja ei eksisteerigi, toimub olelusvõitlus. Minu arust ei jõua need inimesed oma elus kusagile, sest neil on komme kõike liigitada.

Igasugused enesevihkamise probleemid peituvad sageli palju sügavamal. Ja jällegi, paljud teooriad, mis siin teemas levivad, tegelevad probleemide peitmisega.
Bend if you must, but never brake!

#794
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
Loe mu eelmist postitust ka palun. Selle video kohta nii palju, et ma ei ole ise seda vaadanud veel. :D
Ma ei räägi ainult armastusest. On teisi jõude ja energiaid ka olemas. Olen erinevaid ise tundnud ka. See ei tähenda, et armastuse ja valguse energiat ei eksisteeriks. Armastus on väga võimas, tugev ja reaalne energia. Universaalne tervendav valgus pmslt. Lihtsalt teise inimese valgust ja armastuse energiat saab kurjadel omakasupüüdlikel otstarvetel ära ka kasutada. Ja see vastutuse teiste peale panemine (likede kogumine, tunnustuse saamine) ongi võlts ja mõttetu - väljapoole elamine, millest rääkisin oma eelmises postituses ka.
Armastus peab enda sees olema, mitte ei pea väljaspoolt otsima. No ja siis on olemas allikaga ühenduses olemine ja mida rohkem suudad energiat vahendada seda rohkem seda nn armastust sa ka tunned oma kehas. Või kui vahendad mõnda teist tugevat energiat, siis tunned selles ka ennast võimsalt. :)
Tehke mis tahate, peaasi, et ennast hästi ja õnnelikuna tunneksite. Teadke ainult, et te vastutate ka kõige eest, mida teete.

Vaata postitustComeon, 26 December 2013 - 20:18, kirjutas:

http://www.realclear..._denialism.html
Link läheb teemasse, kahjuks.

Hidden hand, pole mõtet sinuga pikemalt vaielda. Aga igasugune vastuvõtmise ning teiste alavääristamise (hall mass jne) jutt lõpeta ära. Kunagi juba mainisin selle ära , kas sa tahad olla prügikast kuhu kõik valimatult sisse läheb? (näitena:sina) või mõtlev ratsionaliseeriv inimene, kes võtab vastu infot pärast analüüsi (näide: loodan, et enamus). Sind on lihtsalt maru lihtne ära kasutada...
Ma ei vaielnud esiteks ja teiseks ma olen ka mõtlev inimene. Naljanina. :D
Kust võtad, et ma infot ei analüüsi? Täiesti lambised argumendid Sul, sorry. :D

Edited by Hidden-Hand, 27 December 2013 - 01:39.


#795
Comeon

    Liige

  • liige
  • Posts:176
  • Joined:14 Jun 2008
http://www.realclear..._denialism.html
Link läheb teemasse, kahjuks.

Hidden hand, pole mõtet sinuga pikemalt vaielda. Aga igasugune vastuvõtmise ning teiste alavääristamise (hall mass jne) jutt lõpeta ära. Kunagi juba mainisin selle ära , kas sa tahad olla prügikast kuhu kõik valimatult sisse läheb? (näitena:sina) või mõtlev ratsionaliseeriv inimene, kes võtab vastu infot pärast analüüsi (näide: loodan, et enamus). Sind on lihtsalt maru lihtne ära kasutada...

Edited by Comeon, 26 December 2013 - 20:24.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#796
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Posts:7,079
  • Joined:17 Feb 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustHidden-Hand, 26 December 2013 - 17:42, kirjutas:

Kui inimene ei ole valmis, siis ta vastu ei võta. Näiteks mõni ei saa mõhkugi aru mida ma räägin siin - siis ta pole valmis lihtsalt ja blokeerib informatsiooni ära. Õnneks on teada, et kui oled piisavalt kaua mingi informatsioonivälja sees, siis sa imbud sellest läbi ja võtad info vastu alateadlikult. Füüsilisel tasandil võib selle mõistmine ilmneda alles mõne aja pärast. See on protsess.

Sa ei leia, et see ongi su probleem? Oled liiga palju tunde veetnud neid Youtube videosid vaadates ja oma "mõtekaaslastega" aega veetes, et kogu see info, mida üks ratsionaalne inimene enda jaoks filtreerib, sööbis sinule lihtsalt ajapikku sisse. Enamus asjadel, millest sa räägid on olemas täiesti teaduslik seletus, ent sina arvad, et kõige taga on müstilised energiad, vibratsioonid ja mida kõike veel. Seda selletõttu, et sul puudub loogiline mõtlemine. Suure tõenäosusega napib sul ka füüsika/bioloogia teadmisi ja ühtlasi tundub sul isegi huvi selle vastu puuduvat. Näed maailma nii nagu endale huvitav ja põnev on. Hoopis sina oled see, kes blokeerib informatsiooni, sest jumal hoidku, et su energiate, vibratsioonide ja kõige muu sarnase taga on tegelikult lihtlabane teadus ja loogika mitte haldjad ja maagilised eliksiirid.

Aga ega ma sind ei süüdistagi ja saan isegi mingil määral sinust aru. Inimene ja kõik tema ümber toimuv on hirmuäratavalt lihtne ja loogiline. Sellest võibki tuleneda tahtmine tekitada enda ümber oma enda maailm, aga noh - võiks ikka piiridesse jääda, eks?

Kunagi oli laialt levinud arusaam, et vihm on jumalate kingitus inimestele ning pikemate põuaperioodidel palvetati ja tehti jumalatele ohverdusi. Tolleaegsel inimesel lihtsalt puudusid selles valdkonnas teadmised ja seetõttu tunduski kõige loogilisemana see, et jumal on selle kõige taga. Sina aga lihtsalt eirad fakte kuna üks seletus on sinu jaoks huvitavam kui teine.

Edited by sokC, 27 December 2013 - 08:42.

Postitas pildi


#797
Comeon

    Liige

  • liige
  • Posts:176
  • Joined:14 Jun 2008

Tsitaat

Ma ei vaielnud esiteks ja teiseks ma olen ka mõtlev inimene. Naljanina. :D
Kust võtad, et ma infot ei analüüsi? Täiesti lambised argumendid Sul, sorry. :D


Ma arvan tegelikult, et sa ei ole võimeline infot analüüsima, sellepärast sa seda ka ei tee. Kui sul pole põhikoolibioloogia/füüsika teadmisigi... Kuidas sa saad nii mingi vastavaainelise probleemi üle arutleda? Tänapäeval pühendub rühm(u.6) teadlasi 10+ aastat üliväikestele protsessidele inimkehas. ÜHE ainsama hormooni kohta(valitud teadustööd, ravijuhised, toime) inimkehas on kirjutatud 1100 lk kaheköiteline raamat. Vaatan seda igakord imestusega kui mööda käin raamatukogus, sest ta satub täpselt mind huvitava teemaga ühte riiulisse. SokCil on õigus - see hirmutab sind. Sa tahad teada kõike, aga samas sa ei tea mitte midagi. Sa otsid mõttekaaslasi, kes on teinud kõik elu lihtsaks ja loogiliseks, võiks kohe öelda, et lapselikult lihtsaks. Kuna teised inimesed sinu ja su mentorite vaateid ei aksepteeri, oled sa valinud mantraks "ründamise" - Kõik teised on ju lollid, mina olengi see eriline väljavalitu! Sa teed seda ka päris hästi juba. Iga su postitus on vürtsitatud sarnase lausega "uskuge, mis tahate". Kui aga keegi midagi üldiselt vastu ütleb, siis sa hakkad kasutama nö. naiseliku alateadliku mõnitamist ("shh! tean, kallike, et sa pole võimeline lihtsalt seda infot vastu võtma.." , "sa pole veel kogenud kõike seda mida mina olen"). Otseselt sa meid perse ei saada, aga sa tõstad ennast kuntslikult ja ilma mingi tõestuseta pjedestaalile. Mine ausal debatil kellegi juurde ja ütle ilma fakte ümberlükkamata "ma arvan, et sa pole idioot, aga ma olen sitaks targem" ja kõnni minema . Ma arvan, et isegi kõige kõhetum kuju seal tahaks sulle vastu molli anda.
Seletused on lihtlabased, aga väga keerulised. Samas üldse mitte müstilised. Kui sa oled õppinud ära süvitsi mingi teema teaduslikult/põhjendatult/tõestatult, siis on sul õigus vajadusel kahelda ning otsida alternatiivsed seletusi. Lihtne on illusioone luua millegist, mida sa absoluutselt ei tunne.

Edited by Comeon, 27 December 2013 - 09:28.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#798
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Posts:704
  • Joined:21 Jun 2013
  • Sugu:mees
Sinu arvamus ei kõiguta mind üldse õnneks. Mul ei ole sinusuguste tunnustust juba ammu enam vaja, et oma teed käia. Targad õpetajad ja teekaaslased tulevad ise mu juurde ja vastupidi, kes selle valdkonna kõrgemaid teadmisi haldavad ka, erinevalt Sinust. :)

Õpetus põhjusest ja tagajärjest vaimumaailmas:
Spoiler

Natukene häid soovitusi veel uueks aastaks:
Spoiler


Näitleja Russel Brand räägib telesaadetes sarnaseid teemasid nagu mina siin kuulutan, hull vend. :D Vähesed juglevad suu niimoodi lahti teha.


Mailis Hütt natukene kõrgemast minast ja egost:
Spoiler


Bertrand Russeli 10 demokraatia käsku:
Spoiler


Ja paar videot ka veel:


Varem oli vaimne ärkamine luksus, mitte niivõrd vajalik. Seda juhtus vähestega siin ja sealpool. Nüüd toimub seda paljudega ja üha rohkem.
See on vajalik samm meie evolutsiooni arenguks - et enamus saaks teadlikuks ja ärkaks. Vastasel korral on see ohtlik meie maailmale ja kogeksime maailma, mida me praegu uudistes näeme. Tehnika kiire areng võib saada meile suureks ohuks kui me vaimselt ei ärka ja teadvuse nihet ei soorita. Meile on antud see võimalus praegu. Kasutagem seda. Selleks ei pea kõik universaalselt ärkama. Sulle on antud võimalus endasse vaadata ja enda tõelise olemusega ühenduses olla. Ennast aidates ja sissepoole elades aitad Sa ka teisi. Olge tublid! :)

Edited by Hidden-Hand, 27 December 2013 - 14:58.


#799
-Cell-

    Emptiness is Loneliness

  • liige
  • Posts:1,551
  • Joined:16 Nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnuˇˇ/Tartu^^
Lapsega ei ole erilist mõttet vaielda, kui kunagi täiskasvanutte ikka jõuab küll siis mõistus ka paika loksub, mõne puhul muidugi ka siis mitte. Senikauaks edu võluritega ja kollidega.

#800
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Posts:3,044
  • Joined:13 May 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Ma ei tea, kes on see guru, kelle mõjuvälja sa kuulud, aga mul on veidikene kahju teist kõigist. Kõige hullem on see, et ma ei viitsi seda teksti isegi qouteda enam, sest uusi videosid ja tistaate tuleb nagu Vändrast saelaudu. Isegi New Age 10 käsku on ära toodud...
Bend if you must, but never brake!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users