Hüppa postitusele

Change

Fooliummütsid


Sellel teemal on 899 vastust

#821
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Tubli poiss - näed illusioonidest läbi. :D

Päris huvitav:
http://www.telegram....ma#.Ur8G87Q_mO5

Veel lugemist:
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 28 detsember 2013 - 19:41.


#822
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Spoiler

Palun pange see teema kinni juba, mingi viimased 40 lehekülge on siin olnud ainult mingit liiminuusutajate hallukaid...

Muutis Aarne, 30 detsember 2013 - 04:13.


#823
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustAarne, 29 detsember 2013 - 18:01, kirjutas:

Spoiler

Palun pange see teema kinni juba, mingi viimased 40 lehekülge on siin olnud ainult mingit liiminuusutajate hallukaid...

Päris avardunud maailmapilt Sul peaks mainima. Liiminuusutajate hallukad. Haha. :D
Sa oled nagu see Ansip juba, kes tõerääkijaid seemnete sööjateks nimetab.
Kui teema ei meeldi, siis ära käi siin. Mida Sa vahid siin üldse? Vingud päris palju ikka.. Proovi midagi positiivset ka vahelduseks näha.
Võta kogu seda juttu kasvõi naljana. :)

#824
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
jah. kasi minema siit. palun lahkuda

#825
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Minge kirjutage mingi oma blogi, sinna võite toota nii palju paska kui tahate koos oma tõekillukestega, neonet selline kõrgklassi koht kuhu pole sellist häma vaja lihtsalt.

#826
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Mine vaata multikaid edasi, sealt leiad ehk enda jaoks sobivama jutu.
Tõmba müts pähe ja kobi oma urgu tagasi, ussike.
Sa vaevalt, et vahet teed hämal, illusioonil ja tõel.
Sorry, naljakas on möliseda Sinuga, ussike. :D
Eita maagiat, et muutuda vaid segaduses robotiks, kes on eneselegi mõistetamatu..

Muutis Hidden-Hand, 30 detsember 2013 - 13:37.


#827
Hooligan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:246
  • Liitus:21 sept 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Euroopa

Vaata postitustAarne, 30 detsember 2013 - 04:16, kirjutas:

Minge kirjutage mingi oma blogi, sinna võite toota nii palju paska kui tahate koos oma tõekillukestega, neonet selline kõrgklassi koht kuhu pole sellist häma vaja lihtsalt.

Aga nuusuta liimi, tajud ka biiti. Tunned vibratsioone, värvide lõhna ja igast muud kraami ka.

Muutis Hooligan, 30 detsember 2013 - 14:53.


#828
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mine kasva suureks kuradi nõder shamaan.
Alustame siis kõige põhilisemast, mis asi on tõde. Tõde on kokkulepe enamuse poolt. See kuradima saast mida sa siin jaurad on vähemuse arvamus ehk infomüra. Oleks see siis midagi kasulikku millega saaks ennast millekski ette valmistada või äriplaani ajada aga ei. See on mingisugune lollus mis võibolla vastab tõele. Seni kuni sul ei ole mingeid füüsilisi fakte ette näidata vaid mingisugust oma hõimukaaslaste häma tood enda faktiks, ei ole su jutul alust.

Mine ole valgustatud edasi oo kõrgem olend, kingin sulle kuradima pruuni triibu sussi sisse ja siis võid nuusutada kuidas see värv positiivsust sinu poole eritab.

#829
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Ja kohe sõimama jah? :D Ei tubli oled. Jätka samas vaimus kui soovid! Näitab Su enda segadust ja nõrkust ainult.
Tüüpiline ateist, kes vanadest uskumustest lahti ei saa kuidagi ja tõrksaks muutub. Sa ei pea ju lugema ega uskuma - sa ei pea mitte kui midagi tegema, kui sa ei soovi. Ära teisi takista, kui sinu jaoks mõttetu teema on. See on sama umbes, et mulle ei meeldi jäähoki ja siis käin sõimamas neid, kellele meeldib. :D

Sain praegu hea naeru osaliseks :D :
Postitas pildi

Muutis Hidden-Hand, 31 detsember 2013 - 01:20.


#830
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Yeah, su jutus on iva tegelt. Ma jälestan pedesid, ometi ma neid raudlatika peksmas ei käi. Sama on vaimuhaigustega, aga sa avasid mu silmad, ma pean lihtsalt selliseid tegelasi ignoreerima.

#831
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Eh.. Vaata, mida Sa siin korraldad - mitte mingit infot ei jaga, virised ainult. Ja nimetad meid spammeriteks. Kasi minema juba, tõesti. Ja muidugi peaksid Sa neid tegelasi ignoreerima, kes Sulle ei meeldi ja kellega Sa suhelda ei soovi - tubli! (mõtlesin päriselt seda. ära ärrita end ja kuluta oma energiat nende peale, kellega Sa suhelda ei soovi). :)

Vaimuhaigusel ja vaimsel kasvamisel (kundalini energia avanemisel, teadvuse avardumisel) on SUUR vahe, totukene. :D
Sinusugused jumbad takistavad teiste arengut ja panevad nõrgemaid endas kahtlema. Ära tee teistele nii ja ela oma elu.

Muutis Hidden-Hand, 31 detsember 2013 - 13:23.


#832
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
kui aus olla, ei ole mina sinu postitustest ka mingit informatsiooni leidnud. lihtsalt mainid kuidas oma vibratsioone muudad, sätid ja tunnetad.
räägi parem, kuidas sa seda teed. kuidas see protsess toimub, milline see välja näeb? näed silmadega vibratsioone, tunnetad kehaga ja siis võtad vaimuga kinni ning muudad võnkeid?

#833
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Mõnele inimesele võib 1000 sõna öelda ja ta ei korja sealt ühtegi tarkusetera enda jaoks ülesse. Teise inimese maailma saad paari lausega täiendada. :)
Ma siis proovin Sulle ühe asja öelda, mis on teaduslikult tõestatud ja mida ei anna ümber tõestada - inimese mõtted mõjutavad koheselt tema biokeemiat.
Ja inimese sees on biofootonid ehk valgusosakesed ja peptiidid.

See kõik on üsna lihtne ja loogiline kui Sa vähegi lähemalt viitsid uurida ja kaasa mõelda. Te lihtsalt blokeerite selle informatsiooni enda jaoks ära millegipärast.

#834
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 31 detsember 2013 - 17:58, kirjutas:

Mõnele inimesele võib 1000 sõna öelda ja ta ei korja sealt ühtegi tarkusetera enda jaoks ülesse. Teise inimese maailma saad paari lausega täiendada. :)
Ma siis proovin Sulle ühe asja öelda, mis on teaduslikult tõestatud ja mida ei anna ümber tõestada - inimese mõtted mõjutavad koheselt tema biokeemiat.
Ja inimese sees on biofootonid ehk valgusosakesed ja peptiidid.

See kõik on üsna lihtne ja loogiline kui Sa vähegi lähemalt viitsid uurida ja kaasa mõelda. Te lihtsalt blokeerite selle informatsiooni enda jaoks ära millegipärast.


Kas sa üldse tead, mis asjad on biokeemiliselt peptiidid :D ? Kas sa oskad nimetada mõnda inimkeha seisukohalt tähtsamat peptiidi? Mis on enamasti peptiidide ülesanne inimkehas? Kas sa oskad tuua ka teisi ühendeid, mida leidub inimese kehas? Su lause oli muide nii üldine, et samahästi ma võin öelda, et auto mootoris on kolvid. Kõige tähtsam küsimus on, kas sa üldse mõistad algtasemel midagi biokeemiast, füsioloogiast?Sa tõesti ei jäta endast head muljet. Uut infot võetakse omaks kui mõistetakse alustalasid. Sa ei saa isegi aru mida sa loed ...

Biofootonid on ka hetkeliselt vaid mõõdetavad. Samas nende tähendust pole teaduslikult täpsemalt uuritud. On vaid hunnik pseudoteadusliku paska rahanäljas new-age gurude poolt.

Copypaste wikist. Aga viited on head ja olemas ( link [] vahel)

Many claims with no scientific proof have been made for cures and diagnosis using biophotons.[19] An appraisal of "biophoton therapy" by the IOCOB[20] notes that biophoton therapy claims to treat a wide variety of diseases, such as malaria, Lyme disease, multiple sclerosis, schizophrenia, and depression, but that all these claims remain unproven. Dr. F.Popp, a researcher who investigates biophoton emission, concludes that the complexity of cellular chemical reactions in living systems is such that it excludes the possibility to create a machine to selectively heal systems using biophotons, and that "there are always charlatans who believe in these miracles."[20][21]

Quantum medicine[edit]

This claims:
[indent]
"The quantum level possesses the highest level of coherence within the human organism. Sick individuals with weak immune systems or cancer have poor and chaotic coherence with disturbed biophoton cellular communication. Therefore, disease can be seen as the result of disturbances on the cellular level that act to distort the cell's quantum perspective. This causes electrons to become misplaced in protein molecules and metabolic processes become derailed as a result. Once cellular metabolism is compromised the cell becomes isolated from the regulated process of natural growth control."[22][/indent]
A review of the American Academy of Quantum Medicine[19] concludes that many quantum medicine practitioners are not licensed as health care professionals, that quantum medicine uses scientific terminology but is nonsense, and that the practitioners have created "a nonexistent 'energy system' to help peddle products and procedures to their clients."


Kogu sinu preachimismaneer on hästi kokku võetud lausejupiga ".. uses scientific terminology, but is nonsense.. " . See on marunaljakas inimeste jaoks, kes reaalselt asjaga tegelevad. Kas sa tõesti ei mõista, et sa pead natukenegi midagi süviti mõistma. Absoluutselt mitte ükski sinu väide ei ole põhjendatud ega selgitatud. Sa võtad sõna ja ei saa aru mitte kõige vähemalgi määral selle tähendusest. See on hämmastav!

Muutis Comeon, 31 detsember 2013 - 18:53.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#835
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Oi kus hakkas nüüd pommitama. :D
Ise ütlesid ka, et nende tähendust ei ole veel täpsemalt uuritud, aga targutad nii et ...

Ma ei pea kõiki pisidetaile teadma, nagu vasaku ajupoolega mõtlejatele meeldib teha, selleks, et aru saada, et see töötab.
See on sama, et telekas töötab - ma tean, et ta töötab - milleks mulle vaja teada mis seal sees täpsemalt toimub?

Ma rääkisin mõtete mõjust inimese biokeemiale ja peptiite mainisin sellepärast, et neid kasutatakse juba praegu alternatiivmeditsiinis ja nad on väga tõhusad ravijad. Tulevikus levib alternatiivmeditsiin üha rohkem (helide, värvide, reikiga, homoöpaatiaga jne).

Ja biofootoneid mainisin energia ja valguse pärast, mis mediteerimise ja inimese energeetilise kalibreerimisvõre arenedes võimenduvad.

Üks hea pilt, kuidas vee struktuur muutub emotsioonide, helide jms mõjul. Skeptikud ütlevad selle peale, et veekristallid tekivad randomly. Mitte miski ei teki randomly, uks on sealpool. :D Mind on mõõdetud ja hinnatud, kui mul paluti maali, ehete, laua või toidu energiat muuta. Mul õnnestus see kõik omamoodi. Mõelge kui kerge on siis vett veel muuta, kui juba tervet maja saab muuta põhimõtteliselt. Vesi on kõige kergemini mõjutatavam element. Ja palju inimeses vett oligi? :)
Postitas pildi

Muutis Hidden-Hand, 02 jaanuar 2014 - 17:05.


#836
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Lausa vapustav, varsti on maailm täis New-agelasi, kes mööda maad ringi kolavad ning vett reformivad. New-agelased on valdavalt kõige kummalisemad tegelased üldse. Neil praktiliselt puuduvad oma loitsud ja rituaalid, ka tõlgendavad nad pidevalt teisterituaale valesti ning ei halda kogu süsteemi toimimist ära. Tavaliselt räägivad kõrgematest kihtidest, mõistmata, et üldjuhul antakse hoope ka mujale, kui kõrgemale. Paljud neist on taimetoitlased ja seega pole nende seas ka loomhingede käsutajaid. Nad on halvad unenägijad, sest nad on unenägude tõlgendamisest teinud üsna omamoodi nähtuse, mille tõttu nad valdavalt ei satu kunagi ühtegi teise asjaliku maailma. Nende arusaam energiakeha toimimisest ja muutlikusest on praktiliselt kasutu. Ka ei oma nad ida võitluskunstide meistritele omast tugevat keha ja vaimu suhet. Võimekuse skaalal annan hindeks 2/10 ja soovitan soojalt kogu see tegevus pooleli jätta. Turundus on muidugi kõva, sest DNA, jumal, valgus, kõrgem dimensioon ja illuminism on ju läbivaks mõtteks.

Pikemalt ühegi teema juures ma ei peatu, sest meil pole maagiaga seotud foorum. Küll on aga New-Ages igas mõttes täiesti ebaõnnestunud rahausk, mis põhineb valel ja pettusel ning kus pidevalt kasutatakse teaduslikke termineid mida segatakse kokku kõikvõimalike müütide ja uskumustega.
Bend if you must, but never brake!

#837
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Tsitaat

Ma ei pea kõiki pisidetaile teadma, nagu vasaku ajupoolega mõtlejatele meeldib teha, selleks, et aru saada, et see töötab.
See on sama, et telekas töötab - ma tean, et ta töötab - milleks mulle vaja teada mis seal sees täpsemalt toimub?



Vaata, sellepärast sa ei saagi aru:

a) Miks homoöpaatia ei toimi(Vajaminev haridus debunkimiseks :Põhikooli keemia ja loogiline arusaam lahjendamisest).

b)Miks sinu lingitud vee moondamine on põhimõtteliselt vana mehe viis raha lüpsta idiootidelt raamatute näol(Vajaminev haridus debunkimiseks: gümnaasiumi keemia - vesiniksidemete teke, vee tahke faasi ja faaside üleminek ja helilainete mõiste füüsikast). See pole kuidagi seotud mingi tervendamisega ja su kehal on tuimalt öeldes pohhui, missugused kristallid sinna sisse lähevad. Need pildid on tehtud jääst. Kohe kui vesi veeldub, kaotab ta igasuguse korrapära.

c)Mis on energia, mis on selle vormid? ( Vajaminev haridus: Põhikooli füüsika, et saada mõiste ja gümnaasium läbida, et aru saada miks new age konseptsioon energiast on välja mõeldud, et raha teenida ja alternatiivuniversum luua lollide jaoks).

d) Miks kõik sinu peal tehtud energia mõõtmised on kõige otsesemas mõttes sinu petmine (Vajaminev haridus: .....Common sense) .

Sinuga on suht kasutu vaielda, sest sa oled kõige klassikalisemas mõttes loll :D . Sulle ei saa isegi seletada , miks midagi ei toimi, sest sa ei aksepteeri loogikat. Enne kui sa vaeva näed erinevate "edulugude" linkimisega tuletan sulle ka meelde. See et tehti läbi mingi new-age raviprotseduur ja pärast seda olukord paranes, ei tähenda, et need asjad on seotud. Et seostada sündmus X sündmus Yga, peab olema vastatud küsimus KUIDAS? (mida hetkel ühelgi sinu teoorial pole) või näidatud seost statistiliste uuringutega(mida ka hetkel tehtud pole - new-age on platseebo).

Muutis Comeon, 02 jaanuar 2014 - 22:19.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#838
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustComeon, 02 jaanuar 2014 - 22:13, kirjutas:

Tsitaat

Ma ei pea kõiki pisidetaile teadma, nagu vasaku ajupoolega mõtlejatele meeldib teha, selleks, et aru saada, et see töötab.
See on sama, et telekas töötab - ma tean, et ta töötab - milleks mulle vaja teada mis seal sees täpsemalt toimub?



Vaata, sellepärast sa ei saagi aru:

a) Miks homoöpaatia ei toimi(Vajaminev haridus debunkimiseks :Põhikooli keemia ja loogiline arusaam lahjendamisest).

b)Miks sinu lingitud vee moondamine on põhimõtteliselt vana mehe viis raha lüpsta idiootidelt raamatute näol(Vajaminev haridus debunkimiseks: gümnaasiumi keemia - vesiniksidemete teke, vee tahke faasi ja faaside üleminek ja helilainete mõiste füüsikast). See pole kuidagi seotud mingi tervendamisega ja su kehal on tuimalt öeldes pohhui, missugused kristallid sinna sisse lähevad. Need pildid on tehtud jääst. Kohe kui vesi veeldub, kaotab ta igasuguse korrapära.

c)Mis on energia, mis on selle vormid? ( Vajaminev haridus: Põhikooli füüsika, et saada mõiste ja gümnaasium läbida, et aru saada miks new age konseptsioon energiast on välja mõeldud, et raha teenida ja alternatiivuniversum luua lollide jaoks).

d) Miks kõik sinu peal tehtud energia mõõtmised on kõige otsesemas mõttes sinu petmine (Vajaminev haridus: .....Common sense) .

Sinuga on suht kasutu vaielda, sest sa oled kõige klassikalisemas mõttes loll :D . Sulle ei saa isegi seletada , miks midagi ei toimi, sest sa ei aksepteeri loogikat. Enne kui sa vaeva näed erinevate "edulugude" linkimisega tuletan sulle ka meelde. See et tehti läbi mingi new-age raviprotseduur ja pärast seda olukord paranes, ei tähenda, et need asjad on seotud. Et seostada sündmus X sündmus Yga, peab olema vastatud küsimus KUIDAS? (mida hetkel ühelgi sinu teoorial pole) või näidatud seost statistiliste uuringutega(mida ka hetkel tehtud pole - new-age on platseebo).

Yo. Ma ei tea küll kui aktiivne sa Neonetis varem oled öelnud, seega ma pean sulle lihtsalt ära mainima: sa vaidled tüübiga, kes pasundas siin foorumis majandusest ja kuidas teatud organistatsioonid seda juhivad, samas ühiskonnaõpetuse riigieksamil pidi ta spikerdama, IMF'i tähendust. Samamoodi seletas tüüp järjekindlalt kõigile kvantfüüsikast omamata mingitki arusaama traditsioonilisest füüsikast. Kõik tema teadmised pärinevad vastavatest Youtube videotest ja teiste tema-suguste suust. Tegu on silmakirjalikkuse ja rumaluse kehastusega. #420yolo-blazeit-illuminati-thc

Muutis sokC, 02 jaanuar 2014 - 22:35.

Postitas pildi


#839
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Cameon, Sa oled liiga oma põhikooli füüsikas kinni, et mõista neid asju. Ma saan sama Sinu kohta öelda, ainult et vastupidi - Sa ei saa aru, miks homoöpaatia toimib, ilmselgelt. :) Võin Sind veidikene valgustada - suhkrutera sisse viidakse mingi aine vibratsioon. Ongi kõik. See mõjutab inimese organismi energeetiliselt.

Maailmas on tehtud mitmeid massiteadvust mõjutavaid meditatsioone (kas siis abistavaid või takistavaid). Näiteks taheti ühe linna kuritegevust vähendada ja siis hulk inimesi mediteerisid koos selle nimel ja see õnnestus. Neid sündmusi ja tõestusi on väga palju. Esimene nendest (viimasel ajal) on 1987 globaalselt koordineeritud ühismeditatsioon Harmonic Converge.

Kas teil endal ei ole imelik kui keegi toob kasulikku informatsiooni, mis aitab maailmapilti avardada ja klotse omavahel kokku viia, aga selle peale ärritute ja kaitsete vanu arusaamasid? See on umbes sama praegu, et räägitakse teile kvantfüüsikast ja siis mingi vend ütleb: "Ei, seda ei ole olemas, sest ma pole sellest varem kuulnud." vms :D

Vanasti oleks seda inimest hulluks peetud, kes arvuti leiutamisest rääkinud oleks. Praegu loote sama mustri oma mõtetega "Vibratsioonide, käte ja helidega tervendamine ei ole võimalik!" Sorry no, aga ajab naerma lihtsalt. :D

Teile ei saa nii või naa piisavalt tõestusi tuua hetkel, sest te ei oska selle informatsiooniga midagi teha lihtsalt. Head valgustumist!

// Ja eks nagu iga asjaga siin elus - kergem on uskuda kui Sa oled omal nahal kogenud. Ei mõista teid hukka. Keskmine eestlane ongi selline, et töö, söömine, magamine, tabletid, alkohol - tuim tükk, kes salgab kõik enda tõest erineva maha.

// Kunagi oli selle teema asemel 9/11, millest kõik alguse sai. Seal ka kõik vaidlesid minule ja Inksile vastu, et "Ei see ei saanud sisetöö ja lavastatud olla mitte kuidagi.." Nüüd on juba rohkem tõendeid ja enamik teavad, et see oli sisetöö. Täis noobid ikka küll - alati on vaja viriseda enne nii kaua kui enam virisemisvõimalust ei ole. :D

// Veel mõtteainet. Praegu sekkub teadus ka üha enam metafüüsikaga seonduvasse. See on hea nendele juhmadele, kes muidu seda võimatuks peavad. http://www.telegram....el#.UsXsbLQ_mO4 Kõrge ajuaktiivsus surnutega suhtlemise ajal (nendele, kes lugeda ei viitsi).
Ja ühed nano-tabletid, eestlase tehtud, lähevad ka mikroskoobi alla uurimisele, pärast seda kui võlukepiga tema struktuuri muudeti. Näete üha enam oma eluaja jooksul, kuidas teadus hakkab tõestama teile uusi asju, mis laiendavad teie arusaamasid vaimsusest ja esoteerikast, mis kõik meie ümber kogu aeg olemas on olnud.

Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 03 jaanuar 2014 - 01:07.


#840
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
Otsisin telegrammist ühte artiklit, mida feissis üks tuttav jagas. Tegemist oli Aigar Säde intervjuuga kus tüüp rääkis, et estonia uputasid kogemata purjus rootsi allveelaevnikud ja copterline õnnetuse põhjustas vene hävitaja pealt alla visatud metallist kast mis sisaldas keemilisi jäätmeid, et ta ise olevat näinud kuidas kast kopterit tabas :D :D aga krt, ei leidnudki seda artiklit, sest vahepeal seda telegrami lehte browsides sain naerukrambid ja ei suutnud rohkem lugeda seda :D a'la üks tark tegi artikli kuidas Ilves on kloon ja reptiil jne ja kui Obama interneti välja lülitab ja III MS vallandab, siis läheb teiste illuminaatidega maa-alustesse linnadesse elama. Erilised pärlid olid kommentaarid taoliste artiklite all :D
Aga eks ma vist olen loll mats, et nii "kõrget" informatsiooni ja tarkusi omaks võtta ei suuda... kahjuks ei suuda ka selle veebilehe lugejaid enam tõsiselt võtta.

Muutis Obey., 03 jaanuar 2014 - 01:24.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat