Hüppa postitusele

Change

Fooliummütsid


Sellel teemal on 899 vastust

#801
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustSander, 27 detsember 2013 - 14:49, kirjutas:

Ma ei tea, kes on see guru, kelle mõjuvälja sa kuulud, aga mul on veidikene kahju teist kõigist. Kõige hullem on see, et ma ei viitsi seda teksti isegi qouteda enam, sest uusi videosid ja tistaate tuleb nagu Vändrast saelaudu. Isegi New Age 10 käsku on ära toodud...

Seal ei olnud mingeid new-age 10 käskusid esiteks (ma tõin seal mingi 35 soovitust ja need ei ole käsud..) ja teiseks on mul mitmeid õpetajaid, kes üksteist ei tunnegi. Ärge muutuge lambist solvavateks ja õelateks - see küll nüüd mingit kasu teile ei too.
Cell, mismõttes täiskasvanuks? Kas te arvate, et 45-aastased sensitiivid, nägijad ja ravitsejad ei ole ikka veel täiskasvanuteks saanud järelikult? :D
Ärge spammige ka nii palju - las inimesed loevad ja mõtlevad ise. Igaüks näeb seda läbi enda reaalsus-vaatevinkli ja las ta ise vaatab, mis sellest arvab.
Vähesed viitsivad üldse lugeda seda - see on juba pool edu. Tekst jõuab nendeni kelleni peab. Ärge vaevake oma pead tühiste asjadega. Keskendage end iseendale. :)

Postitan nüüd veelkord oma eelnevad postitused, sest te jätsite need oma laimuga eelmisele leheküljele:
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 15:31.


#802
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Muidugi on tegu New Age käskudega. Ainult need on varjatud vormides, sealt kajab vastu kõik see, mida teha üritatakse - massireligioon, tõega manipuleerimine (luuakse igasuguseid kasutuid teooriaid hinge ja valguse kohta). Ja teiseks, ainult gurude alluv levitab sellist teksti. Solvangud on üks osa elust ja hetkel ma ei ole küll midagi pahasti öelnud. Kui sa ennast solvatuna tunned, siis järelikult sinu uhkuseke on haiget saanud. Usu mind, uhkusega pole selles suures maailmas midagi teha, see on sinu nõrk külg ja selle prääniku järgi kogu gurude mäng toimubki. Kui sa oled nii valgustatud nagu sa väidad, siis sa peaksid oskama selliste asjadega toime tulla. Fakt on aga see, et enamik sellised tegelasi ajab taga illusioone ja on kõikide religioonide fundamentaalkivideks. Kui massihüpnoos kokku kukub, siis guru on kõige hea ja paremaga läinud, aluskiht on see, kes järsku avastab, et nende maailm on kunstlikult loodud ja peab kogu pasa ära sööma. Midagi isiklikku mul sinu vastu ei ole, minul ei ole tavaks võtta "hea ja halb" suunitlusi ja teistele valguse teemal loenguid pidada.

Muutis Sander, 27 detsember 2013 - 15:32.

Bend if you must, but never brake!

#803
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
võiks vahelduseks ka tulnukatest, reptiloididest ja illujomidest rääkida. sellest, kuidas illujomid programmeerisid inimesed pimedateks, et olla nende jumalad ja inimesi oma orjadena kasutada. germol on head soodumused ja ta tajub ka asja sügavamalt. aga ei saa süüdistada teisi selles, et nad valgustatud pole ja arvavad, et see on tühi jutt. illujomid ju lõidki meid sellisteks, me olime mõeldud orjadeks kes sittagi ei taju.

#804
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Leidsin paar head mõtet
Spoiler

Tulnukate asjus õnneks juba need inimese ajaloo uurijad (ei mäleta kuidas neid nimetati), satuvad üha rohkem segadusse, avastades uusi leide, et kuidas me saime areneda ja muutuda nii järsku jne. Seal on palju saladusi peidus kindlasti. Mulle meeldib see David Inuaki jutt ikka selle koha pealt väga. Palju paralleele tänapäeva maailmaga (7-aastane poiss räägib Inuaki ja Annunakide ajaloost, tänapäeva ühiskonnast planeet Maal jpm).

Indias on ammustest aegadest tulnukatest teatud juba ju. Siiamaani räägivad lugusid ja see pole mingit moodi imelik või ebareaalne teema nende jaoks juba ammu enam.

Hästi paljud näevad üha rohkem tulnukalaevu. Sellega on nii ka, et nad saavad end nähtamatuks teha meie jaoks ja miks peaksid nad tihedamasse reaalsusesse/dimensiooni tulema (et me neid näha saaks), kui meie saame kõrgemale vibratsioonile ise häälestuda, et neid näha. Vahepeal näitavad nad end meelega ka muidugi. On palju häid tulnukaid, kes hoolitsevad näiteks meie päikese eest, et see Maale ohtlik ei oleks. On tulnukaid, kes aitavad meie planeedil järgmisse dimensiooni saada (et see sujuks hõlbsamini), aitavad inimeste teadvusel avaneda jne. Samamoodi nagu on ka "halbu", kes takistada üritavad. Meie kõrval käib tihe elu. Naljaga pooleks on öeldud, et "huvitav kuidas me kõik siia ära mahume!?" :D

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 16:26.


#805
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 27 detsember 2013 - 16:19, kirjutas:

Hästi paljud näevad üha rohkem tulnukatelaevu. Sellega on nii ka, et nad saavad end nähtamatuks teha meie jaoks ja miks peaksid nad tihedamasse reaalsusesse/dimensiooni tulema (et me neid näha saaks), kui meie saame kõrgemale vibratsioonile ise häälestuda, et neid näha. Vahepeal näitavad nad end meelega ka muidugi.


meie ei saa midagi neid näha. meie vibratsioonid on liiga tühised tänu illojimidele, kes meil selle võime tuksi keerasid. sa võid ülimalt keskenduda ja pingsalt tulnukat vaadata, kes on sinujaoks võtnud mingi teise kuju ja sulle nt. teise inimesena näib. vaatad talle silma ilma pilgutamata, aga ka aint siis nõrgemate võimetega tulnukate korral hakkab sul ilmselt pea valutama ja asi võib muutuda ohtlikuks. võimsamate tulnukatega pole lootustki. tulnukaid on siin viimasel sajandil alati olnud ja tuleb juurde

/kui me tulnukat näeme, siis on see sellepärast, et ta laskis meelega end näidata või siis kogemata juhuslikult sattusid peale. aga mingit vahet pole, keegi nagunii ei usu :D

Muutis the-21-man, 27 detsember 2013 - 16:29.


#806
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 16:27, kirjutas:

Vaata postitustHidden-Hand, 27 detsember 2013 - 16:19, kirjutas:

Hästi paljud näevad üha rohkem tulnukatelaevu. Sellega on nii ka, et nad saavad end nähtamatuks teha meie jaoks ja miks peaksid nad tihedamasse reaalsusesse/dimensiooni tulema (et me neid näha saaks), kui meie saame kõrgemale vibratsioonile ise häälestuda, et neid näha. Vahepeal näitavad nad end meelega ka muidugi.


meie ei saa midagi neid näha. meie vibratsioonid on liiga tühised tänu illojimidele, kes meil selle võime tuksi keerasid. sa võid ülimalt keskenduda ja pingsalt tulnukat vaadata, kes on sinujaoks võtnud mingi teise kuju ja sulle nt. teise inimesena näib. vaatad talle silma ilma pilgutamata, aga ka aint siis nõrgemate võimetega tulnukate korral hakkab sul ilmselt pea valutama ja asi võib muutuda ohtlikuks. võimsamate tulnukatega pole lootustki. tulnukaid on siin viimasel sajandil alati olnud ja tuleb juurde

Sa saad siiski tulnukat tajuda või isegi näha natukene, kui Su vibratsioon on piisavalt kõrgele viidud. Võid teda pooleldi kasvõi näha (mingi energiakogu, hologrammi vms asjana).
Ühe õpetuse kohaselt oli kunagi inimesel 12 DNA heeliksit, mis DNA mutatsioonide käigus kahandati kahele - orjastati ära ja tehti lolliks, nagu sa juba ütlesid.
Tulnukate baasid planeet Maa peal on inimsilmale nähtamatud - inimene saab nendest läbi kõndida lausa. Neid näevad ja tajuvad väga vähesed.

Siin on toodud mõned tulnukaliigid ka, kes inimestega seotud on olnud:
http://www.bibliotec...a_alien_19a.htm

Paljud kanaldavad ja suhtlevad tänapäeval tulnukatega. Kanaldamine on sõnumi vahendamine transi või meditatsiooni käigus. Võtad ühendust ja kanaldad olendi sõnumit. Paljud kirjanikud kirjutavadki teiste olendite teksti näiteks, mis toob kõrgemaid teadmisi inimkonnani läbi inimese. Lihtne ja loogiline tegelt.

Ükskord kui nädalasel reisil käisime, kus erinevaid inimesi külastasime ja neid tervendasime, siis ühel 65-aastasel naisel oli 7-aastat üks heatahtlik tulnukas sees elanud (vabatahtlikult lasi ka), kes muutis ta silmasid (pilku, millega vaatas), tegi teda 20 aastat nooremaks ja elavamaks. Seda mis seal toimus, ei anna sõnadega teile edasi anda kahjuks. Lõpptulemusena, kui olendit välja aeti, siis naha alt mulksus mingi pall (nagu ulmefilmis), ja naise nägu ja energeetika muutus kaootiliselt. Mõnikord tulevad nad selleks inimese kehasse, et läbi inimese kogeda ja näha maailma, et inimrassi tundma õppida.

Väike naljapilt ka :D
Postitas pildi

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 16:49.


#807
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 27 detsember 2013 - 16:30, kirjutas:

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 16:27, kirjutas:

Vaata postitustHidden-Hand, 27 detsember 2013 - 16:19, kirjutas:

Hästi paljud näevad üha rohkem tulnukatelaevu. Sellega on nii ka, et nad saavad end nähtamatuks teha meie jaoks ja miks peaksid nad tihedamasse reaalsusesse/dimensiooni tulema (et me neid näha saaks), kui meie saame kõrgemale vibratsioonile ise häälestuda, et neid näha. Vahepeal näitavad nad end meelega ka muidugi.


meie ei saa midagi neid näha. meie vibratsioonid on liiga tühised tänu illojimidele, kes meil selle võime tuksi keerasid. sa võid ülimalt keskenduda ja pingsalt tulnukat vaadata, kes on sinujaoks võtnud mingi teise kuju ja sulle nt. teise inimesena näib. vaatad talle silma ilma pilgutamata, aga ka aint siis nõrgemate võimetega tulnukate korral hakkab sul ilmselt pea valutama ja asi võib muutuda ohtlikuks. võimsamate tulnukatega pole lootustki. tulnukaid on siin viimasel sajandil alati olnud ja tuleb juurde

Sa saad siiski tulnukat tajuda või isegi näha natukene, kui Su vibratsioon on piisavalt kõrgele viidud. Võid teda pooleldi kasvõi näha (mingi energiakogu, hologrammi vms asjana).
Ühe õpetuse kohaselt oli kunagi inimesel 12 DNA heeliksit, mis DNA mutatsioonide käigus kahandati kahele - orjastati ära ja tehti lolliks, nagu sa juba ütlesid.
Tulnukate baasid planeet Maa peal on inimsilmale nähtamatud - inimene saab nendest läbi kõndida lausa. Neid näevad ja tajuvad väga vähesed.


kahjuks inimese vibratsioone ei anna nii kõrgele viia, et tulnukat näha. tajuda peaks olema võimalik, et selle olevusega on midagi teisiti ja vsjo. olen ise ka käinud tulnukaid otsimas, ehk erinevatele inimestele sügavalt pilgutamata silma vaadanud ja tajuda püüdnud kas tegemist on tulnukaga. aga siis mõistsin, et linnas tulnukad ei liigu niisama inimeste keskel ringi (võivad jääda kaamerasse, seal nad paistavad ikka tulnukana).

#808
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Nojah, ma ei saa täielikult nõustuda Sinuga siinkohal... See on natukene keerulisem ikka. Inimene võib teadlikult teenida teatud tulnukaid ja oma tõelise olemusega mitte kooskõlas olla, ehk siis ära kaaperdatud. Tema hinge asemel on mingi sisalik pmslt. Ansip pidi ka sisalik olema seest näiteks. Ta suudab 40 sekundit ilma silmi pilgutamata olla jne. Sensitiivid tajuvad need sisalikud ära pilgupealt. Aga see ei tähenda, et nad sündisid mingi reptiloidina ja siis kodus kõnnivad mingi dinosauruse kujuga ringi. :D

Muidugi need tõelised olendid, kellest sa vist räägid - nad kindlasti suudavad meid nii ära manipuleerida, et me mõhkugi aru ei saaks, aga erandid oleksid sellegipoolest olemas (ikka leidub kõrge vibratsiooniga inimesi). Kõrge vibratsioon võib olla nii "kurjuse" kui "headuse" poolel, jämedalt öeldes. Siis kõrge kuri näeb kõrgest heast läbi ja vastupidi. Nendel vastanditel on üksteise seltskonnas ebameeldiv olla. Sisalik põgeneb pmslt kui näeb kõrge tõe-vibratsiooniga inimest, kes temast läbi näeb - tal hakkab ebamugav.

Igatahes õppige inimestest läbi nägema. Silmad räägivad palju. Õppige tunnetama läbi oma keha ja teiste energeetikat tähele panema. Ärge laske ennast lollitada ja petta enam. Suhelge ainult heade kavatsustega siiraste inimestega (või kellega iganes teil mugav suhelda on). Kurjust, imelikkust, võltsidust ja muud pahna leidub palju kahjuks. Ärge korjake endasse sitta. :)

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 17:03.


#809
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
ma ei tea, kas vibratsioon on siin õige sõna. tulnukas telepaatilisel teel paneb inimese aju uskuma, et näe mind kui ühte teist inimest ja inimese nõrk aju võtab selle signaali ilma kõhklusteta vastu. üks väga hea nipp, kuidas reptiloidid (kes meil elavad, mitte kõrgemad tulnukad) inimestega suhtlevad, on muutes end atraktiivseks naiseks. nii saavad nad hästi löögile ja koguvad infot inimeste kohta nendega vesteldes. siin pole sellist asja, et kõrgema vibratsiooniga inimene midagi suudab näha. ma kordan, sellist asja pole olemas. sinumõistes kõrge vibratsiooniga inimese vibratsioon on ikkagi väga tühine ja minimaalne, et ta midagigi suudaks korda saata. tulnukad on väga võimsad olendid, kes on ülimalt arenenud ja kui tahavad, võivad kasvõi oma mõttega inimese tappa. luba ma kordan veel üks kord, kõrgema vibratsiooniga inimene on tegelikult tühine plekk aknaklaasil tulnukate mõistes

#810
Raigo.

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:13
  • Liitus:20 juuni 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Minu arust peaks vaatama seda värki, mida Germo seletab kenasti, ikka rohkem teaduslikult vaatevinklist. Et kuidas on võimalik üldse nö ussiauke jne kasutada enda äranägemise järgi ning siis võib tulla häid mõtteid reaalsuse olemuse kohta. Veidi võiks siiski astrofüüsikat/teoreetilist füüsikat vms osata ka, et kuskilt alustada. Liiga palju vaimset ja spirituaalset jama on minu arust.

Mul on ka juhtunud päris palju nö huvitavaid asju viimase aasta kahe vältel. Olen kohtunud inimestega, kes ilmselgelt oskavad telepaatiat mingil tasemel. Olen ise ka paar korda olnud sellises olukorras, et kas see tüüp päriselt ütles seda või ta lihtsalt mõtles seda. On ka nii olnud, et olen istunud sõpradega autos, keegi ei räägi midagi.. Ning siis paar minutit hiljem "üles ärganud" ja mõelnud, et ou, me just rääkisime rämeda pika jutu ju maha, aga me pole midagi rääkinud? Mis toimub.. (See nö "pikk jutt" oli ka väga segane ning eriti ei mäleta sellest midagi, aga võib-olla telepaatia ongi algul veidi "fuzzy").
On olnud ka nii, et minu enda silme ees inimeste näod muutuvad täielikult nö väga algelisele tasemele, natuke oleks nagu ahvi nägu või siis selline väga blurry nägu, veits kahtlane.
Samuti on olnud ka olukordi, kus kas Internetis istudes või mingit filmi vaadates, raamatut lugedes jne kõik jookseb nagu kokku. Iga kommentaar, sõna jne on täpselt õiges kohas, õigel ajal, ning kõik läheb mõtetega kokku.
Siis on minuga veel "mängitud" ka pulli pärast. A'la järsku välgumihkel hüppab kätte kuskilt või siis kaarte mängides trumbi ässa pole mängus olnud (jätan üldjuhul ikka kaardid meelde), kuid siis kaardipakki vaadates on see äss kohe olemas jne.
Olen aru saanud numbritest (olen hea peastarvutaja ja numbritega mõtleja) väga sügaval tasemel. A'la 3-6-12 combo on väga demokraatlik (Universum töötab umbes sarnasel süsteemil, sest näiteks kvarke on 6 (3) erinevat jne. gluonid, bosonid jne ka kõik sobib sellesse süsteemi). 7 ja 13 on algarvud, sellepärast on need arvud seotud "õnnega" või "ebaõnnega", sest algarvud ei sobi süsteemi "kirjutamiseks" eriti. jne jne jne

Igasugust jama on minuga juhtunud :D

Ning Germo, sa oled Jeesuse vibratsioonis nii vähe, sest sa oled mulle nii palju paska teinud (varastanud minu tagant, valetanud jne). Ma soovitan sul seda dmt'd pakkuda mulle ja ma võin su karmavõlga veits vähemaks võtta :D

#811
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
mina ei soovitaks üldse dmt'd teha kui mõtlemine pole korras ja tripiks pole valmis. pärast näed, kuidas tripi ajal mingi ingel või tulnukas sind maailma parandama käsib hakkata ja võtadki seda tõepähe.

#812
Raigo.

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:13
  • Liitus:20 juuni 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 17:35, kirjutas:

mina ei soovitaks üldse dmt'd teha kui mõtlemine pole korras ja tripiks pole valmis. pärast näed, kuidas tripi ajal mingi ingel või tulnukas sind maailma parandama käsib hakkata ja võtadki seda tõepähe.


See oli lihtsalt jutu lõpetuseks, ma ei arvagi, et hakkaks midagi sellist jagama. :D
Ning ma olen juba mõelnud ennast liiga kaugele ning sain oma vitsad ka kätte. Mitu korda. Nii et olen karastunud.

#813
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaigo., 27 detsember 2013 - 17:42, kirjutas:

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 17:35, kirjutas:

mina ei soovitaks üldse dmt'd teha kui mõtlemine pole korras ja tripiks pole valmis. pärast näed, kuidas tripi ajal mingi ingel või tulnukas sind maailma parandama käsib hakkata ja võtadki seda tõepähe.


See oli lihtsalt jutu lõpetuseks, ma ei arvagi, et hakkaks midagi sellist jagama. :D
Ning ma olen juba mõelnud ennast liiga kaugele ning sain oma vitsad ka kätte. Mitu korda. Nii et olen karastunud.


räägi lähemalt. kui kaugele mõtlesid ja mis juhtus :D

#814
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaigo., 27 detsember 2013 - 17:27, kirjutas:

Minu arust peaks vaatama seda värki, mida Germo seletab kenasti, ikka rohkem teaduslikult vaatevinklist. Et kuidas on võimalik üldse nö ussiauke jne kasutada enda äranägemise järgi ning siis võib tulla häid mõtteid reaalsuse olemuse kohta. Veidi võiks siiski astrofüüsikat/teoreetilist füüsikat vms osata ka, et kuskilt alustada. Liiga palju vaimset ja spirituaalset jama on minu arust.

Mul on ka juhtunud päris palju nö huvitavaid asju viimase aasta kahe vältel. Olen kohtunud inimestega, kes ilmselgelt oskavad telepaatiat mingil tasemel. Olen ise ka paar korda olnud sellises olukorras, et kas see tüüp päriselt ütles seda või ta lihtsalt mõtles seda. On ka nii olnud, et olen istunud sõpradega autos, keegi ei räägi midagi.. Ning siis paar minutit hiljem "üles ärganud" ja mõelnud, et ou, me just rääkisime rämeda pika jutu ju maha, aga me pole midagi rääkinud? Mis toimub.. (See nö "pikk jutt" oli ka väga segane ning eriti ei mäleta sellest midagi, aga võib-olla telepaatia ongi algul veidi "fuzzy").
On olnud ka nii, et minu enda silme ees inimeste näod muutuvad täielikult nö väga algelisele tasemele, natuke oleks nagu ahvi nägu või siis selline väga blurry nägu, veits kahtlane.
Samuti on olnud ka olukordi, kus kas Internetis istudes või mingit filmi vaadates, raamatut lugedes jne kõik jookseb nagu kokku. Iga kommentaar, sõna jne on täpselt õiges kohas, õigel ajal, ning kõik läheb mõtetega kokku.
Siis on minuga veel "mängitud" ka pulli pärast. A'la järsku välgumihkel hüppab kätte kuskilt või siis kaarte mängides trumbi ässa pole mängus olnud (jätan üldjuhul ikka kaardid meelde), kuid siis kaardipakki vaadates on see äss kohe olemas jne.
Olen aru saanud numbritest (olen hea peastarvutaja ja numbritega mõtleja) väga sügaval tasemel. A'la 3-6-12 combo on väga demokraatlik (Universum töötab umbes sarnasel süsteemil, sest näiteks kvarke on 6 (3) erinevat jne. gluonid, bosonid jne ka kõik sobib sellesse süsteemi). 7 ja 13 on algarvud, sellepärast on need arvud seotud "õnnega" või "ebaõnnega", sest algarvud ei sobi süsteemi "kirjutamiseks" eriti. jne jne jne

Igasugust jama on minuga juhtunud :D

Ning Germo, sa oled Jeesuse vibratsioonis nii vähe, sest sa oled mulle nii palju paska teinud (varastanud minu tagant, valetanud jne). Ma soovitan sul seda dmt'd pakkuda mulle ja ma võin su karmavõlga veits vähemaks võtta :D

DMT-ga on mul endal kogemused nii, et näed neid mustreid, kanaleid, energiaid jne... Aga ise ju aru ei saa mida need tähendavad ja mida Sa tegelikult nägid - ehk siis kokkuvõttes see ei andnud mulle mitte kui midagi juurde... Õiget ayahuasca teed tahaks juua heatahtliku ja targa šamaani vahendusel. Ja kui ingleid või teisi olendeid nähakse, siis on nad päriselt ka olemas. See on spirit drug põhimõtteliselt mis viib su nagu unne. Tõsiselt ei tasu võtta lihtsalt ja mõtetega sinna kinni jääda. Kui Sa näed paralleelmaailmu siis vaata lihtsalt pealt ja jää iseendaks. Ära tee suurt numbrit. Õige efekti jaoks tuleb tõmmata seda nii kaua kuni enam istukil ei seisa ja silm ei seleta, siis vajud ära rännakule. Ja tuba peaks puhastatud olema kindlasti ja mingi teejuht inimene (kes ebameeldivate olendite eest sind kaitseb ja sind juhib).

Teadus ja vaimsus kasvavad kokku. Õigemini on juba ammu tegelt kokku kasvanud, lihtsalt kõikidele pole see kohale jõudnud. Peaksime jah rohkem holistiliselt seda asja käsitlema siin (looma mingit kõigeteooriat ja seostama asju omavahel). Olen ka ühe osava programmeerijaga natukene numbritest rääkinud. Ütlesin talle 4 numbrit mis pähe tuli ja küsisin, miks ma need numbrid tema arvates ütlesin või mis need tähendavad programmeerimise maailmas. Siis tuli välja, et need on programmeerimise baasnumbrid, kõige tähtsamad. Matrix koosneb näiteks nullidest ja ühtedest - sinna peale luuakse kõik ülejäänud programmid.

Mustas ja valges maagias mõlemas on numbrid ja programmid tähtsad. Mustas maagias küll rohkem vist. Näiteks saab teatud asutustele panna peale sellised võrestikud, kaitsed, programmid või kuidas iganes neid nimetada. Veele, inimestele. Saab massi teadvust piirata ja suunata, kui see kriitilise piiri ületab jne.

Mõned vaimuinimesed räägivad, et kui lähevad rännakule, siis lähevad läbi mingite torude jne seal vaimumaailmas. Need on ka mingit sorti ussiaugud või portaalid järelikult, mille kaudu saab teatud kohtadesse minna otse. Tulnukad kasutavad samamoodi ussiauke ja portaale.

// Aga Raigo, Sina kui tark inimene, proovi ise DMT-d teha. Pidi täitsa teostatav olema koduste vahenditega kui vähegi viitsimist ja püsivust on (mingitest taimedest sünteesida või kuidas see käibki..).

Seda ka, et jeesuse vibratsioonis ei ole üldse hea olla tegelt. Võtad siis palju kannatusi enda kanda ja oled suletud mõnes mõttes. :D
Aga see niisama targutamiseks. Ja vabandust, et Sind kunagi üle lasin natukene. :P Andesta mulle, aga ära unusta. Ära kanna endas viha ja pettumust! :D
Kõike kõige paremat Sulle!

// Ja teile kõigile ütleks seda - kui olete ise kogenud, tajunud ja näinud teatud asju (läbinud vaimse avanemise, mis on vahepeal valuline ja intensiivne protsess, tajunud telepaatiat, näinud energiaid jne), siis on teil kergem uskuda, tunnistada ja edasi areneda ka. Minu jaoks oleks ka kunagi selline tekst vapsje ulme ja ebareaalne tundunud. Lihtsalt kirjutan juba selle pärast, et tulevikus võite te mu tekstidele teise pilguga tagasi mõelda. :) Alati ei olegi kasutegur olevikus äratuntav. Hiljem vaadatakse enda elule teistsuguse pilguga, kui see olevikus tol hetkel tundus.

// Ja Raigo, üks asi veel naljaviluks. Heastan Sulle hea meelega selles elus ära oma väikese vingerpussi ja tasakaalustan karma kui Sa lased - mis me ikka seda järgmistesse eludesse kaasa veame. :D

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 18:22.


#815
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
kas ma sain õigesti aru, et kui ma DMT'd tehes ingleid näen, siis on see tõeline? või mõtlesid sa midagi muud. sellised asjad on tõelised siis, kui ilma hallukaid tekitavate aineteta neid suudad näha tänu oma võimsale mõistusele. seda suudavad võimsad tulnukad, mitte illujomide poolt programmeeritud olevused. olen DMTga reisinud egiptuses ja näinud reptiloidi, aga tegelikult olin ainult oma toas ja reptiloidiks oli mu sõber. tahaks kunagi sõbraliku reptiloidiga kohtuda

#816
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 18:25, kirjutas:

kas ma sain õigesti aru, et kui ma DMT'd tehes ingleid näen, siis on see tõeline? või mõtlesid sa midagi muud. sellised asjad on tõelised siis, kui ilma hallukaid tekitavate aineteta neid suudad näha tänu oma võimsale mõistusele. seda suudavad võimsad tulnukad, mitte illujomide poolt programmeeritud olevused. olen DMTga reisinud egiptuses ja näinud reptiloidi, aga tegelikult olin ainult oma toas ja reptiloidiks oli mu sõber. tahaks kunagi sõbraliku reptiloidiga kohtuda

Ma võin su lohutuseks öelda, et on olemas inimesi, kes näevad vaime, tulnukaid ja teisi olendeid palja silmaga ilma ühtegi ainet tarvitamata. Mul on endal selliseid õpetajaid, kes pole elusees ühtegi narkootilist ainet tarvitanud, aga näevad selgelt (ja ei - nad ei ole vaimuhaiged, nagu osad teist kindlasti arvavad hoobilt) :D.
Selle DMT koha pealt ei saa välistada, et päris olendeid ei näe, aga samas ei saa välistada ka vastupidist.. Parem ikka täiesti kainena näha, selles on Sul õigus.

Mul oli kunagi selline huvitav unenägu, kus istusin reptiloidi ja Bushiga ühes toas ja nad rääkisid mulle, kui lollid inimesed on ja et ma nende poolele tuleksin ja kui ma ei tule, ähvardasid nad mind ajast tagasi saata kuni ma oma meelt muudan. :D See oli päris sürr unenägu. :P

Mida rohkem avaned seda tähendusrikkamaks unenäod ka muutuvad. Mõnikord võivad olendid ühendust võtta.
Unenäos tutvustas mu õpetaja üht sinist head olendit, kes tervendab helidega inimesi jne.
Ükskord tõsteti mind kuskile ma ei tea kuhu unenäos ja siis testiti, mis kujundeid ja värve mu mõtted ja tunded loovad.
Pöörake unenägudele rohkem tähelepanu. hakake neid ülesse kirjutama ja harjutama teadliku unenägemist. Päris huvitav asi on.

Ükskord kui sain teadlikuks, et unes olen (nii on kõige kergem ka algajatel), ja siis hakkasin toas tooliga lendama, leidsin mingi troffeede ruumi, kus oiid pruunides võrestikes kujud, trofeed ja maalid. Siis lendasin aknast välja ja lendasin üle mägede ja merede. Mõnusad kogemused on sellised. Ise juhid ja lendad ringi.. Täiega.. Mõnus. ^^
Lugege mingi pdf fail läbi teemal out of body experiences või astraalrännaku sooritamine, harjutage veits ja saate hakkama.
Unenäod muutuvad palju huvitavamaks ja iga päev mäletad mingit unenägu. Nagu kinos oled. :D

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 18:58.


#817
Raigo.

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:13
  • Liitus:20 juuni 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 17:50, kirjutas:

Vaata postitustRaigo., 27 detsember 2013 - 17:42, kirjutas:

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 17:35, kirjutas:

mina ei soovitaks üldse dmt'd teha kui mõtlemine pole korras ja tripiks pole valmis. pärast näed, kuidas tripi ajal mingi ingel või tulnukas sind maailma parandama käsib hakkata ja võtadki seda tõepähe.


See oli lihtsalt jutu lõpetuseks, ma ei arvagi, et hakkaks midagi sellist jagama. :D
Ning ma olen juba mõelnud ennast liiga kaugele ning sain oma vitsad ka kätte. Mitu korda. Nii et olen karastunud.


räägi lähemalt. kui kaugele mõtlesid ja mis juhtus :D


Väga raske seletada, pole eriti hea kirjamees. :/ Jutt läheks liiga pikaks ja segaseks, ning kui teistega pole nii juhtunud, siis ilmselgelt see tunduks kõik väga suur huinjaa olevat (nagu ka see mu üle-eelmine postitus - kui ikka sinuga ei ole juhtunud midagi sellist, siis ikka ei usuks küll. Ma vähemalt ei usuks.)
Põnevaid ideid on küll, aga jah, liiga ulmeline värk. Samas loogiline (loogilist rada pidi olen mõelnud lihtsalt edasi).

Näiteks:
Kas elu on tekkinud kogemata või meelega?
Kui meelega, siis peaksid olema mingid safekey'd, et lõpuks elusorganismid ei mõtleks ennast Loojaks (a'la suudad peas panna kõik 10^80 vms elementaarosakest õigesti füüsikaseadusi järgides liikuma, siis põhimõtteliselt suudad tulevikku ennustada ning kogu elu muutub suhteliselt mõttetuks). Et sellist asja ei juhtuks, peaks olema mingid barjäärid ees. Ning minu arust on barjääriks Heisenbergi Määramatuse Printsiip.
Selle "loogika" järgi oleks elu tekkinud meelega.
Siis võib edasi mõelda:
Miks me sureme? Miks peaks mõtlema välja sellise sita süsteemi, kus me kaotame oma lähedasi jne?
Sest selle arvutisüsteemi (Universumi) Looja elab igavesti ning ta ei tahaks, et elusorganismid samamoodi kannataksid. Võib-olla ta mõtles ka selle välja, et võiks uuesti sündida kogu aeg, elades nii igavesti, aga mitte kogu seda infot, mis sa elude jooksul saad, endaga kaasas kanda. Aga see on lihtsalt mõte.

Sitaks küsimusi saab esitada niimoodi, ning kui veidigi loogilist mõtlemist on, siis saab küsimustele ka loogilised vastused (enamvähem). Ma olen sitaks rohem samalaadseid küsimusi endale esitanud- Kõige parem on mõelda ulmelistest tehnoloogiatest jne ning KUI peaks mingi elusolend tahtma tulla Maale, siis kuidas oleks kõige loogilisem tal seda teha jne. Väga palju põnevaid küsimusi ja vastuseid saab nii.
Mu vastused on niikuinii valed, aga see pole kõige tähtsam, sest vähemalt mingidki seosed suudan ise leida, ise mõelda. Ja see annab kõik arengule kaasa. Ma tean ka, et ma pole just eriti palju Q&A pannud siia posti, aga ma tõesti ei oska nii hästi kirjutada, et kõik saaksid üheselt hästi aru ning et ma ei jääks lolliks (mida ma olen paratamatult juba teinud nende mõne postituse jooksul :D ).

// See Jeesuse värk oli lihtsalt nali :D Miks peaks Looja tegema süsteemi, kus järsku üks elusolend kannatab kõigi eest, see oleks nii retarded nii paljudel levelitel :D

Muutis Raigo., 27 detsember 2013 - 18:47.


#818
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 27 detsember 2013 - 18:33, kirjutas:

Ma võin su lohutuseks öelda, et on olemas inimesi, kes näevad vaime, tulnukaid ja teisi olendeid palja silmaga ilma ühtegi ainet tarvitamata. Mul on endal selliseid õpetajaid, kes pole elusees ühtegi narkootilist ainet tarvitanud, aga näevad selgelt (ja ei - nad ei ole vaimuhaiged, nagu osad teist kindlasti arvavad hoobilt) :D.
Selle DMT koha pealt ei saa välistada, et päris olendeid ei näe, aga samas ei saa välistada ka vastupidist.. Parem ikka täiesti kainena näha, selles on Sul õigus.


aga germo, kas sa siis ei mõista. kui nad tulnukaid näevad, siis tulnukad tahavadki, et neid nähtaks. vaimude kohta ma ei tea, pole ekspert, aga räägime tulnukatest. ka tulnukas võib ennast vaimuna näidata või suvalise teise olendina. miks muidu mingeid härjapõlvlasi ja lumeinimesi nähakse vahest, need ongi tulnukad tegelikult kes nussivad meie illujomide poolt juba nussitud mõistust.

#819
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustthe-21-man, 27 detsember 2013 - 18:52, kirjutas:

Vaata postitustHidden-Hand, 27 detsember 2013 - 18:33, kirjutas:

Ma võin su lohutuseks öelda, et on olemas inimesi, kes näevad vaime, tulnukaid ja teisi olendeid palja silmaga ilma ühtegi ainet tarvitamata. Mul on endal selliseid õpetajaid, kes pole elusees ühtegi narkootilist ainet tarvitanud, aga näevad selgelt (ja ei - nad ei ole vaimuhaiged, nagu osad teist kindlasti arvavad hoobilt) :D.
Selle DMT koha pealt ei saa välistada, et päris olendeid ei näe, aga samas ei saa välistada ka vastupidist.. Parem ikka täiesti kainena näha, selles on Sul õigus.


aga germo, kas sa siis ei mõista. kui nad tulnukaid näevad, siis tulnukad tahavadki, et neid nähtaks. vaimude kohta ma ei tea, pole ekspert, aga räägime tulnukatest. ka tulnukas võib ennast vaimuna näidata või suvalise teise olendina. miks muidu mingeid härjapõlvlasi ja lumeinimesi nähakse vahest, need ongi tulnukad tegelikult kes nussivad meie illujomide poolt juba nussitud mõistust.

Ei pruugi nii olla - Sina ei tea kindlalt ja mina ka ei tea. :D
Mu üks õpetaja suhtles selle gnoomiga, päkapikuga või kellega iganes. Nad ongi näha nagu võrestikus/hologrammis läbipaistvad olendid.
Igatahes see gnoom palus, kas ta saaks näha maailma läbi inimeste silmade. Siis see isik suhtles telepaatiliselt natukene ja siis otsustas lubada.
Pärast seda hakkas gnoom nutma, kui ta oli maailma läbi inimeste silmade näinud (sest nemad näevad palju ilusamini ja täiuslikumalt, kogu värvide, energiate, olendite jne asjadega).
Siis sai see isik läbi gnoomi silmade vaadata ka maailma.

Igatahes sellest loost ma küll ei ütleks, et see gnoom tulnukas oli - mida ta sellest saanud oleks? Seal oli tunnetada ikka siiraid emotsioone. Reptiilidel ei ole empaatiavõimet ja siirust.
Meie ümber on palju igasuguseid vaimolendeid - haldjaid, dementoreid, deemoneid, ingleid jpm. Ega kõik tulnukad olla ei saa. :)
Aigar Säde ütles mulle üldse, et osad tulnukad on arvutisimulatsioonid (täpselt ei tea, mida see tähendab), aga nii ta ütles.

// Raigo, Sul on kindlalt teatud avanemine toimunud. Muidu Sa ei uuriks, huvituks ja kogeks neid asju, mida Sa uurid ja koged. Kõik info jõuab Sinuni õigel ajal ja õiges koguses. Ära ise takista ega proovi liigselt asjade käiku muuta. Soovitan vaadata mingeid punkte "Signs of Kundalini awakening" vms ja vaata, kas Sul on esinenud sealt mingeid sümptomeid (kindlasti on).
// Haha, tahan ühte asja veel teiega jagada. Sõber tegi LSD-d ja ma olin kõrval, siis rääkisin talle liiga sügavat teksti tema küsimuste peale. Ta oli nii hämmingus ja vapustuses, et hakkas lõpuks nägema kuidas ta kõik vanalinna tänavad, kus me kõndisime, täis oksendas. Suurelt voolas okset mööda tänavaid. :D Tegin endale halba karmat sellega ka tegelt, et talle infovalangu niimoodi pähe valasin.. Samas ta ise küsis ja alustas neid teemasid, ja kuna ta nägi ja tajus teatud asju, siis pidasin mõistlikuks talle seletada natukene.

Muutis Hidden-Hand, 27 detsember 2013 - 19:09.


#820
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
tulnukad seda tahavadki, et lollid inimesed neid mingiteks gnoomideks peaksid. kuna inimesed on nii alamad olendid, siis usuvadki, et mingi gnoom tuli nendega rääkima. õnneks ma olen veidi rohkem valgustatud ja tajun seda asja natuke rohkem. kõik pole see, mis näib, inimese aju on nii kerge manipuleerida





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat