Hüppa postitusele

Change

Seksism

seksism feminism

Sellel teemal on 180 vastust

#1
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Tere.

Räägime seksismist, feminismist, šovenismist. Arvan, et üpriski relevant teema tänapäeval kus naistele on kohati kõik uksed lahti tehtud.

Enda isiklik arvamus teemast: Suhtes peaks olema siiski üks juhtiv pool, aga see suhe ei saa korralikult toimida kui selleks juhtivaks pooleks pole mees, paraku, aga tahavad tänapäeva naised juhtida ja olla 'iseseisvad' mille tulemusena nii kasvatamine kui ka traditsioonid perse lähevad. Hea näide olles selles, et kui tihti me näeme tänapäeval neitsikuid kes ei oska süüa teha, koristada ja üldiselt ei oma ühtegi omadust tugeva pere kasvatamiseks - vaid pigem suudavad kelkida kõrgema hariduse paberi* ja stilisti oskustega.

* - Mis ikka kasutuks osutab kui pärast sarvede maha jooksmist (22a. ) avastatakse, et välimus hakkab rappa jooksma ja tööd ei taha teha/ei saa tööle siis ikkagi (püsi)mehe jahile läheb lootuses 'settle down'ida,

Sidenote: Tänapäeval tundub popp äriplaan olevat laste varajane sigitamine ning siis alimentide collectimine, lapse jätad enda vanemate hoolde ja alimendi rahadega edasi hoorata.

Aga eks proovime sõbralikult väidelda selle üle.
inb4: tagasi kööki fraas on old.

Muutis Väljavalitud, 17 jaanuar 2014 - 23:36.


#2
BasedGod

    Liige

  • liige
  • Postitusi:353
  • Liitus:18 juuni 2013
  • Sugu:mees
Feminism on veits silmakirjalik, või noh osad inimesed, kes seda argumentides kasutavad on. 20. sajandi alguses taotleti võrdõiguslikust, et naised saaksid tööl käia and shit ja hääletada jne, 21. sajandil kasutavad osad inimesed feminismi umbes nii et mehed peavad kõike naise eest tegema.

Dave Chappelle naiste riietumise kohta.
Spoiler

Your mother is so fat, the recursive function computing her mass causes a stack overflow.


#3
normik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 414
  • Liitus:07 nov 2004
  • Sugu:mees
mida rohkem sa sellest räägid, seda rohkem jah see tõesti aktuaalseks muutub
Olgu ratsu hea või halb, kannustad, siis nelja ajad.
Olgu naine hea või halb, ikka vemmalt vajab.

#4
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustVäljavalitud, 17 jaanuar 2014 - 21:36, kirjutas:

Enda isiklik arvamus teemast: Suhes peaks olema siiski üks juhtiv pool, aga see suhe ei saa korralikult toimida kui selleks juhtivaks pooleks pole mees, paraku, aga tahavad tänapäeva naised juhtida ja olla 'iseseisvad' mille tulemusena nii kasvatamine kui ka traditsioonid perse lähevad. Hea näide olles selles, et kui tihti me näeme tänapäeval neitsikuid kes ei oska süüa teha, koristada ja üldiselt ei oma ühtegi omadust tugeva pere kasvatamiseks - vaid pigem suudavad kelkida kõrgema hariduse paberi* ja stilisti oskustega.

Ma ausalt öeldes olen täheldanud hoopis teist äärmust - otsitakse omale mees, kes nende eest hoolitseks. See on aegade algusest olnud nii, et naine valib omale kõige tugevama kaaslase, sest tema saab teda ja lapsi kaitsta ning nende eest hoolt kanda. Tänapäeval väljendub see tugevus rahas. Seega see jutt, et tahetakse iseseisvad olla on ka sageli jura. Tuleb mingi tüüp, kes välgutab mesa võtmeid ja tutt on kohe märg ning laps taga.

Postitas pildi


#5
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Võiks rääkida ka pohhuismist, kuna minu arust on täiesti pohhui, kes on liider, või üldse juhtivam pool. See ei pea üldse olema ette määratud, tuleks jääda iseendaks ja kõik traditsioonid nahhui saata, mis inimloomusele vastu käivad. Iseseisvad ongi need, kes on iseseisvad ja vsjoo, need, kes õpivad rohkem ja vehivad paberiga, cmon, suva ju, elavad nagu tahavad. Kõik need varasemad normid, pole ju mõtet neid järgida kui ei meeldi, maailm areneb ainult edasi, mitte tagasi. Suhtlemine ja sellega seotud probleemid ongi palju aktuaalsemad, kuna alati on võimalus enda kallimaga ühendust hoida, interneti, telefoni või mis iganes vahendiga + veel see,et inimesed elavad kauem ja kõik paisatakse sotsiaalmeediasse.
tra sa oled veel lollim kui mina

#6
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustRaiki, 17 jaanuar 2014 - 22:18, kirjutas:

Võiks rääkida ka pohhuismist, kuna minu arust on täiesti pohhui, kes on liider, või üldse juhtivam pool. See ei pea üldse olema ette määratud, tuleks jääda iseendaks ja kõik traditsioonid nahhui saata, mis inimloomusele vastu käivad. Iseseisvad ongi need, kes on iseseisvad ja vsjoo, need, kes õpivad rohkem ja vehivad paberiga, cmon, suva ju, elavad nagu tahavad. Kõik need varasemad normid, pole ju mõtet neid järgida kui ei meeldi, maailm areneb ainult edasi, mitte tagasi. Suhtlemine ja sellega seotud probleemid ongi palju aktuaalsemad, kuna alati on võimalus enda kallimaga ühendust hoida, interneti, telefoni või mis iganes vahendiga + veel see,et inimesed elavad kauem ja kõik paisatakse sotsiaalmeediasse.

Women hate the equality we gave them


"A woman with an "equal" partner is worse in the eyes of her female friends. She has suffered an indignity, and social disapprobation. You did that to her when you lowered yourself to her level, gave in to her demands, put her emotions before yours, and followed her lead."

Muutis Väljavalitud, 17 jaanuar 2014 - 23:35.


#7
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Ega naine ei peagi ju mingi köögikata olema. Imo see söögitegemisoskus on täiesti pohhui.

#8
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustTanel., 17 jaanuar 2014 - 23:40, kirjutas:

Ega naine ei peagi ju mingi köögikata olema. Imo see söögitegemisoskus on täiesti pohhui.

If a woman cannot or will not cook daily, how will she ever care for children? She can’t. To raise non-fat children you must marry a woman who can and will cook. Alguses mõtlesin isegi, et tegelt pohui - süüa oskan ma isegi teha ja sellise oskuse järgi oleks naljakas kaaslast valida aga sügavamale minnes on see täielik baasoskus pere rajamiseks. + naise eelistus väljas söömas käima > kodus söömise asemel ütleb nii mõndagi neiust(ära hellitatud, laisk, materiaalne, edev).

Muutis Väljavalitud, 18 jaanuar 2014 - 00:12.


#9
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaiki, 17 jaanuar 2014 - 22:18, kirjutas:

Võiks rääkida ka pohhuismist, kuna minu arust on täiesti pohhui, kes on liider, või üldse juhtivam pool. See ei pea üldse olema ette määratud, tuleks jääda iseendaks ja kõik traditsioonid nahhui saata, mis inimloomusele vastu käivad. Iseseisvad ongi need, kes on iseseisvad ja vsjoo, need, kes õpivad rohkem ja vehivad paberiga, cmon, suva ju, elavad nagu tahavad. Kõik need varasemad normid, pole ju mõtet neid järgida kui ei meeldi, maailm areneb ainult edasi, mitte tagasi. Suhtlemine ja sellega seotud probleemid ongi palju aktuaalsemad, kuna alati on võimalus enda kallimaga ühendust hoida, interneti, telefoni või mis iganes vahendiga + veel see,et inimesed elavad kauem ja kõik paisatakse sotsiaalmeediasse.

Sa õppisid Helluga suhtest ikka nii palju. Ma olen õnnelik teie üle noored :D
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#10
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Mv, kuidas te ikka mäletate seda jama. :D

To Väljavalitud: Miks ei võiks olla suhtes nt mees see, kes süüa teeb? Maailma parmad kokad on ju siiski mehed. ;)
tra sa oled veel lollim kui mina

#11
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaiki, 18 jaanuar 2014 - 02:00, kirjutas:

Maailma parmad kokad on ju siiski mehed. ;)

See on seksistlik.
Kamoon simmo.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#12
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Mismõttes, kui meeskokk saab mingi tiitli, siis järelikult ta ongi parim ju, ega ilmaasjata pole enamus restoranides peakokaks mees. Ma oleks võinud öelda, et maailma parim jalgpallur on mees, oleks ka seksistlik tundunud? :D

no trolling pls :)
tra sa oled veel lollim kui mina

#13
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustRaiki, 18 jaanuar 2014 - 02:00, kirjutas:

Mv, kuidas te ikka mäletate seda jama. :D

To Väljavalitud: Miks ei võiks olla suhtes nt mees see, kes süüa teeb? Maailma parmad kokad on ju siiski mehed. ;)

Neonet never forgets.



Aga iseenesest on ju see enesestmõistetav, et mehed paremad kokad on..
Aga kujutad sa nüüd sellist, halli, stereotüüpset stsenaariumit ette kus on 1 mees, 1 naine ja värskelt sündinud laps ja, et mees TÖÖ kõrvalt teeks IGA hommik ja õhtu süüa? Olgem ausad, meil on kombeks pärast tööpäeva pahuralt diivanile kotte sügama minna ja ootame, et keegi meile söögi serveeriks. Ma usun, et mees võiks ju teoreetiliselt peres koka rollis olla, aga ma pole veel kedagi nii agarat näinud ;)

#14
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustVäljavalitud, 18 jaanuar 2014 - 00:11, kirjutas:

Vaata postitustTanel., 17 jaanuar 2014 - 23:40, kirjutas:

Ega naine ei peagi ju mingi köögikata olema. Imo see söögitegemisoskus on täiesti pohhui.

If a woman cannot or will not cook daily, how will she ever care for children? She can’t. To raise non-fat children you must marry a woman who can and will cook. Alguses mõtlesin isegi, et tegelt pohui - süüa oskan ma isegi teha ja sellise oskuse järgi oleks naljakas kaaslast valida aga sügavamale minnes on see täielik baasoskus pere rajamiseks. + naise eelistus väljas söömas käima > kodus söömise asemel ütleb nii mõndagi neiust(ära hellitatud, laisk, materiaalne, edev).


No ilmselgelt pole enne 30 eluaastat plaanis titte teha.

#15
frantic

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:26 veebr 2008
  • Sugu:ei ütle
Kui te räägite soolise võrdõiguslikkuse puhul mingitest suhteprobleemidest, siis on see arutelu siin küll vägagi küündimatu.

#16
Rolleh

    bad

  • liige
  • Postitusi:4 041
  • Liitus:24 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
redpill leidis oma tee neonetti - maailm muutus just halvemaks kohaks

#17
BasedGod

    Liige

  • liige
  • Postitusi:353
  • Liitus:18 juuni 2013
  • Sugu:mees

Your mother is so fat, the recursive function computing her mass causes a stack overflow.


#18
NikitaBanana

    Liige

  • liige
  • Postitusi:505
  • Liitus:27 nov 2013
  • Sugu:naine
Arvan, et m6ned naised on veidi hulluks l2inud oma feminismi jutuga. Ei teata nagu, mida peale hakata oma uue "v6imuga" ja r22gitakse seet6ttu iseendale vastu. R22givad kuidas tahame olla v6rdsed partnerid mehega ja saada v6rdselt palka jne. AGA PALUN. Sel juhul lihtsalt 2rge lootke meestelt dzentelmenlikku k2itumist (uste avamised nt) ja special hellust, vahel ehk lilli saada, kui te nii v2ga v6rdsed olla tahate. Aga ei, selleta naised elada ka ei taha. Niisiis, naised ise ka ei tea, mida tahavad.

Mina ise olen vanakooli tsikk. T2ieliku v6rdsuse poolt pole, sest seda niikuinii ei juhtu kunagi 100%. Mehed on juba puht fyysiliselt meist tugevamad ja meie kaitsjad ja naised on emainstinktiga, kodu hoidjad ja mehe 6igele teele suunajad. (See ei t2henda, et mu kunagine mees ei tohi syya teha vms (See tegelikult v2ga teretulnud).. nii asjale l2henemiseks peab maailma ikka v2ga must-valgelt n2gema. Kooselus on t2htis, et inimesed sobiksid misiganes viisil kokku. Inimesed erinevad k6ik ja kyll k6igil kujunevad v2lja tavad, mis neile sobivad)

Liiga palju 2rge selle yle pead puurige, mehed. Naised ongi imeloomad, kellest ma ise ka aru ei saa, kuigi nagu peaks? :D
Ei saa naistega, ei saa naisteta ;D

#19
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

Vaata postitustNikitaBanana, 25 jaanuar 2014 - 10:42, kirjutas:

Arvan, et m6ned naised on veidi hulluks l2inud oma feminismi jutuga. Ei teata nagu, mida peale hakata oma uue "v6imuga" ja r22gitakse seet6ttu iseendale vastu. R22givad kuidas tahame olla v6rdsed partnerid mehega ja saada v6rdselt palka jne. AGA PALUN. Sel juhul lihtsalt 2rge lootke meestelt dzentelmenlikku k2itumist (uste avamised nt) ja special hellust, vahel ehk lilli saada, kui te nii v2ga v6rdsed olla tahate. Aga ei, selleta naised elada ka ei taha. Niisiis, naised ise ka ei tea, mida tahavad.

Mina ise olen vanakooli tsikk. T2ieliku v6rdsuse poolt pole, sest seda niikuinii ei juhtu kunagi 100%. Mehed on juba puht fyysiliselt meist tugevamad ja meie kaitsjad ja naised on emainstinktiga, kodu hoidjad ja mehe 6igele teele suunajad. (See ei t2henda, et mu kunagine mees ei tohi syya teha vms (See tegelikult v2ga teretulnud).. nii asjale l2henemiseks peab maailma ikka v2ga must-valgelt n2gema. Kooselus on t2htis, et inimesed sobiksid misiganes viisil kokku. Inimesed erinevad k6ik ja kyll k6igil kujunevad v2lja tavad, mis neile sobivad)

Liiga palju 2rge selle yle pead puurige, mehed. Naised ongi imeloomad, kellest ma ise ka aru ei saa, kuigi nagu peaks? :D
Ei saa naistega, ei saa naisteta ;D

Täiesti 100% nõus selle postitusega, lugedes mõtlesin, et lisan siia midagi ja siis ütlesid järjest kõik mu järgnevad mõtted ka ära.

USA-s on mõned feministid ikka väga segaseks läinud selle teemaga, ükspäev just sattusin lugema ühte feministi blogi, kus teemaks oli siis see, et seks on ALATI naiste vägistamine meeste poolt ning et peenis ei ole niisama mõeldud tuppe minema, sellepärast on ka naistel esimene kord kebotades valus kuna see pole loomulik nagu täielik WTF. Postituse all oli ka hunnik kommentaare, et õige mõtlemine jne no mida fakki.

Muutis Mark., 25 jaanuar 2014 - 10:52.


#20
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustNikitaBanana, 25 jaanuar 2014 - 10:42, kirjutas:

Arvan, et m6ned naised on veidi hulluks l2inud oma feminismi jutuga. Ei teata nagu, mida peale hakata oma uue "v6imuga" ja r22gitakse seet6ttu iseendale vastu. R22givad kuidas tahame olla v6rdsed partnerid mehega ja saada v6rdselt palka jne. AGA PALUN. Sel juhul lihtsalt 2rge lootke meestelt dzentelmenlikku k2itumist (uste avamised nt) ja special hellust, vahel ehk lilli saada, kui te nii v2ga v6rdsed olla tahate. Aga ei, selleta naised elada ka ei taha. Niisiis, naised ise ka ei tea, mida tahavad.

Mina ise olen vanakooli tsikk. T2ieliku v6rdsuse poolt pole, sest seda niikuinii ei juhtu kunagi 100%. Mehed on juba puht fyysiliselt meist tugevamad ja meie kaitsjad ja naised on emainstinktiga, kodu hoidjad ja mehe 6igele teele suunajad. (See ei t2henda, et mu kunagine mees ei tohi syya teha vms (See tegelikult v2ga teretulnud).. nii asjale l2henemiseks peab maailma ikka v2ga must-valgelt n2gema. Kooselus on t2htis, et inimesed sobiksid misiganes viisil kokku. Inimesed erinevad k6ik ja kyll k6igil kujunevad v2lja tavad, mis neile sobivad)

Liiga palju 2rge selle yle pead puurige, mehed. Naised ongi imeloomad, kellest ma ise ka aru ei saa, kuigi nagu peaks? :D
Ei saa naistega, ei saa naisteta ;D

Väga hea vastus.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat