Hüppa postitusele

Change

Seksism

seksism feminism

  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 180 vastust

#161
cerol

    Liige

  • liige
  • Postitusi:336
  • Liitus:29 sept 2010
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:rakvere
kultuuride vahe on ikka metsik, eestis ikka sellist tegevust ei näe
võibolla peakski proovima :D

#162
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Ise olen korra sellist asja Eestis pealt näinud. Kaks sibulat, mitte venelast, jõid trepil alkoholi ja umbes kümme meetrit eemal liikus üks kena naine. Nad mõlemad hõikasid talle midagi ja hakkasid omavahel uhkusest itsitama. See naine tundis end üsna ebamugavalt. Ma küll aru ei saanud, mida nad ütlesid, et aga kehakeel ja hääletoon reetsid stiili.
Niisama normaalseid komplimentide jagamisi olen ka mõned korrad tähele pannud, aga need olid sellised, kus mõlemad osapooled tundsid end hästi.

#163
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustMarvolo, 31 oktoober 2014 - 23:51, kirjutas:

Ise olen korra sellist asja Eestis pealt näinud. Kaks sibulat, mitte venelast, jõid trepil alkoholi ja umbes kümme meetrit eemal liikus üks kena naine. Nad mõlemad hõikasid talle midagi ja hakkasid omavahel uhkusest itsitama. See naine tundis end üsna ebamugavalt. Ma küll aru ei saanud, mida nad ütlesid, et aga kehakeel ja hääletoon reetsid stiili.
Niisama normaalseid komplimentide jagamisi olen ka mõned korrad tähele pannud, aga need olid sellised, kus mõlemad osapooled tundsid end hästi.

njh isegi tartus vahel tahaks midagi ilusat öelda, kui see nii-lühikesed-püksid-et-kannikad-ripuvad-väljas periood saabub jälle.
aga see probleem on nagu, et tartu nii väike, et kohe pannakse "märgatudTartus" kommuuni ja mingi nokamütsi põhjal juba avastatud ning võimatu tinderis naisi edasi leida.
NY's selles suhtes kergem, tõenäosus, et sa seda perset uuesti kohtad, on olematu. seega miks mitte kõik endast välja lasta.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#164
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMarvolo, 31 oktoober 2014 - 23:51, kirjutas:

Ise olen korra sellist asja Eestis pealt näinud. Kaks sibulat, mitte venelast, jõid trepil alkoholi ja umbes kümme meetrit eemal liikus üks kena naine. Nad mõlemad hõikasid talle midagi ja hakkasid omavahel uhkusest itsitama. See naine tundis end üsna ebamugavalt. Ma küll aru ei saanud, mida nad ütlesid, et aga kehakeel ja hääletoon reetsid stiili.
Niisama normaalseid komplimentide jagamisi olen ka mõned korrad tähele pannud, aga need olid sellised, kus mõlemad osapooled tundsid end hästi.

Seetõttu ongi kõige parem käia klapid peas ringi. Muusika piisavalt valjult, et ei kuuleks neid "komplimente" meestelt, kes arvavad, et nad ilgelt lahedad naistemehed.

#165
Hakintasshi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 626
  • Liitus:08 juuni 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustCursedSpirit, 08 november 2014 - 03:32, kirjutas:

Vaata postitustMarvolo, 31 oktoober 2014 - 23:51, kirjutas:

Ise olen korra sellist asja Eestis pealt näinud. Kaks sibulat, mitte venelast, jõid trepil alkoholi ja umbes kümme meetrit eemal liikus üks kena naine. Nad mõlemad hõikasid talle midagi ja hakkasid omavahel uhkusest itsitama. See naine tundis end üsna ebamugavalt. Ma küll aru ei saanud, mida nad ütlesid, et aga kehakeel ja hääletoon reetsid stiili.
Niisama normaalseid komplimentide jagamisi olen ka mõned korrad tähele pannud, aga need olid sellised, kus mõlemad osapooled tundsid end hästi.

Seetõttu ongi kõige parem käia klapid peas ringi. Muusika piisavalt valjult, et ei kuuleks neid "komplimente" meestelt, kes arvavad, et nad ilgelt lahedad naistemehed.

Mulle milegipärast ei meeldi 2 klappi peas käia kuskil linnas vms, käin alati ühega, et vajadusel midagi kuuleks. Enda kiiks, on vaja, et ma oleksin ikkagi võimeline kuulma :D

#166
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Nüüd on mehe kord kõndida mööda New Yorki. https://www.youtube....h?v=InUeOWlgebM

#167
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Üsna humoorikas ja mitte kõige korrektsem video. Näitab naiste võrdset kohtlemist. https://www.youtube....h?v=F_PTxpIjGXE

#168
kassai

    хулиган

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:21 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn
eestis ei saa selliseid asju proovida, sest oled automaatselt creep või perv. kuigi vabalaajal kodus feissbuukis need samad pliksid jagavad ohtralt pilte stiilis "WHERE IS CHIVALRY????". ise viisakusest avan uksi ja mölle ja "aitäh" või kasvõi sõbralikku noogutust pole ma siiani kohanud.. ja teate miks? sest tol hetkel mõtlevad need luuad, et "oooi, ma nii ilus instagrammi queen, et kõik peasantid peavadki avama, ometi mul ju fake burberry sall, tra ma nii kuum".
võib öelda, et irw sa mingi fedooraga krdi beeta, ma vaidleksin vastu. käin riides paremini kui enamus kaaskodanikke, enesekindlusega probleeme pole ja naistega üldiselt samuti, lihsalt see on see putsis interneti community täistolvan malakaid just nende samade sallikaltsudega.

olen palju reisinud ja saan kindlalt öelda, et siiani pea igas riigis on naised olnud palju sõbralikumad või nohh.. ei ole nii, et kõigepealt tuleb mu-omal-arvamusel-enda-ülespumbatud-ego vaid siirus ja viisakus.
naised kardavad olla just viisakad ja tolereerivad, sest ega nad mingid lohakad pole ju. kuigi igalühel juba läbisõit vähemalt 40 munni ja enesehinnang baseeritud instagrammi laikidel, samuti snapchatis ca 100 pilti oma paljast ihust erinevatele varrastele saadetud on.

aint no mad, lihtsalt minu arvamus
/samuti ei väida, et kõik naised sellised, lihtsalt väga tugev enamus tallinna kesk/vanalinnas liikuivaid naisi.

Muutis kassai, 29 detsember 2014 - 10:22.

ära südamesse võta sõbrake

#169
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustkassai, 29 detsember 2014 - 09:59, kirjutas:

eestis ei saa selliseid asju proovida, sest oled automaatselt creep või perv. kuigi vabalaajal kodus feissbuukis need samad pliksid jagavad ohtralt pilte stiilis "WHERE IS CHIVALRY????". ise viisakusest avan uksi ja mölle ja "aitäh" või kasvõi sõbralikku noogutust pole ma siiani kohanud.. ja teate miks? sest tol hetkel mõtlevad need luuad, et "oooi, ma nii ilus instagrammi queen, et kõik peasantid peavadki avama, ometi mul ju fake burberry sall, tra ma nii kuum".
võib öelda, et irw sa mingi fedooraga krdi beeta, ma vaidleksin vastu. käin riides paremini kui enamus kaaskodanikke, enesekindlusega probleeme pole ja naistega üldiselt samuti, lihsalt see on see putsis interneti community täistolvan malakaid just nende samade sallikaltsudega.

olen palju reisinud ja saan kindlalt öelda, et siiani pea igas riigis on naised olnud palju sõbralikumad või nohh.. ei ole nii, et kõigepealt tuleb mu-omal-arvamusel-enda-ülespumbatud-ego vaid siirus ja viisakus.
naised kardavad olla just viisakad ja tolereerivad, sest ega nad mingid lohakad pole ju. kuigi igalühel juba läbisõit vähemalt 40 munni ja enesehinnang baseeritud instagrammi laikidel, samuti snapchatis ca 100 pilti oma paljast ihust erinevatele varrastele saadetud on.

aint no mad, lihtsalt minu arvamus
/samuti ei väida, et kõik naised sellised, lihtsalt väga tugev enamus tallinna keks/vanalinnas liikuivaid naisi.

See on suures osas meeste enda viga. Tänapäeval saab iga kaltsakas facebookis/instagramis/tinderis nii palju tähelepanu, et ego tõuseb lakke. Seega probleem on pigem nendes janustes kutides, kes nende eitede peale ilastavad ja tähelepanu jagavad ilma, et midagi vastu saaks

Postitas pildi


#170
kassai

    хулиган

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:21 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn
Spoiler


olen sinuga täiesti nõus. sama kehtib ka siin foorumis, kohe kui mõni neiu endast foto postitab jookseb 30 venda seda pilti laikima lootuses, et äkki nüüd neid pannakse tähele.
kuid reeglina neid tähele ei panda ja siis peab juba oma mugavustsoonist välja ronima ja nupu toksimise asemel midagi reaalselt ka tegema.

oman oma sõpruskonnas paraku väga palju selliseid lolle kaltsakaid eitesid, kelle vitu avamiseks tuuakse klubis lauda üks pudel domi või moeti ja pärast minnakse tallinkiga koju nahistama. see ongi eesti top tier.
ja nii ta tulebki, et need ülejäänud "normaalsed" tüdrukud ei oskagi kuidagi kohta leida endale.

/läks veidi kõrvale teemast

Muutis kassai, 29 detsember 2014 - 10:33.

ära südamesse võta sõbrake

#171
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
Tõsine probleem



#172
BasedGod

    Liige

  • liige
  • Postitusi:353
  • Liitus:18 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustmaik pls, 07 jaanuar 2015 - 16:05, kirjutas:

Tõsine probleem



See on sama tõsine probleem, kui see
https://www.youtube....h?v=Hvzw7MOFhQo


//EDIT: Sinu saadetud video on täpselt selline, mille Onion News kokku klopsiks :D

Muutis BasedGod, 08 jaanuar 2015 - 04:03.

Your mother is so fat, the recursive function computing her mass causes a stack overflow.


#173
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
Postitas pildi

#174
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Mulle meeldib kuhu see teema liigub :D

Postitas pildi


#175
latvian

    kohtle vennast nagu ennast

  • liige
  • Postitusi:1 068
  • Liitus:13 mai 2012
  • Sugu:mees
https://embed.thegua...ma-holten-video

http://www.addicting...hey-are-images/

Vahest on ikka hea meel, et elan Eestis, riigis, kus feminism pole veel domineerivaks ideoloogiaks muutunud.
While there is a lower class, I am in it, and while there is a criminal element, I am of it, and while there is a soul in prison, I am not free. - Eugene V. Debs

#176
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 950
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
seda esimest videot on juba mu tutvusringkond fakebookis jaganud 2 nädalat,arvan,et see on fake ja eit tahab tähelepanu lihtsalt,näiteks see peegli juures tehtud pilt,sõbranna ise pildistab teda ju oleks mingi mees teinud siis veel usuks
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#177
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustlatvian, 03 veebruar 2015 - 18:15, kirjutas:

https://embed.thegua...ma-holten-video

http://www.addicting...hey-are-images/

Vahest on ikka hea meel, et elan Eestis, riigis, kus feminism pole veel domineerivaks ideoloogiaks muutunud.

Eeeh. See esimene eit on lihtsalt ajuvaba hoor. Seal pole midagi kommenteerida. Aga see #likeagirl teema... Need "solvangud" stiilis "Sa lööd nagu tüdruk" või sa "jooksed nagu tüdruk" on suunatud alati meestele, kuna naised on füüsiliselt nõrgemad. Aga ilmselgelt peame me ignoreerima soovahelisi füsioloogilisi erinevusi... Seda silmas pidades, ütle tänaval mõnele naisele, et ta kõnnib NAGU MEES. Vaata tema reaktsiooni.

Muutis sokC, 03 veebruar 2015 - 18:26.

Postitas pildi


#178
Kristjan.

    I´m not a racist, I hate everyone equally

  • liige
  • Postitusi:795
  • Liitus:05 sept 2009
  • Sugu:mees
Vahel kui mul liiga hea tuju on siis ma vaatan Anita Sarkeesiani videosid ning see toob pilvedest alla.

#179
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 03 veebruar 2015 - 18:25, kirjutas:

Eeeh. See esimene eit on lihtsalt ajuvaba hoor. Seal pole midagi kommenteerida. Aga see #likeagirl teema... Need "solvangud" stiilis "Sa lööd nagu tüdruk" või sa "jooksed nagu tüdruk" on suunatud alati meestele, kuna naised on füüsiliselt nõrgemad. Aga ilmselgelt peame me ignoreerima soovahelisi füsioloogilisi erinevusi... Seda silmas pidades, ütle tänaval mõnele naisele, et ta kõnnib NAGU MEES. Vaata tema reaktsiooni.

ma ei tea rsk. see on selline kahe otsaga vorst. nt kui ma ise dick pici saadan mingile sõbrannale ja kui nüüd mingi häkker (nt see tüüp kelle nimi 4chan on) tuleb ja topib pildi minu noksist kuskile... hea tunne tõenäoliselt ei ole.
samas, kas selles hirmus jätan saatmata dick pici kõigile ja jätan kasutamata tänapäeva tehnoloogia võimalused? ei usu.
seega kas see oleks mingis mõttes minu süü, kui need asjad lekivad kuskile neti avarustesse? ma ei tea.
selles suhtes on neiul õigus. meessoost kuulsustest pole küll lekkinud nokupilte. miks? kaua peab ootama.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#180
kassai

    хулиган

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:21 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn
kle lslt naishäkkerid liiga noobid ja ei suuda nokse deliverida
ära südamesse võta sõbrake





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat