Hüppa postitusele

Change

Kas inimene on Kuul käinud?


Sellel teemal on 613 vastust

#61
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ise usun et on käidud küll , lihtsalt iga asjaga tekib mingi conspiracy...ega NASA siis kõike kah ei ütle :o

Muutis ksenoon, 16 november 2007 - 21:13.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#62
Froggy

    superhuman.

  • liige
  • Postitusi:1 371
  • Liitus:16 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mina arvan,et ei käinud! Vaatasin mõningaid videosid jne...Aga ei hakka vaidlema ka...eks see ole näha,kui näiteks japsid sinna midagi saadavad vms.
Miks selle üle üldse siis nii palju lärmi lüüa? Ju seal midagi kahtlast ikka on...

Muutis Froggy, 16 november 2007 - 22:01.


#63
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees

BRC, 16 nov 2007, 00:27, kirjutas:

Äkki panid prozektorid tööle?

Nagu enzzz väitis ,siis reisid kosmoses on veel liiga kulukad ,et iga nädal Kuule trippida

Vaata postitust






Issand jumal.
Koguaeg lendab ameerikast mingite ahvide kari kosmossesse.

Ja see on kulukas?
Ameerika on rikkas krt küll

#64
Heinz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 428
  • Liitus:02 veebr 2005
  • Sugu:mees

mattiasmadis, 16 nov 2007, 22:02, kirjutas:

Issand jumal.
Koguaeg lendab ameerikast mingite ahvide kari kosmossesse.

Ja see on kulukas?
Ameerika on rikkas krt küll

Vaata postitust



Võu parem ära mõtle sellele ega avalda arvamust, mõne aasta pärast ehk.

#65
Andree

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 662
  • Liitus:27 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Mis te selle kuuga jagelete, lähme parem Marsile :D

#66
Muwo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 504
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ise ei usu, et kuul on käidud..
a öelge, kuidas neil aastal 1969 raha jätkus ja nüüd 30 aastat pole enam siis raha olnud kuul käimiseks?
suht kahtlane ju, kui seal oleks juba käidud, siis oleks viimase 30 aasta jooksul vähemalt mõnikord käidud kuul..

#67
raux44

    Liige

  • liige
  • Postitusi:601
  • Liitus:13 okt 2004
  • Sugu:mees
Kuul on käidud, probleem oli aga selles, et kas Apollo 13 kuul käimine oli lavastatud, või originaalne. Hiljem on pandud jah neid aparaate ja peegleid (saadi teada valguse kiirus) jne.
juser põusted imidž

#68
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
OMG, See, et USAl raha on ei tähenda, et nad seda raiskama peaksid (mida nad küll kohati teevad), aga mis hea pärast nad peaksid raiskama enda olemasoleva raha juba tehtud kuukäigu peale ning äkki te siis ka ei usuks, et nad sinna läksid, mis siis, et kõik satelliidid ja mis iganes on seda jäädvustanud??? Äkki on seegi kõik vandenõuteooria? Kui nad tahaksid siis nad võiksid vabalt seda korrata, aga mingit motiivi pole ju. Pealegi, kusjuures kuulkäigu tõestuseks võib veel võtta kõik need amatöörteadlased/uurijad vm kes jälgisid sea kosmoselaeva minemas sinna kuule. Pluss jah, siis veel see jubin, millega on võimalik kuu kaugust määrata. Ausalt, te olete vaadanud ainult mingeid dokumentaale, mis on üritanud tõestada, et kuul pole käidud, kusjuures nendes dokumentaalides on olnud mitmeid teaduslike ja füüsikalisi eksimusi ning toodud väga jaburaid väiteid...

Miks Trane, oleks neil vaja veel kuul käia... Okei ma üritan mõne näite tuua. Ütleme, et sul on soov kusagile egiptusesse minna vm. Egiptuse reis läheks sulle maksma 10 000.-, käid korra ära, vaatad kõik vaatamisväärsused jm sellise ära ja saad kõik vajalikud teadmised.
paari aasta pärast on sul raha nii umbes 40 000.- ... Siis kas sa kulutaksid selle, et minna Egiptusesse? Või siis ehk kulutaksid selle millegi otstarbekama peale? Pigem reisida ju mujale, kuna Egiptuses kõik kohad ja vaatamisväärsused nähtud..

Muutis enzzz, 16 november 2007 - 22:36.


#69
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine

Ruutu.^, 16 nov 2007, 21:10, kirjutas:

lipp lehvis kui tehti pilt ,aga kuul pole tuult ju  ;)

Vaata postitust



Omfg, loe see teema läbi enne kui ütled midagi tarka enda arust.

Ja teistele, kuu ei ole selline koht kus iga päev oleks lahe kosmesüstikuga käia..!

#70
Külaline_-SpeedBoy-_*

  • külalised
  • Liitus:--
Kui järgmine trip kuule tuleb olen ma 25 :D Kuu mulle enam huvi ei paku. Pigem see uus maailm, kus elumärke nähtud. Millagi oli ETV-lt HotDok, seal oli ka mingi kuust juttu.

#71
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 450
  • Liitus:18 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!

-SpeedBoy-, 17 nov 2007, 11:58, kirjutas:

Kui järgmine trip kuule tuleb olen ma 25 :D Kuu mulle enam huvi ei paku. Pigem see uus maailm, kus elumärke nähtud. Millagi oli ETV-lt HotDok, seal oli ka mingi kuust juttu.

Vaata postitust




Kuskil universumis pole elumärke nähtud :D
Postitas pildi

#72
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
Ei, aga mis teema sellega oli, et need pildid, mis kuul tehtud oli, miks neil taustal mitte ühtegi tähte ei paistnud ?
jou

#73
Heinz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 428
  • Liitus:02 veebr 2005
  • Sugu:mees
Selge, peaks saatma mehed kuule jälle, riskima nende eludega ja raiskama palju raha. Et saavutada mida? Ehk siis vandeteoreetikud ja mingi rahvas Neonetist jäävad uskuma?

#74
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kuult võeti mingid kastsed kah ,seda ma arvan ei saa feikida...
Postitas pildi
vorsprung durch technik

#75
Mesilane

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:5 639
  • Liitus:27 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu/Tallinn
Teile teadmiseks, USA prioriteedid olid 30 aastat tagasi teised ja raha paigutamised erinevad.
USA on küll vaesem, kui 30 aastat tagasi.

#76
Heinz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 428
  • Liitus:02 veebr 2005
  • Sugu:mees

Wolli, 17 nov 2007, 16:50, kirjutas:

sa tõesti oled nii naiivne ja arvad et see küsimus ripub õhus ainult neonetis??... naljanumber..
Jah seda on proovitud... aga neid ei ole leitud... ja nimelt, asi on väga lihtne... nii suurt/võimast teleskoopi pole

Vaata postitust



Ja sa ei taibanud, et Neonet oli vaid näiteks toodud?

#77
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Okei, teeme proovi. Mida seal sinu arust avastada on? Too välja ilusti, argumneteeritult. Mitte, et fa-fa-fa.

#78
qjet

    Liige

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:2 467
  • Liitus:19 aug 2007
  • Sugu:mees
neoneti rahabossid pange oma papid kokku ja minge kuule ning saate teada, kas usa on seal olnud või ei.
ma kaldun ise kah sinnapoole, et pole seal keegi käinud.

#79
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Osadele ja sulle L4hma vastan nii:

Samas miks uurida Marsi edasi, kui sinna on saadetud mingi kulgur mis tegi pilte, uuris jne?

#80
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

mattiasmadis, 17 nov 2007, 18:45, kirjutas:

Osadele ja sulle L4hma vastan nii:

Samas miks uurida Marsi edasi, kui sinna on saadetud mingi kulgur mis tegi pilte, uuris jne?

Vaata postitust



Hmm, tavaliselt on nii, et algul uuritakse enda lähedalt üks asi ära, siis edasi. Et pole ju mõttet kohe mingi teistpäikesessüsteemi uurima hakkata. Esimene oli Kuu, nüüd Mars..

Ning ma ei tea, et oleks mingi kindel projekt mis viiks lähiaastatel mõne inimese Marsile. Kui sa tead, siis jaga meiegagi .



Või.. mis vastust sa üldse ootad/ootasid?

Muutis L4hma, 17 november 2007 - 18:53.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat