Hüppa postitusele

Change

Kas inimene on Kuul käinud?


Sellel teemal on 613 vastust

#81
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Kuulete arutlege asja üle sõbralikult ikka. Te hakate kõik oma arvamust nii haigelt peale suruma. :D Võtke rahulikult.

#82
Kamraad

    RODOL - Rolling On Dormeo Ortophedic Laughing

  • liige
  • Postitusi:3 471
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjusaarlane
Täna oli ETV pealt väga hea dokumentaalfilm selle kohta. Mina küll usun, et nad on seal käinud. Ei viitsi hakata kordama juba siin teemas öeldut. Aga 2018 või nii tahtsid ameeriklased jälle kuule minna, ja nüüd juba kauemaks ( hakkavad seal ehitama ja värki, infrastruktuuri looma )

#83
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees

M44gic, 17 nov 2007, 16:40, kirjutas:

Ei, aga mis teema sellega oli, et need pildid, mis kuul tehtud oli, miks neil taustal mitte ühtegi tähte ei paistnud ?

Vaata postitust



Kas keegi vastaks sellele küsimusele.?
Tahaks ikkagi teada, miks see nii on.
jou

#84
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Okei, selge. Aga USA ju kavandabki sinna uut minekut.

#85
Mesilane

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:5 639
  • Liitus:27 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu/Tallinn
Kokku on kuul käidud mingi 5 korda - apollo 17 oli viimane. Ühendriikide elanike rahulolematuse tõttu jättis NASA ära kaks järgmist lendu kuule. See on ka põhjus, miks hiljem ei oldud huvitatud sinna minekust. Omal ajal toodi ära sealt ligi 400kg kivimeid, et küllap sai neil küllalt.
Nüüd kuule minna.. kindel, et lipp alles?

#86
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Imo on see suht hästi ära tõestatud, et see kuul käimine on fake, aga ühtegi tõendit pole, et nad seal tegelikult käinud on.

#87
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Pole seal midagi tõestatud... Need on lihtsalt vanad asjad mida uuesti üles tuuakse koguaeg. Need kõik ümberlükatud.

#88
Roman

    ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

  • liige
  • Postitusi:4 048
  • Liitus:27 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:W S
vaevalt aastal 1972 sellise kvaliteediga pilte tehti...

http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_17

#89
dzinn

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 129
  • Liitus:26 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

-Roman-, 17 nov 2007, 23:02, kirjutas:

vaevalt aastal 1972 sellise kvaliteediga pilte tehti...

http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_17

Vaata postitust



NASA kasutab tehnoloogia tippsaavutusi, mitte seebikarpe ja neid pilte võib olla ka arvutiga teravdatud ja parandatud, et saada paremat kvaliteeti.
Isiklikult olen veendunud, et Kuul on käidud. Vandenõuteoreetikud võivad oma pläma uskuda, kui tahavad.
Kui Buzz Aldriniga hakkas keegi baaris norima, et ta polegi tegelikult Kuu peal käinud, andis astronaut tollele lihtsalt konkreetselt peksa .
Postitas pildi

#90
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

M44gic, 17 nov 2007, 19:55, kirjutas:

Kas keegi vastaks sellele küsimusele.?
Tahaks ikkagi teada, miks see nii on.

Vaata postitust



Palun loe terve teema läbi ja vaata kõik lingid läbi enne kui hakkad küsimusi uuesti küsima:
http://pirlwww.lpl.a...otti/NOT_faked/

Ei viitsi eesti keelde tõlkida, aga..

Tsitaat

  Väide: OK, here's the kicker... if you will look at section 3 you will notice there are no stars in the sky. In fact, you will never see any stars in any NASA Moon photographs, or hear an astronaut mention anything about the glorious stars that are visible when out of the earths atmosphere.

Vastuväide:

This is perhaps the favorite argument of the TMLWF crowd. "There are no stars to be seen in any of the NASA Moon photographs." It is also one of the most easily countered arguments. The lunar photographs show no stars in them because they were exposed for the daylight lit lunar scenes! This badly underexposes any stars in the sky. Try setting up a manual camera (the autoexposure cameras won't easily allow you to do this) for a typical daylight exposure - use the "sunny 16" rule where you set the f-stop of your camera to f/16 and then set the exposure length to the recipricol of the ASA film speed - if you use ASA 100 film, use 1/100 of a second (or 1/125 which is more typically available). Then take a picture of the sky at night. To be sure you're simulating the lunar situation, be sure to light up a foreground object with full daytime lighting so that the printing process will be sure to expose that part of the image properly and not super stretch the dark sky. You won't find a star image there either.

Similarly, the astronauts eyes are adapted to the daylight scenes around them so they didn't see stars in the sky either. As an experiment to verify this affect, go from a brightly lit room to a dark location just outside and see if you see any stars when you first look up at the sky. Stars were seen, however, when the conditions were right and the crew was dark adapted.

One other point - the dark area near the area labeled 3 above the lit part of the lunar surface in this image is in fact the dark side of the moon, not the sky.



Ja, täpselt nagu Meelis ütles, siis need kõik on vanad argumendid ma ei tea mis ajast ja juba ammu tänapäeva teadusega tagasi lükatud.

Miks ei võinud 1972 sellise kvaliteetiga pilte olla? Juba filmid olid tol ajal hea kvaliteediga jne, miks siis need pildid peaksid halvemad olema? Eriti, kui arvestada, et NASAl oli tõesti tipptehnoloogia..

@Stuka: Palun ütle, kuidas on see hästi ära tõestatud??? Minu arust pole siiani toodud sellist väidet, mida ei oleks suudetud ümber pöörata (mida ma ka 1000x juba olen öelnud), miks keegi teemat ei loe ning loodab siis uusi vastusi saada enda vanade argumentidega???
Ja palun wolli, miks nad peaksid koguaeg seal kuul käima? Nigunii varsti lähevad? (okei, et vaadata, kas lipp on alles jne, aga tõesti see pole nende top prioriteet ning milleks raisata raha millegi peale, mis otseselt kasumit ei too?




----
kui te ei viitsi piisavalt andmeid koguda uurida, teemat ja erinevaid linke lugeda, siis mis mõtega te hakkate üldse huupi vaidlema? Saate aru, see näitab ainult teid ennast lollina... Ning ma hakkan vaikselt ära tüdinema ühtede ja samade faktide korrutamisest.

Muutis enzzz, 18 november 2007 - 01:23.


#91
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Mingi teema oli vahepeal, et sai Kuule oma maad osta? Hakkame annetusi koguma ja ostame siis ka ühe "NeoNeti" maatüki, kuhu Maa hävingu korral saame kõik jooma minna.

Ma millegi pärast usun, et Kuul on käidud. Mingu Marsile nüüd.

Muutis Pirat, 18 november 2007 - 01:25.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#92
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees
Kunagi oli saade, et selle astronaudi kiivrilt ei paistnud päike, kuigi vari oli tollel seljataga.
sellep. ma ei usu, et seal on käidud ;F
ಠ_ಠ

#93
piibumees

    Liige

  • liige
  • Postitusi:329
  • Liitus:09 sept 2006
  • Sugu:mees
Ma millegi pärast ei teagi mida arvata sellest... Muidugi on mõned sellised vead seal nagu siin välja tuuakse, et võib arvata, et ei käind...Aga mix peaks tegema nasa nii lolle vigu kui seda tegi???

Tsitaat

Aaa sulle meeldib oma anaali puurida???



Somewhere in the night, I`ll be right behind you.

#94
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine
Ma ei saa aru, kes üldse neid maajuppe kuule müüb irw`? Kellel on selleks õigused? USA'l? LOL .

#95
Jupats

    Tõbras

  • liige
  • Postitusi:2 335
  • Liitus:23 dets 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Mustamägi

Rait^, 18 nov 2007, 01:30, kirjutas:

Kunagi oli saade, et selle astronaudi kiivrilt ei paistnud päike, kuigi vari oli tollel seljataga.
sellep. ma ei usu, et seal on käidud ;F

Vaata postitust



jap nögin ise ka seda DOK i niiet ise ka väga ei usu aga noh, kuidas kellegile

#96
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
magnetpooluste vahetumine toob kaasa selle, et kompass hakkab lõunasse näitama vms?

mis see täpsemalt on?

#97
Kivikas

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:715
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
Enne, kui igasugust lolli vandenõuteooriat uskuda, võiksite läbi lugeda paar lehekülge, kus need totakad kuul käimise vastased argumendid ilusasti ümber on lükatud:

http://www.braeunig.us/space/hoax.htm
http://www.redzero.d...co.uk/moonhoax/
http://www.clavius.org/

Fotode analüüs:
http://www.clavius.org/analyze.html

Niisiis, härrased vandenõulased, kas teile on veel mõni argument jäänud? Või tulete jälle välja oma lipu lehvimisega, mis kõikides nendes saitides on ümber lükatud?

Tsitaat

kuupealt on alati lähedam muid vaatluseid korda saata teiste planeetide kohta, kui maalt...


Mismoodi Kuu pealt on lähem teisi planeete vaadata kui Maalt või Maa orbiidilt?

Muutis Kivikas, 18 november 2007 - 13:22.


#98
Muwo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 504
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
aga miks nad ei peaks uuesti kuule minema?
seal ju mega palju asju mida uurida.
vaevalt siis kui nad isegi käisid, jõudsid kogu kuu läbi uurida?

#99
Palm

    Olen läbi kukkunud :(

  • bannitud
  • Postitusi:217
  • Liitus:14 juuni 2007
õppige koolis hästi, leiutage uut kuulkäimistehnikat ja palun, kuu on teie käeulatuses

#100
Kivikas

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:715
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees

Trane, 18 nov 2007, 13:25, kirjutas:

aga miks nad ei peaks uuesti kuule minema?
seal ju mega palju asju mida uurida.
vaevalt siis kui nad isegi käisid, jõudsid kogu kuu läbi uurida?

Vaata postitust




Mida seal uurida on?
Kõike, mida seal võikski uurida, saab uurida mehitamata automaatjaamadega.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat