Hüppa postitusele

Change

Rassism


Sellel teemal on 688 vastust

Hääletus: Rassist või ei (514 liiget on hääli andnud)

Rassist või ei

  1. Olen uhke, et olen rassist! Mulle ei meeldi, et mustanahalised siia tulevad! (99 häält [19.19%])

    Häälte protsent: 19.19%

  2. Ei ole rassist, minu silmis on kõik inimesed võrdsed! (417 häält [80.81%])

    Häälte protsent: 80.81%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
Alfonzo

    dawg

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:05 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Vihkan rassismi ja rassiste.Inimene on inimene(rassistid on lollid inimesed).Maru mõte ka kedagi vihata selle pärast, et tal on teistsugune nahavärv.Lame.
Postitas pildi

#22
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Neegrid meeldivad. Streetfightides taoksid nad skinnid ära.
Postitas pildi

#23
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ei meeldi rassism.
Kui skinnid ei läheks kambaga peale oleks neegril vähemalt võimalus
Postitas pildi
vorsprung durch technik

#24
Ainar

    Kunn

  • bannitud
  • Postitusi:5 117
  • Liitus:15 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Veskimöldre

Lizard, 10 mai 2008, 01:00, kirjutas:

lolliks läksid vä? :D

Vaata postitust




on ju, pmts erinevaid kultuure ei või keelata.

saaks siin praegu äärmusliku võrdluse tunda, hitleri ja juutide näol.

#25
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Nunnu, 10 mai 2008, 11:04, kirjutas:

LOL ? kümme punkti sulle, vihkad rassiste ja neegreid korraga. normaalne ju  :D

Endal pole küll absoluudselt midagi teiste rasside vastu. Eestis on liiga palju rassismi ja teiste rahvuste põlgust, et siin saavadki elada ainult eestlased ja venelased. Imo käitumiselt eestlased väga venelastest ei erinegi. Multikultuurne ühiskond ftw

Vaata postitust



Sarkasm, internetis on seda palju, harju ära.
Ei ole rassist.

#26
Sundayz

    Nyan!

  • liige
  • Postitusi:1 087
  • Liitus:01 mai 2008
  • Sugu:mees
videodas on mustad päris ägedad aga reallife seal on imelik nati.
valge :D
(>'.')>

#27
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

Lizard, 10 mai 2008, 00:53, kirjutas:

ma ei häbene seda, et ma olen rassist. Valge rass tuleb säilitada valgena, mitte, et tekiks igasugusi segaverelisi värdjaid.
STOPP RASSIDE SEGUNEMISELE! ;)

Vaata postitust



Pooldan mõnesmõttes Lizardit ning lisan siia paar asja veel. Niisiis iga lammas elagu omal maal, või kui tulevad siia siis õppigu keel ära või ärgu tulgu ülbitsema. Krt meie esivanemad võitlesid selle maa eest, nüüd käivad siin teiste rasside ülbikud ringi. Te pole pooli näinudki, need tudengipoisid on üldiselt viisakad, kuid olen neid teisi ka näinud, viskab oma prügi MEIE maa peale maha ja siis jääb õigust ülegi. Antakse kuskil ülbitsejale kere peale, siis on kohe tele kohal ja paanika lahti, kuid kui enda eestlasega midaig juhtub, siis on kohe, et paras raisale, nagu ise oleks selle ära teeninud. Silmakirjateenrid olete, tooge oma võõrtööjõud sisse ja siis nutke, et nad TEIE nodi pealt siin elavad ja näkku irvitavad.

Ja mis puutub venelastesse, siis nende poole pealt on minu arvamus väga suuresti muutunud- paljud neist on ülbed, kuid vaadates neid kes toovad Tartu Lõunakasse oma lapsi sinna jää peale treenima on vägagi viisakad ning abivalmid. :D

Ja siis vastus selle ameeriklaste asjale- kunagi pole asjas süüdi üks pool. Esiteks miks üldse neegrid lasid end vedada USAsse!? Me küll võitlesime läbi aegade enda vallutajate vastu, on siis tõesti ni iraske w?

Muutis Ralli2ss, 10 mai 2008 - 11:57.


#28
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
Ei ole samuti rassist aga selline rahvus nagu venelased on lohid.

Posted Image


#29
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Ralli2ss, 10 mai 2008, 12:55, kirjutas:

Ja siis vastus selle ameeriklaste asjale- kunagi pole asjas süüdi üks pool. Esiteks miks üldse neegrid lasid end vedada USAsse!? Me küll võitlesime läbi aegade enda vallutajate vastu, on siis tõesti ni iraske w?

Vaata postitust



Tahaks näha sind kaigastega tulirelvade vastu võitlemas.

#30
Rastre

    Rass

  • liige
  • Postitusi:1 377
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti/Soome
Mina ei ole eriti rassistlik muidu.. aga mulle need rätipead ei istu, ehk siis moslemid vms. Soomes kõik kohad täis neid, imelikud :D vabandust.
Postitas pildi

#31
Virsik

    ®Puuvili

  • liige
  • Postitusi:1 235
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Rassistid on lahedad, ise langen rassismi ohvriks iga päev, aga ma pigem naeran nende idiootide üle.

#32
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Ralli2ss, 10 mai 2008, 12:55, kirjutas:

Pooldan mõnesmõttes Lizardit ning lisan siia paar asja veel. Niisiis iga lammas elagu omal maal, või kui tulevad siia siis õppigu keel ära või ärgu tulgu ülbitsema. Krt meie esivanemad võitlesid selle maa eest, nüüd käivad siin teiste rasside ülbikud ringi. Te pole pooli näinudki, need tudengipoisid on üldiselt viisakad, kuid olen neid teisi ka näinud, viskab oma prügi MEIE maa peale maha ja siis jääb õigust ülegi. Antakse kuskil ülbitsejale kere peale, siis on kohe tele kohal ja paanika lahti, kuid kui enda eestlasega midaig juhtub, siis on kohe, et paras raisale, nagu ise oleks selle ära teeninud. Silmakirjateenrid olete, tooge oma võõrtööjõud sisse ja siis nutke, et nad TEIE nodi pealt siin elavad ja näkku irvitavad.

Ja mis puutub venelastesse, siis nende poole pealt on minu arvamus väga suuresti muutunud- paljud neist on ülbed, kuid vaadates neid kes toovad Tartu Lõunakasse oma lapsi sinna jää peale treenima on vägagi viisakad ning abivalmid. :D

Ja siis vastus selle ameeriklaste asjale- kunagi pole asjas süüdi üks pool. Esiteks miks üldse neegrid lasid end vedada USAsse!? Me küll võitlesime läbi aegade enda vallutajate vastu, on siis tõesti ni iraske w?

Vaata postitust



Tule taevas appi. Mis sa ise usud ka seda mida räägid?
Ee, kas sinuga konkreetselt on mõni neeger tulnud ilma mingi põhjuseta ülbitsema? ( ole aus).

Meie esiisad võitlesid... naerukoht. Et peaks piirid sulgema siis või?
No kui nad sinu nodi peal elavad näitab, et sina oled see sitt mees. Või siis, et nemad on tegijad, saavad igas olukorras ideaalselt hakkama.

#33
TheTruth

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:736
  • Liitus:03 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:They want the hood in here so they called me first, I get em rappers gatorade cuz they ball with thirst
Enamus neegreid on sõbralikumad ja lahedamad kui valged.
Rääkimata enesekesksetest eestlastest.Annaks rassistidele ühe
roundhouse kicki.
Postitas pildi

#34
Yes`

    Liige

  • liige
  • Postitusi:897
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Nahavärv on suva inimene on inimene.

#35
Rainer*

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 242
  • Liitus:09 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohtla - Järve

Virsik, 10 mai 2008, 13:10, kirjutas:

Rassistid on lahedad, ise langen rassismi ohvriks iga päev, aga ma pigem naeran nende idiootide üle.

Vaata postitust




ehk siis sa oled tumeda nahaline?

Ei meeldi mulle need rassistid, terve klass neid täis ja kohe kui mõni teisest rassist keegi mööda läheb hakatakse ülbitsema, ma loodan et nad saavad kuskil Ameerikas nurgataga mingitelt ghetodelt peksa kui ülbavad ;)

#36
Coffin_Zombie

    Lecter von Zombie

  • liige
  • Postitusi:1 353
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
Rassism on tõesti üks haige asi. Eriti popiks on see nüüd viimasel ajal muutunud millegi pärast.

Endal on päris mitmeid mustanahalisi tuttavaid ja sõpru, siis pean rassismi ülimalt debiilseks asjaks. Kuna enamus neist on rohkem haritud ja toredamad inimesed, kui need eestlased ja venelased keda enamus ajast kohtan.
What would Jesus do?

#37
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
ma olin siis rassist kui mingid neegrid mult 20 seki rootsis üle lasid :D
muidu suht suva mis värvi nahk on ju.
ei meeldi tõesti mingid türklased ja moslemid :D
vakatsaka

#38
qjet

    Liige

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:2 467
  • Liitus:19 aug 2007
  • Sugu:mees
ei ole rassist ja ei salli eriti neid . kui te nii kõvad löömavennad olete ja negrusi vihkate siis minge usa ghetto tänavatesse neid taguma :D, mitte mingeid süütuid välja valitud turiste, kes peale karjumise ei suuda teile midagi vastu teha. minge ikka taguge oma mustasi seal, kus osapooled ikka võrdsed.

#39
Whos Ur Daddy?

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 739
  • Liitus:24 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mina ei vihka kedagi tema rassi\rahvuse järgi.

#40
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees
WPWW!

A ei tglt on suht pohhui, kuna mul nendega probleeme otseselt pole olnud.
Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat