Hüppa postitusele

Change

Rassism


Sellel teemal on 688 vastust

Hääletus: Rassist või ei (514 liiget on hääli andnud)

Rassist või ei

  1. Olen uhke, et olen rassist! Mulle ei meeldi, et mustanahalised siia tulevad! (99 häält [19.19%])

    Häälte protsent: 19.19%

  2. Ei ole rassist, minu silmis on kõik inimesed võrdsed! (417 häält [80.81%])

    Häälte protsent: 80.81%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#41
BEAR

    haters gonna hate

  • liige
  • Postitusi:1 533
  • Liitus:20 jaan 2004
  • Sugu:mees
Ainult venelased, kes oma nõukogude aega taga nutavad, ei meeldi. Ei huvita mis rassist inimene on, ei tee teda paremaks/halvemaks.
Just remember ALL CAPS when you spell the man's name.

#42
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Äkki kui neegrid tulevad Eestisse elama ,siis on meil vähemalt venelastega midagi ühist - mõlemad vihkame neegreid. See aitaks integratsioonile

Mida multikultuursem on ühiskond ,seda rohkem probleeme tekib ,seda rohkemate inimestega ja nende uskudega tuleb arvestada ning seda suuremad piirangud tulevad päriselanike (meie) elu piirama
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#43
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Hmm rassid...
Moslemid - veits imelikud tavad ja usk, aga muidu jumala seltskondlikud on nad (Y)
Pilud - (Y)(Y)(Y)üli cool minu arust
Mustad/pruunid - Ok, aga koledad, mitte selle pärast et must nahk, vaid see nina ja juuksed jne.

#44
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Mul on tädi mees mustanahaline. Rahul olen:)

#45
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

qjet, 10 mai 2008, 17:32, kirjutas:

ei ole rassist ja ei salli eriti neid . kui te nii kõvad löömavennad olete ja negrusi vihkate siis minge usa ghetto tänavatesse neid taguma :D, mitte mingeid süütuid välja valitud turiste, kes peale karjumise ei suuda teile midagi vastu teha. minge ikka taguge oma mustasi seal, kus osapooled ikka võrdsed.

Vaata postitust



Oleme me midagi öelnud, et neid peksma või tapma läheme w? Minu arvamus on, et mulle nad ei meeldi ja seda arvamust ma ei muuda. Olen sust kohe sitem w, kui mu poliitline maailmavaade on teine.
Täielikud egod no, mõni kohe et annaks peksa neile rassistidele, no tule ja anna kui arvad et targemaks saad! :D

#46
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Ralli2ss, 10 mai 2008, 12:55, kirjutas:

Esiteks miks üldse neegrid lasid end vedada USAsse!? Me küll võitlesime läbi aegade enda vallutajate vastu, on siis tõesti ni iraske w?

Vaata postitust



Sa oled täielik idioot.

Ei ole rassist, aga rassistlikud naljad on küll naljakad.

#47
twich

    Liige

  • liige
  • Postitusi:165
  • Liitus:08 jaan 2008
  • Asukoht:Lasnacity
ok ma saan aru et m6nele ei meeldi pilusilmad kollased v6i pruun ei meeldi...
kuid millest ma aru ei saa on see et mix siis see nn YLIM valge yksteisega 2ra ei ela...
vihkab omataolisi ja vihkab endast erinevaid...
muidu ei ole rassist... j22b mulle m6istmatuks ja imelikuks kuidas v6ib teist inimest halvustada ainult selle p2rast et tal on tumebam nahk.
ningi kuidas v6ib teistele n2puga n2idata kui endalgi ei ole k6ik OK.
// tegelt kas valged pole v2hemuses? aafrika on pruun aasia mingi segaverelised ja pilusilmsed...
Postitas pildi
Trotski - Tore et see vend meiega sama teed kõnnib
Lenin - Jah...Esimese ristmikun

#48
UNKLE

    stay frosty

  • liige
  • Postitusi:3 422
  • Liitus:01 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mul ei ole mustanahaliste vastu midagi . Rootsis olid nad väga khuulid , viskasid kildu . Mul on suva mis rassist inimene on , peaasi et käitub normaalselt.
Postitas pildi

#49
StenL

    Tiitlita

  • liige
  • Postitusi:1 705
  • Liitus:19 aug 2006
  • Sugu:mees
Pole rassist.
Koolis käib muidu üks mustanahaline :D

#50
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

Kaunter, 10 mai 2008, 21:26, kirjutas:

Sa oled täielik idioot.

Ei ole rassist, aga rassistlikud naljad on küll naljakad.

Vaata postitust



Ülla ülla, poja sai targaks... Ma olen idioot, so what!? Ma võiks samas öelda, et oled kh rassist, vihkad enda rassi... Kuidas aru saada, rassist pole, aga rassistlikud naljad meeldivad, oled ikka kui naerad teiste rasside üle, smartass.

«P00ned BY Ralli2ss™»

#51
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
miks jõuluvana aafrikas ei käi?
sest lapsed ei söö hommikul putru ära :D
vakatsaka

#52
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Kuidas nimetatakse musta meest magamiskotis ? Snickers
Kes jookseb kiiremini kui must mees ? Tema vend televiisoriga
Miks ei tohi kunagi musta meest alla ajada kui ta jalgrattaga sõidab ? Sest see võib olla sinu jalgratas.
Valge mees on tänaval, vaatab vasakule seal on must mees, vaatab paremale, seal pole ka mitte midagi.


ja äkki ma mõtlen musta mehe alla tüüpi kes on end musta riietanud, siin ei ole midagi rassistliku jei. peace.

Muutis Mäksu, 10 mai 2008 - 21:29.

Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.

#53
dzinn

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 129
  • Liitus:26 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ei ole rassist, ei vihka ka mingeid rahvusi või uske. Mulle teeb tegelt tõsiselt muret see, et nii paljud noored vihkavad venelasi ja on kõik venelased ühte punti pannud narkarite ja pättidega. See on HAIGE suhtumine. Tulge mõistusele kurat ja neegreid ei ole ka mingit põhjust teil vihata ju. Eriti veel sellepärast, et teile ei ole nad 99% tõenäosusega mitte midagi halba teinud.
Mulle ei meeldi kui neegersportlased valgeid võidavad ja mulle meeldivad ka sellised naljad nagu Mäksu tegi, aga kindlasti ma ei vihka neid.
Postitas pildi

#54
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

dzinn, 10 mai 2008, 22:46, kirjutas:

Ei ole rassist, ei vihka ka mingeid rahvusi või uske. Mulle teeb tegelt tõsiselt muret see, et nii paljud noored vihkavad venelasi ja  on kõik venelased ühte punti pannud narkarite ja pättidega. See on HAIGE suhtumine. Tulge mõistusele kurat ja neegreid ei ole ka mingit põhjust teil vihata ju. Eriti veel sellepärast, et teile ei ole nad 99% tõenäosusega mitte midagi halba teinud.

Vaata postitust



Elan Tartus, aga ikkagi olen negatiivselt meelestatud venelaste vastu. Mul on küll slaavi päritolust sõpru ka, aga valdav enamus venelastest, keda kohtan on ikkagi...noh suht persse kukkunud. A'la tahtsin bussi peale minna, aga see oli suht rahvast täis, seega üritasin veits vahele pressida ja minust väiksem venelane (vastas stereotüübile, nii kurb kui see ka ei oleks, dress seljas ja mingi õrn vunts ees) hakkab tõukama ja vene keeles midagi seletama. Kui minu igapäevased kokkupuuted toovad esile ainult venelased, kes sülitavad maha ja vastavad sellele toredale stereotüübile, siis on see minu arvates ikkagi mitte kellegi muu kui nende enda süü. Kurat õppige keel ära ja käituge nagu inimesed.

Võiks ka toreda näite tuua, et minu sugulane käis hiljuti Narvas ning seal olid küll vene keeles kõik prügikoristamiskampaania sildid üleval, aga millegi pärast ikkagi maantee ääres tonnide viisi maha visatud prügi.

Ausalt öeldes kui kokku liita kõik eelnevalt öeldu ja aprilli rahutused, kuidas ja MIKS ma peaksin Eestis elavaid venelasi austama? Sest nad on ka inimesed?
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#55
virus353

    Liige

  • liige
  • Postitusi:604
  • Liitus:12 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Karksi-Nuia
Need n.ö. neegrid on minuarvates lahedamad kui valged :D hoopis teised inimesed.
Gaming Isnt Just About Winning Or Loseing...Its About Passion...This Is Our reality !

#56
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mida suudab teha pitsa aga mitte neeger? Toita ära ühe perekonna

Vara üles, hilja voodi - nõnda neeger majja toodi.

Mis ütleb neeger oma lapsele, kui see talt taskuraha küsib?
"Noor inimene, käed-jalad terved - mine vargile!"

Kuidas nimetada neegrit, kellel pole käsi?
"Suhteliselt usaldusväärne."

Muutis ksenoon, 10 mai 2008 - 22:52.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#57
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Miks vihata inimest, kui ta on sündinud teise nahavärviga?

Ei huvita see teema eriti, aga venelased on vahel mulle vastuvõetamatud.

ba dum tsss


#58
Ülisalajane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 965
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reval
Niikaua kuni nad mu elu ei mõjuta nii väga, siis pole midagi nende vastu v.a. venelased.

#59
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine

m6rvar, 10 mai 2008, 16:26, kirjutas:

ehk siis sa oled tumeda nahaline?

Vaata postitust



Jep. Ta mu klassikaaslane/naaber/sõber. Tuli umbes 6 aastaselt oma perega Lõuna Aafrika Vabariigist siia elama, keel selge ja puha.

#60
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Ma vaatan inimest kõigepealt iseloomu järgi mitte nahavärvi jms tunnuste järgi.

Postitas pildi

Muutis mattiasmadis, 10 mai 2008 - 23:09.






2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat