Jump to content

Change

Rassism


  • You cannot reply to this topic
688 replies to this topic

Poll: Rassist või ei (514 member(s) have cast votes)

Rassist või ei

  1. Olen uhke, et olen rassist! Mulle ei meeldi, et mustanahalised siia tulevad! (99 votes [19.19%])

    Percentage of vote: 19.19%

  2. Ei ole rassist, minu silmis on kõik inimesed võrdsed! (417 votes [80.81%])

    Percentage of vote: 80.81%

Vote Guests cannot vote

#61
Kaido

    Liige

  • liige
  • Posts:1,642
  • Joined:04 May 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

Koit, 11 mai 2008, 00:06, kirjutas:

Jep. Ta mu klassikaaslane/naaber/sõber. Tuli umbes 6 aastaselt oma perega Lõuna Aafrika Vabariigist siia elama, keel selge ja puha.

Vaata postitust



Kahju et informeerisid neonetlasi, nüüd näete keskmise neonetlase silmakirjalikkust. Mina võtsin ja võtan toda kasutajat kui tavainimest ja üldse ei koti ta rass, kuid kohe näete kuidas hakkab asskissimine peale nüüd. :D

Edited by Ralli2ss, 10 May 2008 - 23:14.


#62
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Posts:3,060
  • Joined:16 Dec 2003

Ralli2ss, 10 mai 2008, 12:55, kirjutas:

Ja siis vastus selle ameeriklaste asjale- kunagi pole asjas süüdi üks pool. Esiteks miks üldse neegrid lasid end vedada USAsse!? Me küll võitlesime läbi aegade enda vallutajate vastu, on siis tõesti ni iraske w?

Vaata postitust



Poja, 1. klass käsil? Jah? Ok, sorri, käi kauem koolis, äkki õpid ka midagi.
Kes Ameeriklased on üldse? Ameerika on okupeeritud maa ju, ning tõesti, neegrid läksid sinna vabatahlikult orjadeks ega võidelnud ega ju, ning neid ju sunnitud relvadega ja värki, mkm.

Oh jumal, poleks uskunud, et selliseid idioote maapeal leidub.. :D

Rassistide kohta pole öelda muud kui, et madalalaubalised nagu ossid, elavad omas maagilises mullis ja reaalsusest pole aimugi.
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#63
MANTA RAY

    Liige

  • liige
  • Posts:3,799
  • Joined:22 Jun 2006
  • Sugu:mees
Ainult venelaste vastu . :D

#64
Kethmar

    eiC

  • liige
  • Posts:6,527
  • Joined:08 Jun 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Haapsalu
Kõik rassistid on nõmedad.
Inglismaal käies sain mõne mustanahalisega ka suheldud, vägagi sõbralikud tundusid. Muidugi ei tea asjadest USAs

Posted Image
Veebilahendused ja graafiline disain- salumets.kethmar.ee


#65
TheTruth

    Liige

  • bannitud
  • Posts:736
  • Joined:03 Apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:They want the hood in here so they called me first, I get em rappers gatorade cuz they ball with thirst
AOL

Edited by jesus, 11 May 2008 - 22:47.

Postitas pildi

#66
fazz

    Tudeng

  • liige
  • Posts:888
  • Joined:25 Mar 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Olen Kassuga samal arvamusel, nii kaua ei huvita mind keegi, kui ei tulda oma erinevust nina alla hõõruma või seda yletähtsustama. Vihkan rumalaid inimesi, olgu need skinnid, laamendavad tibad vms.

#67
tramm ja buss

    Liige

  • bannitud
  • Posts:424
  • Joined:26 Jun 2007
  • Asukoht:Ettanivabariik
VIHKAN SEDA KIHTI VÄRDJAID VENKUSID, KES AJAVAD TAGA OLEMATUT ÕIGUST ning kes enda arvates on maailmanabad.

#68
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Posts:5,500
  • Joined:24 Aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Ma küll inimest naha värvuse pärast vihkama ei hakka ..
Postitas pildi

#69
Ainar

    Kunn

  • bannitud
  • Posts:5,117
  • Joined:15 Apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Veskimöldre
nipalju kui ma neegreid kohanud olen, o nad kõik old normaalsemad ja lahedamad kui eestlased.

#70
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Posts:12,120
  • Joined:19 Aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
paha hakkab nende nö natsionalistide ees, kel pea kiilaks aetud ning, kellelt öösel võid tutaka saada nokatsi kandmise eest.
aga nagu uuringud ütlevad, siis eesti on kõige mitte sallivam riik euroopas?!

#71
Siim

    Liige

  • liige
  • Posts:4,257
  • Joined:05 May 2007
  • Sugu:mees
Hull uuring.
Küsitakse 7 inimese käest ja pannakse tabel kokku :ermm:
Ise pole ühegi rassi vastu.

#72
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Posts:10,374
  • Joined:14 Mar 2004
  • Sugu:ei ütle

TheTruth, 11 mai 2008, 07:40, kirjutas:

Mitu korda kui olen Euroopas ringi reisinud olen saanud tuttavaks mõne
teise nahavärviga inimesega.Ise arvan,et neegrid on väga lahedad,kogemus omastkäest võtta  :ermm: Ma arvan,et rassist ma küll pole ,aga ma vihkan juute.
Nahui võtsid Palestiina riigi ära ja nüüd tapavad ja ülbavad seal,juudid kuradi kavalad ka,USA-s on nad võimu ligidal jne...Ma arvan,et Iisrael tänu sellele püsib üldse,et USA teda toetab.Juudid ahju!lol :D :eyebrows:

Vaata postitust


AHa võtsid riigi ära :D.

#73
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Posts:7,079
  • Joined:17 Feb 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Ma kindlasti pole rassist. Tahaks endale isegi
paar mustanahalist houmit.

Postitas pildi


#74
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Posts:12,120
  • Joined:19 Aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti

L4hma, 11 mai 2008, 20:00, kirjutas:

AHa võtsid riigi ära :ermm:.

Vaata postitust




ega rumalusu eest vist warni ei saa panna

#75
wilbs

    Liige

  • liige
  • Posts:1,610
  • Joined:15 Feb 2006
  • Sugu:mees
Ennast väga rassistiks ei nimetaks, kuigi juudid on enda holokaustiga juba liiale läinud. Ajavad tühja peale m*nni kõvaks. Juba Vana-Roomas oli sõjas langenute arvud täpselt teada aga 65 aasta taguse sündmuse kohta pole miljonidki paigas. Hukkunute arv kõikus ~6-20 miljoni vahel?

#76
-andres-

    .Nomistoimub

  • liige
  • Posts:2,197
  • Joined:28 Oct 2004
  • Asukoht:Keila

L4hma, 11 mai 2008, 20:00, kirjutas:

AHa võtsid riigi ära :ermm:.

Vaata postitust




Ma lihtsalt ei saa, see vend kes juutidest kirjutades, The Truth. Ma arvasin, et üks inimene on teemakeskne ja on teatud valdkondades loll, aga oi ei. Vend on lihtsalt täiesti taun. Muutis oma posti ka ära :D.


Päevad tagasi trükkisin sisse oma ema ülikooli kursuselõputööd. Teemaks oli kinnipidamisasutuste kooslus ja inimesed selles asutuses. No vähemalt midagi sellist. Töö on ülesse ehitatud faktidele. Ja fakt on see, et Eesti vanglates peetakse kinni enam muulasi kui eestlasi. Venelaste osakaal on kogu kinnipeetavatest üle 50%. See protsent on suurenenud alates II maailmasõjast siiamaani.

Ma ei vihka venelasi, aga kuna ma elan ise Treppojal. Vana suvilate rajoon vms. Kunagi jagati venelastele krunte igatahes. Nüüd umbes 50-50, kuid mind ajab totaalselt keema see, kui inimene kes elab Eestis, ei suuda endale teadvustada, et oleks viisakas viimase 10+ aastaga ära õppida natukenegi suhtlustasandile vastavat riigikeelt õppida. No persse, kui inimene ei oska minult eesti keeles küsida, mis mu nimi on, siis on ikka midagi perses.

#77
NFiXT

    Liige

  • liige
  • Posts:4,598
  • Joined:15 Sep 2004
  • Sugu:mees

kanakukk jr, 10 mai 2008, 01:02, kirjutas:

Vihkan rassiste ja neegreid... tegelikult ei teagi.. pole ühegi non-valge rassiga juttu saanud rääkida, seega ei oska neist suurt midagi arvata...
Huvitav, mis rass see venelased on... :ermm:

Vaata postitust



Nad ei olegi, aga ma mainisin ära selle. Et ma siis nagu pole rassist. Selleni tahtsin jõuda vist.
Ride to ride, not to impress

#78
tiiru

    Liige

  • liige
  • Posts:704
  • Joined:05 May 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Imedemaal

tramm ja buss, 11 mai 2008, 12:04, kirjutas:

VIHKAN SEDA KIHTI VÄRDJAID VENKUSID, KES AJAVAD TAGA OLEMATUT ÕIGUST ning kes enda arvates on maailmanabad.

Vaata postitust



No see teatud kiht eksisteeris juba nõuka ajal ega siia ei veetudki haritlasi, vaid odavat tööjõudu, pole ime, et nad madalaubalised on ja endale õiguseid nõuavad, sest ilma keele oskuseta pole neil kerge tööd leida - see peaks ka kuritegevuse levikule "venelaste" seas vastuse andma. Kõik saab alguse siiski suhtlemisoskusest.
Technoid

#79
-andres-

    .Nomistoimub

  • liige
  • Posts:2,197
  • Joined:28 Oct 2004
  • Asukoht:Keila

Tsitaat

Eestlased moodustasid 2001. Aastal vabaduskaotuslikke karistusi kandvatest isikutest alla poole (41%) ja venelased üle poole (52%); ülejäänud rahvaste osakaal oli 7%. Eestlasi oli vanglates vähem kui mitte-eestlasi juba 1992.aastal ning vaadeldaval perioodil on eestlaste osakaal kinnipeetavate hulgas vähenenud.

Tsitaat

2008.aastal ületas narkootikumidega seotud kuritegudes süüdistavate arv 1993.aasta taseme 54 kordselt. Narkokuritegude toimepanemisel on naiste osakaal enamiku teiste kuriteoliikidega võrreldes suhteliselt suur. Narkokuritegude toimepanijad on noored, neist kuulusid 2001.aastal rohkem kui pooled vanusegruppi 18-24 eluaastat.


Tsitaat

Mitte-eestlaste osakaal narkokuritegude toimepanijate hulgas on väga kõrge. Narkokuriteod on kuritegude liik, kus eestlased moodustavad alla ühe viiendiku. Selline eestlaste ja mitte-eestlaste vahekord on olnud püsiv kogu vaadeldaval perioodil. Teistsugune dünaamika ilmnes niisuguste kurjategijate kodakondsust vaadeldes. Kui veel 1990ndate keskpaigas moodustasid narkokuritegude toimepanijaist Eesti kodanikud ca 25-30% , siis 2001.aastal juba üle 40%. Eesti kodanike osakaal narkokuritegude toimenaijate hulgas on kasvanud peamiselt seoses varem kodakondsust mitteomanud isikute poolt Eesti kodakondsuse omandamisega

Tsitaat

Analüüsides Eestis töötavate prostituutide rahvust, on erinevad eksperdid ühisel seisukohal, et ca 80-85% neist moodustavad mitte-eesti rahvusest tüdrukud ja naised. Nad on enamasti pärid Ida-Virumaalt, Tallinnast või väljastpoolt Eestit. Kohalikku päritolu mitte-eesti rahvuses tüdrukud ja naised on sageli kas kodakondsuseta või vene kodakondsusega, neil on puudulik eesti keele oskus, mis ahendab olulisel määral legaalsete töökohtade saamise võimalust. Mõnede eksperthinnangute alusel moodustavad kõigist Eesti prostituutidest ca 50% Venemaalt ja teistest endise Nõukogude Liidu piirkondadest saabunud isikud. Teistel hinnangutel on aga väljastpoolt Eestit tulnud naiste osakaal väiksem kohalikest.(


Lugesin kursusetööd uuesti ja kuritegevuse kohapealt tõin lihtsalt mõningad lõigud välja.

#80
Pac

    Liige

  • bannitud
  • Posts:123
  • Joined:25 Mar 2008
Ei salli rassismi, ainult venelasi ja Ku Klux Klan`i (KKK) liikmed laseksin küll maha või saadaks elektritoolile, kui see minu teha oleks.Aga sellest ei saa aru, miks Eestlased igal aastal sellest holokausti nussist peavad mingit püha pidama, eriti ei koti Holokaust. kurb küll, aga sorry.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users