Hüppa postitusele

Change

Pmid && Administraatorid.


Sellel teemal on 82 vastust

Hääletus: Kas administraatoritel lubada PMide lugemist? (262 liiget on hääli andnud)

Kas administraatoritel lubada PMide lugemist?

  1. Jah, administraatorid peaksid saama lugeda PMe. (77 häält [29.39%])

    Häälte protsent: 29.39%

  2. Ei, minu kirjad peaksid siiski olema privaatsed. (185 häält [70.61%])

    Häälte protsent: 70.61%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#61
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
See ei tulnud puhtjuhuslikult välja. Aga sina võid muidugi arvata seda mida soovid :ermm:

#62
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Wolli, 28 aug 2008, 12:25, kirjutas:

Aga sinu puhul oli see ju täiesti õigustatud...Vaat mis välja tuli.

Vaata postitust



Et siis see kes teeb offtopicut, selle PM vaadatakse ka automaatselt üle? No sellest ma kuulen esimest korda, et nii tehakse. Tavaliselt piirdutakse warniga.

Tunnista parem kohe, et otsisid selle läbi sellepärast, et ma rääkisin sulle vastu, ning otsisid midagi ,et saaks enda warni õigustada.

Muutis ksenoon, 28 august 2008 - 14:13.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#63
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
tee omale selgeks et need warnid on õigustatud sinu offtopicuga... lepi sellega...see, et sa ei taha sellest aru saada ja ajad pingsalt oma joru edasi, on su oma kius...Mul on ükskõik mida sa arvad, mille eest sa warnid said, mina tean et panin need sulle offtopicute eest... sa said oma warnid ENNE kui te hakkasite ohhooiga PM-e vahetama... sa saad seda ISE vaadata ja ka moded jms võivad kinnitavad seda. Edu.

Actionbug, 28 aug 2008, 16:43, kirjutas:

lul, ja just sellest räägitigi. Sõber Wolli ei suuda oma vigu tunnistada. Face it, you screwed up. Ja see, et sa palusid vabatahtlikult end adminikohalt eemadada, ei tee sind mingiks ennastohverdavaks sangariks. Egoistlik ja põikpäine tüüp oled ikka.

Vaata postitust




// Järjekordne näide, et sa ei tea asjade käigust mõhkugi...
Kus või kes ütles, et oma adminni staatusest ise lahti ütlesin?
tee omale faktid selgeks enne kui "ära panema" tuled...

kunin, 28 aug 2008, 16:45, kirjutas:

No neid PM-e on algusest peale loetud, kedagi pole häirind. Nüüd ksenoon ise avaikustas asja, mitte keegi teine. Adminnid ei lekita teie reidi paroole laiali, eksju

Vaata postitust



Üks mõistlikemaid vastuseid siin teemas... Isegi sellest pollist!

#64
Actionbug

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:39
  • Liitus:03 märts 2006
  • Sugu:mees
lul, ja just sellest räägitigi. Sõber Wolli ei suuda oma vigu tunnistada. Face it, you screwed up. Ja see, et sa palusid vabatahtlikult end adminikohalt eemadada, ei tee sind mingiks ennastohverdavaks sangariks. Egoistlik ja põikpäine tüüp oled ikka.

Ise ei poolda PM-ide lugemist moderaatorite/administraatorite poolt. Vsjo.

#65
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
No neid PM-e on algusest peale loetud, kedagi pole häirind. Nüüd ksenoon ise avaikustas asja, mitte keegi teine. Adminnid ei lekita teie reidi paroole laiali, eksju
Ise oled

#66
Timofo

    King

  • liige
  • Postitusi:7 785
  • Liitus:11 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
PM'de kohta, et mul on pohui kui mu PM boksi loetakse, kuna midagi erilist mul seal peidus pole.

#67
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Wolli, 28 aug 2008, 16:29, kirjutas:

tee omale selgeks et need warnid on õigustatud sinu offtopicuga... lepi sellega...see, et sa ei taha sellest aru saada ja ajad pingsalt oma joru edasi, on su oma kius...Mul on ükskõik mida sa arvad, mille eest sa warnid said, mina tean et panin need sulle offtopicute eest... sa said oma warnid ENNE kui te hakkasite ohhooiga PM-e vahetama... sa saad seda ISE vaadata ja ka moded jms võivad kinnitavad seda. Edu.
Üks mõistlikemaid vastuseid siin teemas... Isegi sellest pollist!

Vaata postitust



IRW, miks sa üldse mu PM kasti siis vaatasid, kui ma olin juba offtopicu eest warni saanud. hahah :ermm:

kunin, 28 aug 2008, 16:45, kirjutas:

No neid PM-e on algusest peale loetud, kedagi pole häirind. Nüüd ksenoon ise avaikustas asja, mitte keegi teine. Adminnid ei lekita teie reidi paroole laiali, eksju

Vaata postitust



A, kus tead? Äkki lihtsalt teised pole aru saanud kui nende PM kasti on kontrollitud, aga seekord rääkis wolli end ise sisse. Äkki see ei oleks teistele ka meeldinud.

Muutis ksenoon, 28 august 2008 - 14:54.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#68
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

ksenoon, 28 aug 2008, 16:51, kirjutas:

IRW, miks sa üldse mu PM kasti siis vaatasid, kui ma olin juba offtopicu eest warni saanud. hahah :ermm:
A, kus tead? Äkki lihtsalt teised pole aru saanud kui nende PM kasti on kontrollitud, aga seekord rääkis wolli end ise sisse. Äkki see ei oleks teistele ka meeldinud.

Vaata postitust




Üldiselt, kasutajad ei saagi teada kui nende PM-e on loetud, ega sellest mingi märk maha ei jää... Vaatasin ka läbi su eelnevad postitused foorumis ning Sinu warnlogi... Need äratasidki minus huvi su hiljutisi PM-e lugeda... Tundub, et see oli ka seda väärt... Lihtsalt ma ei taipa, mida sa sellega saavutasid? :thanks4: Sinu ropp suu ja valelikkus on siin "süüdlased"

// Tee omale selgeks mida ma just ütlesin...
// Sinu 8-st warnist 6 sisaldavad teadet, et said ropendamise eest warni...

#69
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Wolli, 28 aug 2008, 16:58, kirjutas:

Üldiselt, kasutajad ei saagi teada kui nende PM-e on loetud, ega sellest mingi märk maha ei jää...  Vaatasin ka läbi su eelnevad postitused foorumis ning need äratasidki minus huvi su hiljutisi PM-e lugeda... Tundub, et see oli ka seda väärt... Lihtsalt ma ei taipa, mida sa sellega saavutasid? :ermm:

Vaata postitust




No selge, teeme nii siis!
Sa just rääkisid ennast veel sisse - sa mitte ei loe kahtluse korral vaid siis kui sul on igav ja üritad elu huvitavaks teha. Mu arust midagi adminn just siin ütles et PM loetakse ainult kahtluse korral ja niisama neid keegi ei loe?

Sa lihtsalt loed kasutajate poste, ning kui see tundub "Huvitav" siis tungid teiste privaatsesse postkasti ja loed aga edasi? Kuule tõesti...... :thanks4: :D

Ning tahaks teada millised minu postid nii huvitavad siis tundusid?
Mine nüüd vaata kellegi teise poste, ehk leiad midagi head, siis saad hakata uurima kohe!

//Kui keegi ropendab siis vaatad boksi? Miks ma ei tohi seal nagu ropendada? Ega keegi ei näe ju seda, või on kuskil siin foorumis "salajane" shoutbox?
owned.

Muutis ksenoon, 28 august 2008 - 15:06.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#70
Kristjan

    kfb

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
minge privasse oma vaidlusega või msni



// ongi, stfu, ära mölise. ei raatsinud su poste lugeda, aga avatar oli sul kuke moodi ning pealegi, wolli sai karistada, wtf do u want more ?

Muutis Imp Rex, 28 august 2008 - 19:26.

I like my whisky old and my women young.

#71
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:3 721
  • Liitus:06 aug 2004
  • Sugu:mees
Kindlasti paljusid huvitab see küsimus:

Kui kasutaja on privaatsõnumi ära kustutanud, kas siis administraator näeb seda ikkagi?

#72
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Postitusi:2 131
  • Liitus:12 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
privaatseks ikka , nats eba oleks kui mingi admin loeb su PMi.-.-
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#73
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees

*1nsan3*, 29 aug 2008, 18:51, kirjutas:

Kindlasti paljusid huvitab see küsimus:

Kui kasutaja on privaatsõnumi ära kustutanud, kas siis administraator näeb seda ikkagi?

Vaata postitust



Täpselt sama küsimus,kuna *1nsan3* pole msni ning saadame selleteel paroole ja lambist keegi võtab parooli ning logib sisse.

#74
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Defexer, 30 aug 2008, 01:30, kirjutas:

Täpselt sama küsimus,kuna *1nsan3* pole msni ning saadame selleteel paroole ja lambist keegi võtab parooli ning logib sisse.

Vaata postitust




LAMBIST võtab KEEGI parooli ja logib sisse????????????
Mõtle oma laused üle enne kui neid postitad... Adminne ei koti mingid su paroolid...

#75
Koobalt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 254
  • Liitus:03 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tln/Kuressaare
Endal pole selle vastu midagi, ei kirjuta ikka midagi väga isiklikku teistele.

#76
Neo

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:1 362
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Suht suvalises foorumis või portaalis saab PMe/kirju (ja muud kasutaja tehtud sisu) lugeda, kui on vastav juurdepääs andmetele. Siiamaani olete kõik elus. Olete ehk kuulnud, kuidas keegi Delfis saatis anonüümse kommentaari juutide kohta, ning ilma kontota tüüp leiti suht kohe üles ning ta sai oma karistuse. Miks te arvate, et siin omades kontot olete rohkem kaitstud kui see, kellel isegi identiteeti ei olnud. Iga päringut teie arvutist (isegi teie öised moosijutud tüdrukuga jutukas) saab pealt kuulata ning kui kellelgi seda vaja oleks, teeks ta teile 1:0 kohe ära. Neoneti adminid ei loe PMe juba selle pärast, et "who the fuck really cares!?". Kui mingi suur vaidlus tekib, et üks sõimas teist ja siis teine ütleb, et ei sõimanud, siis võib olla admin viskab pilgu peale, vaatab, kas sõimas või mitte. Muidu keegi ei viitsi teie kirju lugeda. Pealegi, kuskil ei ole kirjas, et siin sõna privaatne tähendab, et keegi ei saa lugeda teie kirju. Valdav enamus ei saa lugeda, ning sellest piisab. Kirjad on peidetud teiste "surelike" kasutajate poolt. Kui on mingeid riigisaladusi arutada, siis selleks on vastavad kohad ja tehnoloogiad olemas (kel vaja see teab).
Muide paroolide pärast võite mitte muretseda, need on salvestatud selliselt kuhul, millest originaalset parooli taastada on tänapäeva arvutitega suht võimatu. Seega isegi mina, kel on ligipääs paroolide salvestatud versioonidele, ei saa neid taastada. Selle pärast ei saa foorum teile parooli kaotuse puhul seda ntx e-posti aadressile saata vaid teil tuleb uus parool sisestada ning see kodeeritakse ära ning salvestatakse kood vana asemele.
Relax, doods :lol:

P.S. keegi siin ütles, et ma ei suuda minule otse saadetud kirjugi lugeda..(naljavend :snoob:) ma loen, aga vastan ainult juhul, kui see tõesti vajalik on (tegemist niigi palju).

#77
seeolenmina

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:78
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
Kindlasti mitte. Juba reaalelu sätestab inimese vabaduse privaatsusele, kuid miks? Senimaani kui mingit rikkumist ei ole tõestatud, ei ole kellelgi ka alus kontot rünnata. Kui midagi tõsist peaks juhtuma, võib arvestada ka konto konfiskeerimisega, et sealt siis sõnumeid lugeda.
Endine SOM, tänane seeolenmina. Blablabla... midagi arukat ja hästi intelligentset.

#78
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle

seeolenmina, 22 dets 2008, 16:32, kirjutas:

Kindlasti mitte. Juba reaalelu sätestab inimese vabaduse privaatsusele, kuid miks? Senimaani kui mingit rikkumist ei ole tõestatud, ei ole kellelgi ka alus kontot rünnata. Kui midagi tõsist peaks juhtuma, võib arvestada ka konto konfiskeerimisega, et sealt siis sõnumeid lugeda.

Vaata postitust




Vot see jutt mulle meeldib. Ma ei tea kuidas teistel on aga minule on ebaeetiline minna kellegi pm'e lugema. Juhul kui tõesti tegu pettusega või mingi sellise probleemiga.
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#79
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees

Tsitaat

Kindlasti mitte. Juba reaalelu sätestab inimese vabaduse privaatsusele, kuid miks? Senimaani kui mingit rikkumist ei ole tõestatud, ei ole kellelgi ka alus kontot rünnata. Kui midagi tõsist peaks juhtuma, võib arvestada ka konto konfiskeerimisega, et sealt siis sõnumeid lugeda.

on tõestatud ju... kui keegid mingi adree vms. kellegist taga rääkis (wollist vist) ja siis oli teema selle kohta (lukus teema)

poolt, sest ei usu, et seda võimu kuritarvitatakse.. Kui keegi räägib taga kedagi, või plaanib/viib läbi pettust nt. ostus/müügis, siis saab selle avastada ja säästab inimeste raha... Privaatseteks juttudeks on otsene kõne, telefon (kuivõrdprivaatne see on ;)), msn või e-post (mitte just eriti privaatsed :D )

// täpsemalt see teema: https://www.neonet.e...showtopic=51112

Muutis -novriil-, 25 detsember 2008 - 12:47.

Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#80
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.

Wolli, 28 aug 2008, 15:29, kirjutas:

... sa said oma warnid ENNE kui te hakkasite ohhooiga PM-e vahetama...

Vaata postitust




Nimed läksid sassi?
Dat is weird !





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat